Pozitivní test po skončení MS, mohla bych být těhotná?

bzoucek
29. zář 2015

Ahoj, obracim se na vas s prosbou o vas nazor. Zhruba pred tydnem a pul jsem byla cca 11 DPO a zkousela jsem si delat test a byl negativni. Minuly tyden mi zacala menstruace, ale byla takova jina, nic me nebolelo, jen jsem byla unavena a podrazdena. Vcera mi MS skoncila a ja si dnes zkusila udelat test a je pozitivni. Myslite ze bych mohla byt opravdu tehotna? S pritelem si miminko moc prejeme a po roce snazeni by se na nas usmalo stesti. Dekuji

terez225
29. zář 2015

@bzoucek testík vypadá pekně , objednala bych se na gyndu a uvidíš co řekne DR. já myslím že je možné téměř vše ,zvlášť když je pozitivní test a ještě tak hezky 😀 😀 mnoho štěstí

majenka34
29. zář 2015

Řekla bych že to bylo spíš uhnizdování než menstruace...

bzoucek
autor
29. zář 2015

@terez225 moc dekuju 🙂

bzoucek
autor
29. zář 2015

@majenka34 Ja si to ze zacatku myslela taky, ale po dvou dnexh jsem krvacela celkem hodne a trvalo to skoro tyden. Koupila jsem si dnes digitalni test tak zitra rano uvidime

terez225
29. zář 2015

@bzoucek já mám známou ,která měla normální menstruaci až do 5 měsíce a nevěděla vůbec ,že je těhotná . 😀 dej zítra vědět jak to vypadá, tohle je vždycky zajímavé jak si to tělíčko s náma někdy hraje 🙂

majenka34
29. zář 2015

Uvidis jestli bude silit... Taky jsem zvedava 😉

bzoucek
autor
30. zář 2015

Tak digitalni test je pozitivni ;)

terez225
30. zář 2015

@bzoucek 😀 veliká gratulace 🙂

bzoucek
autor
30. zář 2015

@terez225 Ja tomu stale neverim, trosku me desi ta probehla MS a srale trosku spinim. Kazdopadne jsem se vnutila zitra k doktorce tak snad budu o neco moudrejsi 🙂 a moc dekuji

terez225
30. zář 2015

@bzoucek já jsem taky nevěřila 😀 však uvidíš co řekne Dr. ale testíky krásně pozitivní tak by neměl být snad problém 🙂 budu držet palce

bzoucek
autor
30. zář 2015

@terez225 Dekuju...akorat jsem zacala krvacet pred malou chvili... :( tak mam strach

majenka34
30. zář 2015

Zajdi si co nejdriv nejlepe dnes k dr. Radeji. Jinak gratuluji 🙂

alilisi
2. říj 2015

@bzoucek Tak jak jsi dopadla? Držím palečky!! 🙂

bzoucek
autor
2. říj 2015

@alilisi Dobré ráno,

včera mi pouze vzali krev s tím, že vyšetření je zbytečné...Výsledky jsem se dozvěděla až včera večer. HCG je 74, mě to přijde málo, ale kdo ví...bavila jsem se s doktorem, který tam v té době ještě byl o krvácení a mám to nechat na přírodě všechno. Pokud budu krvácet ještě po víkendu mám zkusit zavolat a domluvíme se co dál. Pokud ne, mám počkat tak dva týdny a přijít na UTZ.

Každopádně jsem si ráno dělala test a druhá čárka byla slabší než poprvé. Tak si myslím, že seembryjko neudrželo a pomalu odchází.
Tak jsem z toho trošku smutná, byl by to už druhý spontánní potrat a doktoři stále nic neřeší.

alilisi
2. říj 2015

@bzoucek Ještě pořád je naděje! 🙂 a kdyby náhodou ne, tak se to určitě povede příště, jenom bych asi změnila doktora teda! Tenhle přístup jako ,,nechte to na přírodě´´ to se mi nelíbí.. i když by s tím tvým stavem teď asi nic neudělal tak se tohle dá říct jinak, jiný přístup a hlavně pak dál podniknout nějaká ,,opatření´´ nebo něco, aby se miminko udrželo.. Každopádně HODNĚ ŠTĚSTÍ! 🙂

jetynka
2. říj 2015

@bzoucek naděje je pořád, moje sestřenice takhle menstruovala do 5.měsíce, ms byla slabší a slabší a dneska má 11letou dceru 🙂, pak další 3děti a další těhu byla na stejně brdo ms do 3.-4.měsíce. nechápu jak to v tom těle funguje když žena má ms a mimi se vyvíjí vesele dál. držím palce !!!

bzoucek
autor
2. říj 2015

Moc dekuju za podporu. Snazim se to brat optimisticky a neteapit se kvuli tomu. Verim, ze i psychika bude hrat velkou roli. Dnes jsem si nasla noveho gynekologa a od tamtud rychle utece. 🙂

monyna83
2. říj 2015

@bzoucek Nemluvila bych o spontánním potratu, ale o biochemickém těhotenství. Je to zcela běžná věc, bohužel a nemůže za ni nikdo, ani sebehorší gynekolog. V každém případě se ještě nevzdávej, hCG je opravdu nízké, ale u každého stoupá individuálně a nemusí znamenat nic.
Naděje umírá poslední a poradím jen, aby jsi byla v co největším klidu, aby se případně mimi mohlo spokojeně hnízdit 🙂 Mnoho štěstí 🙂

emma244
4. říj 2015

Ahoj, já jsem to měla podobně. Po týdnu zpoždění se ms v pátek 25.9. dostavila, ale hrozně slabá. Nevím jestli by to mohlo být uhnizďování - to se mi moc nezdá, špinila jsem několik dnů - ostatní holky psaly, že jim uhnizďování trvalo 1-2 dny.
Začalo mě píchat v podbřišku a cítila jsem tlak. Jinak prsa a tak vůbec nic. Nemyslím si, že by to mohlo být těhu. Test jsem si nedělala, ale ,,bolest´´ podbřišku trvá dodnes - i když si nic nenamlouvám tak se stejně bojím zklamání.
Přeju ti hodně štěstí a hlavně zdraví!

bzoucek
autor
5. říj 2015

Tak bohužel jsem dnes už druhou čárku na testu nenašla :( Nevím zda má cenu ještě vůbec chodit k doktorovi s jeho přístupem, který k tomu měl od začátku.

emma244
5. říj 2015

@bzoucek Tak to mě moc mrzí.. Ale jak je vidět, otěhotnět můžeš 😉 takže to chce už jen správné načasování 🙂 Přeju ti moc štěstí a aby se co nejdřív zadařilo :-*

terez225
5. říj 2015

@bzoucek přidávám se - taky mě to moc mrzí , myslela jsem na tebe , ale jak jsem ti psala .. teď už víš na čem jsi a hoooooodně moc štěstí při dalším snažení ,které bude určitě už úspěšné 🙂

bzoucek
autor
5. říj 2015

Moc děkuju 🙂

shine2015
5. říj 2015

@bzoucek já chápu,že té to mrzi,ale podle mě mas strašně silna slova.....že lékaři nic neřeší? A co by jsi chtěla, aby té hned cpali lekama nebo hnali na kyretaz? Buď rada,že to nechávají na přírodě,protože pokud s poradi a hCG 78 je nízké,i když pozitivní.....tak se klidně další měsíc můžete snažit znovu a je velká pravděpodobnost,že se brzy zadari, neb po těchto pripadech je jak pohnojeno....a vůbec mi to teda prijdejako biochemické těhotenství (měla kde ho taky i s vyšším hCG) rozhodne bych nenazyvala embryo a potrat a kdesi cosi....při takhle nízké hladině....chapu,že ses tesila,ale tohle je pořad lepší než řešit vývojové vady atd....měla jsi MS a pak pozitivní test s nízkým hCG a krvácením ...prostě biochemicka reakce....vždyť do hodnoty 1000 hCG v krvi není nic vidět na ultrazvuku.....
Prostě těsně to zklamání,že jsi viděla pozitivní test a těhotná nejsi....ale jsou,věřím,že brzy budeš a buď rada že té necpou zbytecnehormony a neposilaji na výkony atd....navíc když už nemáš ani pozitivní test,tělo se vyčistilo....a budeš se moct snažit zvesela dal...

Hodně stesi a ať se brzy zadari....
A nemysli si,taky jsem měla biochemické těhotenství a byla šťastná že nikam nemusim,pouze na kontrolní hCG a ultrazvuk....

nonnni
5. říj 2015

@bzoucek tvuj gynekolog mel jediny mozny pristup, jaky mohl mit....oficialne bys u mnoha ani jako tehotna brana nebyla, casto se za pozitivni povazuje az hodnota 200 jednotek a vice.

Ac chapu tve zklamani, tak tvuj gynekolog ti naopak zajistil co nejrychlesji a nejbezpecnejsi sanci na dalsi pokusy o tehotenstvi. Nasli by se i taci, kteri pri tomto hcg zenou na naprosto zbytecnou a invazivni kyretaz.

Zachranit tehotenstvi nebylo jak, tech par bunek se nejspis spatne delilo uz od pocatku, jde o naprosto bezny jev. Nebyt moznosti rannych TT, tak an nevis, z ek necemu doslo. Biochemicke tehotenstvi neni nic k reseni, pokud se neopakuje periodicky, treba 5 x po sobe....

shine2015
5. říj 2015

@nonnni přesně! 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru