Pozitivní test Sluníčko, negativní Mamatest. Stalo se Vám?

qwertyy
1. zář 2019

Ahoj holky,

včera večer jsem si dělala test Sluníčko a byl tam pidi dušík, dnes ráno jsem zopakovala, znovu duch, už celkem pěkně viditelný. Asi tři hodiny na to jsem zkusila Mamatest a negativní, stalo se někomu? Co si o tom myslíte?
Děkuji za názory.

verunkanatalka
1. zář 2019

Nevím no...já vidím duchy na obou testech...

lilian2111
1. zář 2019

@qwertyy Twn duch dole je pěkný, zkus tu tyčinku, klidně dnes. Ukáže jednou tolik než proužek. Jinak mě mamatwst ukázal později a až když jsem měla silnější // 🙂

qwertyy
autor
1. zář 2019

@verunkanatalka jsou oba ty Slunícka, Mamatest byl uplne bily :/

qwertyy
autor
1. zář 2019

@lilian2111 dekuju, snad se mamatest jeste myli 🙂 jakou myslis tycinku?

misak48
1. zář 2019

@qwertyy mám dojem, že sluníčko má citlivost 10 a mamatest 25. Takže logicky, test s vyšší citlivosti ukáže dřív 😉

sudylichozrout
1. zář 2019

@misak48 mamatest ma citlivost 10 a paradoxne vypada uplne identicky jako tyto. Je to uplne stejny test, ze stejne fabriky.

qwertyy
autor
1. zář 2019

@misak48 Mamatest mel tez citlivost 10 🙈

qwertyy
autor
1. zář 2019

@sudylichozrout taky jsem nekde cetla, ze to je totozny test, pak to nechapu uz vubec😄

aselluska
1. zář 2019

Ano, mě toto dělá Sluníčko také, každý měsíc něco vidím, a mamatest (naprosto stejný vzhled citlivost - výrobce) nic neukázal. Ale mě to na rozdíl od tebe, nešlo ani vyfotit.

qwertyy
autor
1. zář 2019

@aselluska to na te fotce to je jeste hur viditelny nez ve skutecnosti.. tak ja nevim.. 🤷🏽‍♀️

balogis
1. zář 2019

@qwertyy opravdu je mamatest úplně bílý?a byl též z ranní moči?

qwertyy
autor
1. zář 2019

@balogis je no... byl delany cca o 3-4 hodiny pozdeji nez to Slunicko..

makronka222
1. zář 2019

Koupit jiny test. Me vysli dobre Pepino za 50,- a neco z DMka

krasna_neznama86
1. zář 2019

Jj, tohle se mi stalo taky letos v unoru... Tkus za par dnu digi rwst Clear blue a uvidis

qwertyy
autor
1. zář 2019

@krasna_neznama86 a jak to dopadlo? 🙂

krystofovaa
1. zář 2019

Ten spodní vypadá nadějně. Zkus z DM

krasna_neznama86
1. zář 2019

@qwertyy digi mi po par dnech ukazal 2-3 tyden, tedjsem v 31 tt, ale mesic pred to bylo stejny, ale bylo to jen biochemicky...

qwertyy
autor
2. zář 2019

Holky, tak dnesni ranni mamatest takto.. tak ja nevim..

qwertyy
autor
2. zář 2019

@qwertyy nejde vlozit fotka :/

qwertyy
autor
2. zář 2019
lilian2111
2. zář 2019

@qwertyy no pěkný 🙂

dendasubaristka
2. zář 2019

Zdtavim holky můžu radu?Holky tak já nevím co si o tom všem myslet. V úterý minulé jsem to měla dostat. Místo toho přišlo chvilkové krvácení potom už jen špinění. Další den skoro žádné špinění. Ve čtvrtek zase špinění a pak už jen doznívání špinění a od soboty hlen bílý. Do toho mě občas píchá v podbřišku. Včera jsem měla takovou únavu že jsem si musela jít lehnout. A to přes den normálně nespím. Bazální teplota se pořád drží mezi 36,7-36,9. A čípek mám celý cyklus od ovulace jiný než za celou dobu co se snažíme. A dnes test negativní. Zítra to bude týden po vynechání. A gyndarka mi řekla že mám hezky vysokou sliznici když jsem byla na preventivní týden před ms. Ale ten test stále negativní :( no, měla jsem ale nějaký s benu v zelené krabičce a nakonec se mi odlepil i s jedné části. Takže tomu věřit asi moc nemám co a koupit si jiný. Přemýšlím nad tím clearblue

makiska1
2. zář 2019

@qwertyy pokud je to ten mamatest, tak tam duch je taky... tak zkus zitra nebo pozítří další, ale zatím to vypadá nadějně 😊 držím pěsti!

makiska1
2. zář 2019

@dendasubaristka zkus další test... pokud bude opět negativní, těhotenství to asi nebude, spíš nějaký hormonální výkyv... ale držím pěsti, aby to bylo jinak...

qwertyy
autor
2. zář 2019

@dendasubaristka 🙈🙈Kup si normalni test, kterej se nerozlepi, udelej si ho a uvidis, vic ti tu asi nikdo neporadi. Dej pak vedet 🙂

qwertyy
autor
2. zář 2019

@makiska1 jojo je, ale trvalo to, nez se tam zobrazil... blby je, ze poradne nevim, kolikaty dpo jsem... ale cca 7-10, takze je jeste asi proste brzy... jen to Slunicko me navnadilo.. a jestli to tak opravdu bude, tak teda mazec, jak brzy to ukazalo.. jsem zvedava..

sudylichozrout
2. zář 2019

@dendasubaristka Clearblue je uplne zbytecny. Kup si obyc Mamatest, Dr. Max za par korun. Pokud mas tyden vynechani, bude pozitivni, kdyz bys byla tehotna. Pokud bude negativni, tak na gyndu. Vse muze byt i psychikou.

makiska1
2. zář 2019

@qwertyy pokud jsi 7-10 DPO tak je opravdu ještě brzy... kdy máš dostat MS? Já první test zkoušela 2dny před MS a byl úplně pidi duch... silnější čárku jsem měla až z odpolední moci po dvou dnech zpoždění...

qwertyy
autor
2. zář 2019

@makiska1 ja jsem byla prave na revizi.. takze ted jsem jakoby v sestinedeli a nevim, kdy ma presne prijit, tak je to tezky spocitat :/ ale posledni sex byl 23.8., takze vychazim z toho, ze ovulace musela byt cca od 23 do 26.8., tak nejak..

makiska1
2. zář 2019

@qwertyy tak to máš ještě čas, jsi +- 8dpo... v kolikatem tt jsi byla na revizi? A kolik týdnů po ní jsi? Já byla před 6 lety na revizi ve 13tt a pozitivní test jsem měla ještě 3 týdny po.... nechci strašit, ale mohl by to být ještě zbytek původního těhotenství ...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru