Pozitivní test a menstruace

luc7369
15. srp 2016

Dobrý den,
potřebuju poradit, z finančních důvodů jsem byla nucena vysadit antikoncepci, s přítelem jsme spolu spali, ale vždy ho ze mě vytáhl včas, nedávno jsem začala na sobě pociťovat změny, stále jím a spím, boleli mě bradavky jako modřina, prsa mám strašně měkké a chodím často na malou, říkala jsem to kamarádce a ta mi řekla, že mohu být těhotná a pak jsem nad tím začala teprve uvažovat, ale nevim jestli si to tělo jenom nevsugerovalo, měla jsem to dostat 8.8. a dostala jsem to 13.8. a TT jsem si dělala 12.8., který vyšel viz. foto. Jsem těhotná? Četla jsem spoustu věcí, že mohu být i přes MS a nebo to mohlo vyjít takto kvůli očekávané MS a také jsem slyšela, že po vysazení HA je velmi lehké otěhotnět, nevím co je na tom pravdy, předem děkuji za rady 🙂 .

heduska82
15. srp 2016

Pokud chapu dobre, test sis delala pred ms...takze si myslim, ze kdyz si ho udelas ted, nic tam nebude. Ja mela pozitivni test i po ms a bylo to mimodelozni, tak pozor na to.

europa00
15. srp 2016

tvuj test jr tak slaboučky že se nejspíše jednalo o somovolny potrat...kdyby sis ho nedělala bralo by se to pouze jako opožděná menzes...je to velmi časté..pro jistotu si udělej test ještě zítra a nech se prohlédnout gynekologem jestli odešlo vše jak má.

luc7369
autor
15. srp 2016

Dobre, děkuji za rady.

misula29
15. srp 2016

Hlavně bych antiko znovu nasadila. Nemyslím si ,že by to bylo finančně náročnější než nechtěně otěhotnět 😉

luc7369
autor
15. srp 2016

S přítelem jsme se rozhodli, že ji už nasazovat nebudeme 😉

dyslovka
15. srp 2016

Ja bych rekla, ze mas vadny test. To je mamatest, ze? Pred dvema mesici mi vysel stejne, jen s krapet silnejsi carkou, sla jsem k doktorovi a ten mi rekl, ze nejsem a ani jsem nebyla, ale pro jistotu mi vzal krev a podle krve mel doktor pravdu, nejsem a ani jsem nebyla, temhle testum uz neverim....

luciiinka87
15. srp 2016

Mamatest dela casto takove falesne carky. Podle moji zkusenosti jsou spise doseda, nez doruzova.

dyslovka
15. srp 2016

Ja ho mela do ruzova a stejne to byl falesny :-/ ☹

luc7369
autor
15. srp 2016

@dyslovka ano byl to mamatest, v předchozím balení vyšel jeden negativně a ten druhý byl prapodivný vyšli nachvilku dvě čarky a pak z toho byla jedna, pak jsem par dni pockala a sami vidite. Tak nevim no jak to s temi testy je.

luc7369
autor
15. srp 2016

Ale vždy jsem si dělala mamatest a nikdy předtím se mi tohle ještě nestalo.

dyslovka
15. srp 2016

Ja s nima predtim taky byla spokojena a nedala jsem na ne dopustit, ale po posledni zkusenosti jsem se na ne tak vytocila, ze jsem si koupila clearblue a klasicky doktormax test 🙂 na ne jsou dobre recenze 🙂

luc7369
autor
15. srp 2016

Zkusim po MS udělat ještě jedny testy a uvidíme, mě jenom zajímalo, jestli tam nějaké to procento je, že bych mohla být

packaf
15. srp 2016

Dr.Max má dobré testy! Tak krásné 2 čárky jsem ještě neviděla a stojí pár kaček

dyslovka
15. srp 2016

Pokud si daval fakt sakra bavha, tak snad asi ne. A co ty, chtela by jsi nebo nechtela? 🙂

luc7369
autor
15. srp 2016

@packaf vyzkouším děkuji moc za radu 😊

luc7369
autor
15. srp 2016

@dyslovka Samozřejmě bych chtěla malého drobečka, ale přítel nechtěl, takže jsem to ani neplánovala, teď zachvilku s přítelem budeme pět let, tak jsme se rozhodli, že prášky brát nebudu tak uvidíme

packaf
15. srp 2016

My také neplánovali, já to chtěla oddálit na pozdější dobu, asi tak o 3/4 roku 🙂 no a ani nevíme jak a budeme 3 + pejsek 🙂 a jsem ráda a užíváme si to. Neplánujte, když k vám miminko bude chtít, tak se zadaří 😉

nutricnihodnota
15. srp 2016

@luc7369 Neexistuje nic takového, jako vytáhnout ho včas. Ne nadarmo se říká, "stačí kapka a seš matka". My jsme se to teda učili už na základce, že malé množství ejakulátu může opustit penis i před ejakulací. Tohle je fakt blbej způsob, jak šetřit 😉

luc7369
autor
15. srp 2016

@packaf Moc Vám to přeji, také to tak citím, prostě jsem vysadila prášky a až to přijde, tak to přijde 😉 ale až to přijde, budu to maličké nesmírně milovat 🙂

luc7369
autor
15. srp 2016

@nutricnihodnota nešlo o to šetřit, jen kvůli finanční tísni bohužel na ně nezbylo

nutricnihodnota
15. srp 2016

@luc7369 V tom případě by asi bylo na místě, se nejdřív alespoň malinko zaopatřit, než začnete zkoušet mimino.

luc7369
autor
15. srp 2016

@nutricnihodnota už je vše v pořádku 😉

dyslovka
15. srp 2016

Asi nejdulezitejsi je, aby spolu par vubec zil, respektive meli spolu kde bydlet, aby i mimco melo domov a taky aby dva zjistili, zda spolu vubec dokazou zit a taky mit financni jistotu, aby dite mohlo mit vse, co je potreba. A aby mimco chteli oba 🙂 pokud ti je, pak je to v poradku 🙂

luc7369
autor
15. srp 2016

@dyslovka S tím souhlasím, bydlíme s přítelem spolu už 2 roky, vycházíme spolu dobře, finanční jistotu už máme a mimi chceme oba, mimco budeme oba milovat a davat mu jen to nejlepsi 😉

dyslovka
15. srp 2016

Tak pak je to vse, co je potreba 🙂 smele do toho 🙂

nutricnihodnota
15. srp 2016

@luc7369 Tak tomu moc nerozumím. Před pár měsíci jsi neměla litr na prášky a dnes už jste zajištění?

packaf
15. srp 2016

@nutricnihodnota já myslím, že každému se může stát, že jeden, dva měsíce nevyjde nečekaně s penězi! Nevím, proč paní tak odsuzujete.

nutricnihodnota
15. srp 2016

@packaf Kde jste vzala, že jí odsuzuju? Nic takového jsem tu nepsala. Ale, naprosto s vámi nemůžu souhlasit. Když někdo nevyjde s penězi takovým způsobem, že nemá žádnou rezervu, do které by mohl sáhnout, tak přeci NENÍ zajištěný. Já taky někdy utratím výplatu hned v prvním týdnu, třeba když mám nečekané výdaje, ale máme další peníze naspořené, ze kterých si vezmu co potřebuju a jedu dál. Být zajištěný neznamená, pleskat to od výplaty k výplatě.

luc7369
autor
16. srp 2016

@nutricnihodnota Jestli máte potřebu někoho odsuzovat nebo někomu šťourat v životě o kterém nemáte ani sebemenší tušení, nejdříve by jsme se měla zamyslet, nic o mě a mém životě nevíte, nejdříve by jsme musela vědět a pak by jste mě a můj život mohla soudit. V životě se děje spousta věcí a spousta lidí se dostane do spousty různých situací, každý z nás zvládá každou situaci jinak, jsme jenom lidi a každý z nás to dokonale zvládnout nedokáže, bohužel tak to v životě je, jednou jsme nahoře a po druhé zničehonic dole, jestli se Vám nic takového nikdy nestalo a máte se jenom dobře, tak Vám to moc přeji, ale nevidím důvod proč by jsme mě měla odsuzovat. Každému se může stát opravdu cokoliv. A to, že kvůli něčemu člověk nevyjde dokonale s penězi na měsíc nebo dva, neznamená to, že nastane problém bude sahat ihned do životních úspor, nejdříve se snaží problém vyřešit jinak, toť názor můj. Sáhla bych tam pouze v případě, kdyby se jiným způsobem problém vyřešit nedal.

dyslovka
16. srp 2016

Holky klidek, autorko, nikdo te neodsuzuje 🙂 jen nutricnihodnote neslo do hlavy to, ze jeden mesic nemas na antinu, ale druhy mesic mas na dite. Nemyslim to ted spatne, ale z tch prispevku to tak vypada, tak se k tomu jen vyjadrila, ale nijak te neodsoudila 🙂 klidek klidek 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru