Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Pozitivní těhotenský test po limitu

danda3
23. únor 2016

Ahoj holky,

prosím o vaše zkušenosti s těhotenskými testy, které byly pozitivní, ale až po limitu. Jsem dnes 10. den po ET. Ráno jsem zkoušela testnou. (Mamatest), v prvních minutách nic, tak jsem samozřejmě ztratila veškeré iluze, ale cca po 3/4 hodině, jsem se k testu vrátila a je tam duch. Krásně viditelný. Stalo se to některé z vás a opravdu jste těhotné byly?

maggie_
23. únor 2016

Ahoj, hodně holek, co testují s Mamatestem jsou nepokojeni, protože hází falešné duchy. Být tebou, tak si koupím třeba od Dr. Maxe nebo třeba i ten ClearBlue, i když je teda dražší, ale tomu bych nevěřila, aby jsi nebyla zbytečně zklamaná. Hodně snažilek napálil 😖 zkus si koupit novou značku a třeba zítra ráno to zkus znovu 🙂

werik153
23. únor 2016

Ahoj, já jsem měla na mamatestu ducha 11DPO pak jsem ještě zkusila pepino test a tam to bylo vidět víc, zkus raději jiný test. Držím palce 🙂

betynka83
23. únor 2016

Ahoj, tak mě se stalo to samé. Test negativní. Hodila jsem ho do koše. (Na papíry 🙂) po několika hodinách jsem náhodou koukla do koše a objevila se tam čárka. A ta už pak sílila a sílila a dnes už má ta čárečka 2,5 roku 🙂 neházela bych flintu do života. Zítra nebo pizítří zkus znovu. Petra

danda3
autor
23. únor 2016

moc vám děkuji za vaše názory.. Zkusím jiný test a uvidím..

Sem začni psát odpověď...

Odešli