Pozitivní test a ranní krvácení - potrat, mimoděložní?

kat007
16. dub 2017

Zdravím damy, mam plnou hlavu otazek a strachu, tak se chci zeptat, na.Vas nazor.

Ve stredu jsem si udelala prvni TT, jiz slabe ale pozitivni, ctvrtek a sobota totez, jiz vice, vuz foto.. silnejsi je z dneska druhy ze soboty.

Mela jsem velkou radist, ale jiz od ctvrtku me boli bricho jako pri menzes a kdyz jsem se rano vzbudila, mela jsem na kalhotkach trochu krve, a kdyz jsem se utrela, bylo to kapku spinave.

Od rana nic, jen ta bolest, jako pri menstruaci.

Doktorovi v utery zavolam. Mate nejake zkusenosti?dekuji moc, je to k zbláznění

tortojs
16. dub 2017

Bolesti jsou celkem normální a ani počáteční špinění není nic neobvyklého. Teď už je to ale jen na miminku a ty už to neovlivníš. Pokud se bude dobře vyvíjet tak se udrží, pokud ve vývoji nastane nějaká chyba, tak může dojít k potratu. Mimoděložní sama ba sobě nepoznáš, to uvidí až doktor na uz. Držím pěsti, odpočívej a věř miminku.

marryjanew
16. dub 2017

Pocity na ms jsou ze začátku těhotenství uplně normální a špinění pokud je trochu a krev je tmavší je také normální. Dr určitě zavolej, držím palečky bude vše určitě v pořádku 🙂

kdanak
16. dub 2017

Já měla jen chutě. Minulou neděli (začátek 7.týdne) mě bolelo břicho jako při ms, začla jsem trochu špinit, pak krvácet. Tak jsem jela na pohotovost a tam mi trochu netaktně oznámili, že jsem potratila...

kat007
autor
16. dub 2017

@kdanak to me mrzi.

kdanak
16. dub 2017

@kat007 Díky. Mě taky. Ale od úterka budem mít plodný dny, takže na to zítra zase skočíme... 😉 Tak snad se zadaří...

kat007
autor
16. dub 2017

@kdanak určitě ano.

kdanak
16. dub 2017

@kat007 Bylo by to super....

absintka19
16. dub 2017

@kat007 kolikaty den cyklu jsi delala testy?

kat007
autor
17. dub 2017

@absintka19 16.3. Jsem mela posledni ms(28 d). A testy delany vcera a predevcirem tj (15., 16.4).

absintka19
17. dub 2017

@kat007 to je super. Pekne az po vynechani MS, tak drzim palce at se to dobre vyviji a bude zdrave mimi.

kat007
autor
17. dub 2017

@absintka19 dekuji moc za mila sluvka, hezky se to cte, snad bude dobre. U vsech.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru