Používáme cookies. Více informací zde. OK

Pozitivní test po skončení MS, mohla bych být těhotná?

bzoucek
29. zář 2015
Ahoj, obracim se na vas s prosbou o vas nazor. Zhruba pred tydnem a pul jsem byla cca 11 DPO a zkousela jsem si delat test a byl negativni. Minuly tyden mi zacala menstruace, ale byla takova jina, nic me nebolelo, jen jsem byla unavena a podrazdena. Vcera mi MS skoncila a ja si dnes zkusila udelat test a je pozitivni. Myslite ze bych mohla byt opravdu tehotna? S pritelem si miminko moc prejeme a po roce snazeni by se na nas usmalo stesti. Dekuji
terez225
29. zář 2015
@bzoucek testík vypadá pekně , objednala bych se na gyndu a uvidíš co řekne DR. já myslím že je možné téměř vše ,zvlášť když je pozitivní test a ještě tak hezky 😃 😃 mnoho štěstí
majenka34
29. zář 2015
Řekla bych že to bylo spíš uhnizdování než menstruace...
bzoucek
autor
29. zář 2015
@terez225 moc dekuju 🙂
bzoucek
autor
29. zář 2015
@majenka34 Ja si to ze zacatku myslela taky, ale po dvou dnexh jsem krvacela celkem hodne a trvalo to skoro tyden. Koupila jsem si dnes digitalni test tak zitra rano uvidime
terez225
29. zář 2015
@bzoucek já mám známou ,která měla normální menstruaci až do 5 měsíce a nevěděla vůbec ,že je těhotná . 😃 dej zítra vědět jak to vypadá, tohle je vždycky zajímavé jak si to tělíčko s náma někdy hraje 🙂
majenka34
29. zář 2015
Uvidis jestli bude silit... Taky jsem zvedava 😉
bzoucek
autor
30. zář 2015
Tak digitalni test je pozitivni 😉
terez225
30. zář 2015
@bzoucek 😃 veliká gratulace 🙂
bzoucek
autor
30. zář 2015
@terez225 Ja tomu stale neverim, trosku me desi ta probehla MS a srale trosku spinim. Kazdopadne jsem se vnutila zitra k doktorce tak snad budu o neco moudrejsi 🙂 a moc dekuji
terez225
30. zář 2015
@bzoucek já jsem taky nevěřila 😃 však uvidíš co řekne Dr. ale testíky krásně pozitivní tak by neměl být snad problém 🙂 budu držet palce
bzoucek
autor
30. zář 2015
@terez225 Dekuju...akorat jsem zacala krvacet pred malou chvili... 😞 tak mam strach
majenka34
30. zář 2015
Zajdi si co nejdriv nejlepe dnes k dr. Radeji. Jinak gratuluji 🙂
alilisi
2. říj 2015
@bzoucek Tak jak jsi dopadla? Držím palečky!! 🙂
bzoucek
autor
2. říj 2015
@alilisi Dobré ráno,

včera mi pouze vzali krev s tím, že vyšetření je zbytečné...Výsledky jsem se dozvěděla až včera večer. HCG je 74, mě to přijde málo, ale kdo ví...bavila jsem se s doktorem, který tam v té době ještě byl o krvácení a mám to nechat na přírodě všechno. Pokud budu krvácet ještě po víkendu mám zkusit zavolat a domluvíme se co dál. Pokud ne, mám počkat tak dva týdny a přijít na UTZ.

Každopádně jsem si ráno dělala test a druhá čárka byla slabší než poprvé. Tak si myslím, že seembryjko neudrželo a pomalu odchází.
Tak jsem z toho trošku smutná, byl by to už druhý spontánní potrat a doktoři stále nic neřeší.
alilisi
2. říj 2015
@bzoucek Ještě pořád je naděje! 🙂 a kdyby náhodou ne, tak se to určitě povede příště, jenom bych asi změnila doktora teda! Tenhle přístup jako ,,nechte to na přírodě´´ to se mi nelíbí.. i když by s tím tvým stavem teď asi nic neudělal tak se tohle dá říct jinak, jiný přístup a hlavně pak dál podniknout nějaká ,,opatření´´ nebo něco, aby se miminko udrželo.. Každopádně HODNĚ ŠTĚSTÍ! 🙂
jetynka
2. říj 2015
@bzoucek naděje je pořád, moje sestřenice takhle menstruovala do 5.měsíce, ms byla slabší a slabší a dneska má 11letou dceru 🙂, pak další 3děti a další těhu byla na stejně brdo ms do 3.-4.měsíce. nechápu jak to v tom těle funguje když žena má ms a mimi se vyvíjí vesele dál. držím palce !!!
bzoucek
autor
2. říj 2015
Moc dekuju za podporu. Snazim se to brat optimisticky a neteapit se kvuli tomu. Verim, ze i psychika bude hrat velkou roli. Dnes jsem si nasla noveho gynekologa a od tamtud rychle utece. 🙂
monyna83
2. říj 2015
@bzoucek Nemluvila bych o spontánním potratu, ale o biochemickém těhotenství. Je to zcela běžná věc, bohužel a nemůže za ni nikdo, ani sebehorší gynekolog. V každém případě se ještě nevzdávej, hCG je opravdu nízké, ale u každého stoupá individuálně a nemusí znamenat nic.
Naděje umírá poslední a poradím jen, aby jsi byla v co největším klidu, aby se případně mimi mohlo spokojeně hnízdit 🙂 Mnoho štěstí 🙂
emma244
4. říj 2015
Ahoj, já jsem to měla podobně. Po týdnu zpoždění se ms v pátek 25.9. dostavila, ale hrozně slabá. Nevím jestli by to mohlo být uhnizďování - to se mi moc nezdá, špinila jsem několik dnů - ostatní holky psaly, že jim uhnizďování trvalo 1-2 dny.
Začalo mě píchat v podbřišku a cítila jsem tlak. Jinak prsa a tak vůbec nic. Nemyslím si, že by to mohlo být těhu. Test jsem si nedělala, ale ,,bolest´´ podbřišku trvá dodnes - i když si nic nenamlouvám tak se stejně bojím zklamání.
Přeju ti hodně štěstí a hlavně zdraví!
bzoucek
autor
5. říj 2015
Tak bohužel jsem dnes už druhou čárku na testu nenašla 😞 Nevím zda má cenu ještě vůbec chodit k doktorovi s jeho přístupem, který k tomu měl od začátku.
emma244
5. říj 2015
@bzoucek Tak to mě moc mrzí.. Ale jak je vidět, otěhotnět můžeš 😉 takže to chce už jen správné načasování 🙂 Přeju ti moc štěstí a aby se co nejdřív zadařilo 😘
terez225
5. říj 2015
@bzoucek přidávám se - taky mě to moc mrzí , myslela jsem na tebe , ale jak jsem ti psala .. teď už víš na čem jsi a hoooooodně moc štěstí při dalším snažení ,které bude určitě už úspěšné 🙂
bzoucek
autor
5. říj 2015
Moc děkuju 🙂
shine2015
5. říj 2015
@bzoucek já chápu,že té to mrzi,ale podle mě mas strašně silna slova.....že lékaři nic neřeší? A co by jsi chtěla, aby té hned cpali lekama nebo hnali na kyretaz? Buď rada,že to nechávají na přírodě,protože pokud s poradi a hCG 78 je nízké,i když pozitivní.....tak se klidně další měsíc můžete snažit znovu a je velká pravděpodobnost,že se brzy zadari, neb po těchto pripadech je jak pohnojeno....a vůbec mi to teda prijdejako biochemické těhotenství (měla kde ho taky i s vyšším hCG) rozhodne bych nenazyvala embryo a potrat a kdesi cosi....při takhle nízké hladině....chapu,že ses tesila,ale tohle je pořad lepší než řešit vývojové vady atd....měla jsi MS a pak pozitivní test s nízkým hCG a krvácením ...prostě biochemicka reakce....vždyť do hodnoty 1000 hCG v krvi není nic vidět na ultrazvuku.....
Prostě těsně to zklamání,že jsi viděla pozitivní test a těhotná nejsi....ale jsou,věřím,že brzy budeš a buď rada že té necpou zbytecnehormony a neposilaji na výkony atd....navíc když už nemáš ani pozitivní test,tělo se vyčistilo....a budeš se moct snažit zvesela dal...

Hodně stesi a ať se brzy zadari....
A nemysli si,taky jsem měla biochemické těhotenství a byla šťastná že nikam nemusim,pouze na kontrolní hCG a ultrazvuk....
nonnni
5. říj 2015
@bzoucek tvuj gynekolog mel jediny mozny pristup, jaky mohl mit....oficialne bys u mnoha ani jako tehotna brana nebyla, casto se za pozitivni povazuje az hodnota 200 jednotek a vice.

Ac chapu tve zklamani, tak tvuj gynekolog ti naopak zajistil co nejrychlesji a nejbezpecnejsi sanci na dalsi pokusy o tehotenstvi. Nasli by se i taci, kteri pri tomto hcg zenou na naprosto zbytecnou a invazivni kyretaz.

Zachranit tehotenstvi nebylo jak, tech par bunek se nejspis spatne delilo uz od pocatku, jde o naprosto bezny jev. Nebyt moznosti rannych TT, tak an nevis, z ek necemu doslo. Biochemicke tehotenstvi neni nic k reseni, pokud se neopakuje periodicky, treba 5 x po sobe....
shine2015
5. říj 2015
@nonnni přesně! 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli