Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Pozitivní nebo negativní test?

brunetka91
7. led 2017

Krasný den maminky,snažilky 🙂 chtěla jsem se zeptat dělala jsem si TT kole 2 odpoledne vysel pozitivni stim ze druha byla slabší a po 3 hodinách zmizela 🙂 nevahala sem a udělala ještě jeden a ten vyšel uplně stejně
poslendi ms sem měla 22 listopadu , často zvracím, jim jidla ktere sem vživotě nejedla , a hrozně mě bolí prsa děkuji 🙂

keksikova1
7. led 2017

Testy se mají odečítat v určitém intervalu,viz návod.. Já myslím že tehotenstvi tam je 😉

brunetka91
autor
7. led 2017

🙂 čekám co stoho vyleze 🙂 děkuji 🙂

saidy
7. led 2017

@brunetka91 zkus to ráno z první moči nebo jiným testem, nikdy se mi nestalo, že by čárka zmizela 😲

keksikova1
7. led 2017

@saidy me se to stalo,upozorňují na to i v letáku..

brunetka91
autor
7. led 2017

@saidy ja na to koukala s mamkou :D a nechapaly sem že se ztratila ta čárka 🙂 zkusím děkuji 🙂

saidy
7. led 2017

@keksikova1 a jakým testem jsi testovala? Já zkoušela jenom od Dr. Maxe a i když čárečka byla slabší, byla vidět i po měsíci 🙂

brunetka91
autor
7. led 2017

přesně těmadle :D 🙂

saidy
7. led 2017

@brunetka91 tak to jsem vážně zvědavá, jak bude ten test vypadat když ho uděláš ráno 😀

brunetka91
autor
7. led 2017

jak sem psala už nahoře :D tak čekáme co z toho bude :D 🙂

keksikova1
7. led 2017

Tak to fakt nevím, testovala jsem profesionalnim v nemocnici. Ty testy jsou jednorázový, nemusí tam čárka zůstat na trvalo, i když muže.

keksikova1
7. led 2017

Našla jsem na MK nějakou diskuzi,kde se o tom holky baví. .zkus zagooglit a uvidíš, že nekecám.. a na ten leták jsem taky koukala,je to tam 😉

brunetka91
autor
7. led 2017

Jednu odpověď sem si vypujčila 🙂 našla sem to tak napsano na více strankach
"s velkou pravdepodobnostou si tehotna,ked sa ti dve ciarky objavili do 5 minut.Po tejto dobe uz test nie je objektivny.Pravdivy vysledok ti ukaze len do tych 5 minut(na niektorych pisu do 3 minut).Ked chces,urob si este jeden test,ale pozeraj nanho len do vtedy ako pisu v navodě."

holky moc děkuji 🙂

keksikova1
7. led 2017

@brunetka91 to je ten inetrval, o kterým mluvim 😉

brunetka91
autor
7. led 2017

aha :D ja to špatně pochopila :D ja mylsela interval mezi testama :DDDDDDDDDDDDDD blondy sme no :D 🙂 Děkuji moc

keksikova1
7. led 2017

@brunetka91 aha 😅 se stane, no :D hlavně, že jsme se nakonec pochopily ;)

brunetka91
autor
7. led 2017

🙂 tak tak děkuji ještě jednou :-*

mysinaa
7. led 2017

@brunetka91 mě se to stalo taky s tou čárkou,ale s mamatestem :D.. vůbec nevím jak na tom teď jsem. Mam zvýšenou teplotu,zpoždění MS přes týden,bolest v podbřišku a ty chutě ani nekomentuju. Každopádně mi na testu vyšel vždy jen hodně slabý duch,ale udržel se jen jeden ze tří testů.

brunetka91
autor
7. led 2017

ja sem se všude dočetla že je důležité ten moment kdy si test udělas (kdy se setka s tou močí )🙂 do 5 minut se ti ukáže vysledek který by měl platit 🙂 jinak sem vtom taky bloudila a nevěděla co platí :D dnes sem to studovala a dozvěděla sme se to co sme i napsala 🙂

saidy
7. led 2017

Holky stalo se vám někdy, že jste neměly PMS? Mě vždycky bolela prsa (i když jsem byla těhotná), MS má dojít zítra a zatím nebolí, jsem z toho celkem zmatená, ještě se mi to nikdy nestalo. 😕

keksikova1
7. led 2017

@saidy jo tak to se me stávalo celkem často, ale ja mam hormonální potíže (a MS vlastně normalne nemam), takže nevím, jak moc ti tahle info pomůže 😕
Každopádně bych si s tim nedělala hlavu a byla bych ráda, závěr z toho stejne žádný neuděláš. .😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli