Potřebuji poradit. Setkal se s tím někdo?

dendasubaristka
19. lis 2019

Zdravím jsme tu opět s problémem co mám tento měsíc. Na začátek bych chtěla říct že beru druhým měsícem gynex. Teď jsem v týdení pauze braní. A můj problém. V prvním cyklu brani jsem to dostala o den později, měla jsem to dva dny a pak možná den dva spinila a bylo po. V den ms mi teplota i rapidně klesla. Takže menstruace to byla. Pak jsem začala špinit cca týden po menstruaci s tím že mě celkem dost boleli prsa a bolí do teď. Spinila jsem 14 dní na dva dny přestala a spinila do teď s tím že dnes jsem začala lehce krvácet ale teplota je stále nahoře na 37. Takže to předčasná ms být nemůže. A menstruační bolesti mám už tak 3 dny.Mám to dostat v pátek tak se nechci hnát na gyndu. Nesetkala jste se s tím někdo?

terka80
19. lis 2019

@dendasubaristka po gynexu jsem porad spinila musela jsem ho vysadit,pry to dela hodne zenam

dendasubaristka
autor
19. lis 2019

@terka80 fakt? No tak uvidím no. Minuli cyklus to bylo v pořádku a tento tohle. Plus to krvácení dneska no :( nechám to ještě příští měsíc a uvidim

terka80
19. lis 2019

@dendasubaristka ja brala 3 cykly,problem jsem nemela zadny ale chtela jsem podporit otehotneni,bohuzel muj cyklus s gynexem byl hruza spineni bolesti v podbrisku tak sem s tim sekla

bazarky
21. lis 2019

Ahoj, 12. 11. jsme se pokouseli "plodit" ovulaci jsem mela 13.11.posle ovulacbi kalkulacky. Chci se ale zeptat... Vcera 20. 11.jsem byla na pohotovosti kvuli bolestem v podbrisku a pani doktorka rikala, ze tehotna nejsem ze delohu mam v poradku, vajecniky taky.. Delala mi vnitrni ultrazvuk... Ale po tak kratke dobe byt muzu ale ona to nemusi poznat ze? Testy z moce jsou negativni na HCG. Jak to je prosim? Nikdy jsem tehu nebyla... 🙄 Dekuju za odpovedi a neukamenujte me prosim ze mam blbe otazky... Ja v tom opravdu nemam zkusenosti... A chci se zeptat (neni muj pripad).. Muze zena otehotnet i behem toho kdyz nema ovulaci? Kamaradka s pritelem se milovali poprve... Ona taky poprve a udelal se do ni... Jeste si jezdila po deloznim cipku prstama... Dekuji za odpoved holky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru