Pozitivní těhotenský test po limitu

danda3
23. únor 2016

Ahoj holky,

prosím o vaše zkušenosti s těhotenskými testy, které byly pozitivní, ale až po limitu. Jsem dnes 10. den po ET. Ráno jsem zkoušela testnou. (Mamatest), v prvních minutách nic, tak jsem samozřejmě ztratila veškeré iluze, ale cca po 3/4 hodině, jsem se k testu vrátila a je tam duch. Krásně viditelný. Stalo se to některé z vás a opravdu jste těhotné byly?

maggie_
23. únor 2016

Ahoj, hodně holek, co testují s Mamatestem jsou nepokojeni, protože hází falešné duchy. Být tebou, tak si koupím třeba od Dr. Maxe nebo třeba i ten ClearBlue, i když je teda dražší, ale tomu bych nevěřila, aby jsi nebyla zbytečně zklamaná. Hodně snažilek napálil 😖 zkus si koupit novou značku a třeba zítra ráno to zkus znovu 🙂

werik153
23. únor 2016

Ahoj, já jsem měla na mamatestu ducha 11DPO pak jsem ještě zkusila pepino test a tam to bylo vidět víc, zkus raději jiný test. Držím palce 🙂

betynka83
23. únor 2016

Ahoj, tak mě se stalo to samé. Test negativní. Hodila jsem ho do koše. (Na papíry 🙂) po několika hodinách jsem náhodou koukla do koše a objevila se tam čárka. A ta už pak sílila a sílila a dnes už má ta čárečka 2,5 roku 🙂 neházela bych flintu do života. Zítra nebo pizítří zkus znovu. Petra

danda3
autor
23. únor 2016

moc vám děkuji za vaše názory.. Zkusím jiný test a uvidím..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru