• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pozitivní těhotenský test týden před MS. Zachytí HCG?

15. března 2017 
Tak já se chystám testovat 1. ledna ;) budu 24 DC a 10 DPO - MS bych měla dostat 6.1 tak jsem zvědá co uvidím jestli uvidím .... ;)
30. pro 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já jsem dnes 37 DC a test bily a MS taky nikde... ale ještě počkám, mívám ovu az kolem 23 DC, tak třeba to mimousovi proste jen trvá...
30. pro 2013 ve 20:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj, včera se mi dopoledne na testu ukazal slabý duch, test jsem zopakovala asi po 2 hodinách a opět se mi objevil slabý duch...je možné že bych mohla být těhotná...jelikož jsem byla před 2 měsíci na laparoskopii, tak mám trošku rozhozený cyklus a nevím přesně kdy jsem měla ovulaci...ale není mi moc dobře a mám nafouklý podbříšek...menses bych měla teoretický dostat v pátek...
přece je blbost aby byla vada na dvou testech...prosím ať to dobře dopadne, o jedno miminko jsme přišli a teď by nás v lednu čekalo IVF...
myslíte, že bych mohla být těhotná???
děkuji
6. led 2014 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chci se zeptat 1.2.bych mela dostat MS,ovulka byla 17.ledna myslite,ze uz muzu testnout,ze by bylo neco videt??....jsem hrozne netrpeliva
26. led 2014 v 09:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Důležitý je hlavně, kdy proběhla ovulace. I proto se vyplatí používat ovulační testy. Většinou to funguje tak, že ovulace může být různý den cyklu (jasně , většinou to je kolem toho 14 DC, ale není to pravidlo, u každé z nás to je jinak a mění se to i v průběhu doby),ale délka luteální fáze (tj. od ovu do ms) je zhruba stejná.
Opravdu kvalitní a spolehlivý tehotenský test Ti těhu ukáže už klidně kolem 10 dní po oplodnění. Já měla třeba na Mamatestu úplně jasné // už 12 DPO.
19. bře 2014 ve 23:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ma menco podobneho mam 5dni pred menzes ale tiden pred mne boli prsa na dotek tak skusila sem test a na jednom je carka virazna a na druhem lsabsi jeto mozne ze jsem malo asi protneni tak virazna ...bolesti podbrisku jako pred menzes jeto 9let cosem rodila mam 9dcerou takze s nepamatuji naneco takoveho zebych mnela boleni napiste nekdo jestli mate stejni problem dekuji ilona
2. čer 2014 v 19:00  •  čeká miminko, termín má v březnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mam dotaz. Od několika holek.jsem tady četla ze těhotenství lze určit i ovu testem ?????? Cože???? Vysvetlete mi.teda prosim co ma ovulacni LH společného.s tehu HCH!!!???
11. lis 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Testla jsem dnes 6 dni pred MS a carka je docela silna, uvidime co se bude dit dal... :wink:
19. lis 2014 ve 12:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jaký jste zkusily test? O mimi se nesnažíme (zatím), ale teď se prostě stalo a je možné, že bych mohla být těhotná. Jenže.... jedeme na dovču a mám prášky na oddálení MS - mám je brát 3 dny před očekávanou MS. Takže si říkám, jestli by test ukázal i před MS, zda jsem nebo ne. Abych nebrala prášky na oddálení a pak by to třeba případnému mimču mohlo ublížit.
A můžete mi některé objasnit ty zkratky MS a DPO?
15. črc 2015 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já dnes testla 22 den. A takhle to vypadá. Všechny vidí ducha.já se bojím ho vidět.. :wink: co vy na to?
3. srp 2015 v 17:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky
Mám dotaz miminko si přejeme už asi rok včera jsem si udělala test a to mám víc jak týden před MS a vyšel maličko. Dnes jsem si udělala další a nic. Je ubec možné nebo naka naděje že by to mohlo dopadnout? Diky
11. srp 2015 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, dnes mam 31 den cyklu a trhu test negativní. Predchozi cyklus byl dlouhy 36 dni. Myslite ze by se těhotenství na testu uz ukazalo?
27. led 2016 ve 20:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě test 5 dní před MS ukázal tohle..
27. dub 2016 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky máte nějaká z vás zkušenost s tehot.testem VITALX? Hledala jsem o něm něco na netu, ale ani jsem ho nenašla podle názvu. Všude mi to opravovali o na název VITAX je podobná krabička, ale tam je jen 1 ks a já mám 2 ks Děkuji za odpověď :slight_smile:
23. čer 2016 v 11:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ja mela presne tenhle ale testovala jsem az po vynechani a carky mi ukazal, zitra zacinam 17tt:slight_smile:
23. čer 2016 ve 12:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
to je vlastně mamatest v jiným přebalu :wink:
23. čer 2016 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám takovou prosbu, chtěla jsem se zeptat 20.9.jsem měla mít ovulaci podle výpočtu ale s přítelem jsme na to vlítly už 17.9.a chtěla jsem se zeptat zda je tam nějaká naděje že to vyjde? Miminko už by jsme chtěli. Jinak mě už asi týden bolí v podbřišku a prsa. Dnes jsem si dělala test a byl negativní, tak prosím o radu. Děkuji
2. říj 2016 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poradíte prosím? Před 8 dny jsme se při ovulaci snažili o mimi a od té doby mě pobolívá břicho a mám přecitlivělé bradavky, jenže testy jsou negativní (řekla bych, že je ještě brzy) a menstruaci mám dostat až za 14 dní (cyklus mám okolo 44 dní). Kdy mám dělat těhu test znova, aby byla šance, že bude odpovídat? Děkuji.
8. říj 2016 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@michaelan89 tehu test nejdříve tak 10-11 DPO :slight_smile: Já měla slabou čárku 10DPO, záleží jak vysoké je HCG, každá to má jinak, držím palce:slight_smile:
10. říj 2016 v 09:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla takovýto test 3 dny před MS
27. lis 2016 v 17:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky chci se zeptat mam 16dni zpozdeni MS. Mam vytok husty a bolesti v podbrisk. Delala jsem si test a byla tam slaboulinka carka. Prijdu jsi takova jina nevim jak to mam popsat natekla unavena ... mohla bych byt v tom? Dekuju za radu
9. únor v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezycka1133 zkus znovu test
9. únor v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula29 dobre, a kdyz bude zas duch mam zajit k lekari nebo mam zkouset dal?
9. únor v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezycka1133 máš pravidelný cyklus? 16 dní zpoždění by už měly být pěkné čárky ,yle jsou samo vyjímky. Udělej test a dej fotku :slight_smile: v tom být samo můžeš
9. únor v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula29 prave,ze mam pravidelny a tohle me desi. Dobre dneska ho pujdu koupit a udelam fotku. :slight_smile:
9. únor v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky :slight_smile: Dělala jsem ovulační testy a vyšli pozitivní tak jsme se snažili :laughing: chtěla bych se zeptat jsem 7DPO a 7 dní do ms mám občasné křeče v podbříšku a bolestivé prsa tedy taky jak kdy. A také když jsem se včera prudce zvdla tak mě píchlo v podbříšku a občas mě píchne ale málo kdy ale není to tak hrozný myslíte jestli to něco značí? myslím že tyhle příznaky jsou normalní i před ms? :wink:
9. únor ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky může to být ještě Pregnyl 10000? Jsem15 den po píchnutí pregnylu,ale mentruaci bych měla dostat až za 3dny.
14. bře v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@grace454 mě v centru říkali, že se vyplavuje zhruba 1000 jednotek denně ..takže hooooodně velká naděje je :slight_smile:
14. bře v 17:42  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (35. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@salenas tak teď jsem to raději ještě kontrolovala a měla jsem Pregnyl 5000 ....nechce se mi tomu po 2letech věřit.
14. bře v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@grace454 tak 5000 jednotek po 15 dnech bys už opravdu neměla mít v moči. Jinak jsi teda nějakých 13 dní po sexu nebo nějakém zákroku ?
14. bře ve 20:02  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (35. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek