• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pozitivní těhotenský test a krvácení, jde o uhnízdění?

11. listopadu 2014 
@baby1984 aha tak to jo ale i v pátek je to před víkendem a ten by byl asi ještě horší jak by člověk čekal na výsledky :wink:
7. srp 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky moje,všem vám moc moc děkuji za podporu,ale happyend se nekoná,ráno sem začala masině krvácet,takže je to pryč,na krev sem ale přeci jen jela aby si nemysleli,že sem se na to vybodla.Docela mě to vzalo,mylsela sem že sem silnější a houby emoticon myslim,že kdyby byly testy od začátku negativní nebylo by to takový jako ted když byly pozitivní o to je to pro mě horší do dašího pokusu
8. srp 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj prosím o radu ....už mám jedno miminko a mému chlapeckovi je 2 a 10 měsíců ale chtěla by jezte jedno a spala jsem přítelem ted jen tak na k občas aby se vajcko uchytili včera jsem si dělala test a první čárka byla výrazná a druha ne tak výrazná ale včera večer jsem zakrvacela a pak zase nic a dnes opět spinim jako kdybi dostala mesicky ale termín nemám co jsem si četla na internetu tak žena muže byt těhotná i kdy to dostane a takhle poradte mi ....prosím ma strach
11. lis 2014 ve 13:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivana2227 Ahoj prosím o radu ....už mám jedno miminko a mému chlapeckovi je 2 a 10 měsíců ale chtěla by jezte jedno a spala jsem přítelem ted jen tak na k občas aby se vajcko uchytili včera jsem si dělala test a první čárka byla výrazná a druha ne tak výrazná ale včera večer jsem zakrvacela a pak zase nic a dnes opět spinim jako kdybi dostala mesicky ale termín nemám co jsem si četla na internetu tak žena muže byt těhotná i kdy to dostane a takhle poradte mi ....prosím ma strach
11. lis 2014 v 15:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek