Pozitivní testy, na gyndě nebylo nic vidět

jessy89
7. dub 2015

ahojky jsem trochu nesvá minulý týden jsem to měla dostat a nic udělala jsem si test a pozitivní pak jsem si dělala každej den a pořád stejně dvě čárky dnes jsem šla na gyndu a nic nebylo vidět a k tomu jsem to dostala doktorka řekla že mám přijít za týden ☹ a ted nevím jestli jsem nebo nejsem trochu mě znepokojilo že jsem to dostala 😒 prosím nějaké vaše příběhy máte s tím některá zkušenost ?

mercedesse
7. dub 2015

Pokud byl test pozitivní, tak těhotná jsi. Na to aby bylo něco vidět je asi moc brzy. A pokud jsi začala krvácet, tak je to buď neprosperující těhu, nebo třeba hematom, v začátku může krvácet hodně žen. Nezbývá než počkat do příští kontroly. Moc jsem nepomohla, co. Jen bacha na mimoděložní.

jessy89
autor
7. dub 2015

jo děkuji aspon něco vím u prvního těhu to bylo vše jiné šla jsem tam a bylo vidět vše na ultrazvuku tak ted jsem taková nesvá z toho všeho

mercedesse
7. dub 2015

@jessy89 no každopádně není to ztracený, ono je na utz něco vidět většinou až 6-7 týden, někdy až dýl. Jen to chce trpělivost, ale to se lehko řekne. Držím palce, ať to dobře dopadne.

jessy89
autor
7. dub 2015

jj děkuji pokusím se to nějak vydržet do toho příštího týdne doktorka neřekla nic něco málého tam vidět šlo ale řekla že nemůže říct jestl jsem těhotná nebo ne tak uvidím

klarksonek
7. dub 2015

@jessy89 Ahoj,pokud ti vyšlo více testů,tak zřejmě chyba v nich nebude a jsi těhotná....jestli to je ranné těhotenství,tak vidět nic být nemusí....nedělala ti dr krevní testy na hcg?....já při dcerce měla první tři měsíce jako by menstruaci,takže tomu se moc nedivím,ale raději bych zavolala dr,příznaků může být více...může to být mimoděložní,neprosperující těhotenství a nebo taky krvácíš,ptž se to uhnizďuje v děloze....

jessy89
autor
7. dub 2015

krevní testy mi zatím nedělala právě uvidím co mi řekne za týden právě takže se krvácení nemusím nějak děsit u prvního jsem už to nedostala a nebylo co řešit 🙂

martinahost
7. dub 2015

No nevím, ale mela jsem to podobne.... Nedostala jsem to a testy byli pozitívni, ale čárka ani neslábla ani nesílila, začala jsem krvácet Dr. me poslala na krev, taky pozitívni, ale na utz nic nebylo a nekonec z toho bylo mimodeložní...

jessy89
autor
7. dub 2015

😢 hm toho se právě bojím

martinahost
7. dub 2015

@jessy89 Skus si udelat ješte test i počas toho krváceni jestli náhodou čárka neslábne, kdyby slábla, tak muže jít i o potrat ☹ A kdyby byla stále stejná, tak by jsem šla k DR. dríve, aby te poslala na krev.... Nechci strašit, ale s mimodeložním tehotenstvím není sranda....

jessy89
autor
7. dub 2015

ok zkusím udělat ještě jeden test a uvidím, no doktorka právě nestrašila mě z ničím tak nevím no

jessy89
autor
7. dub 2015

mám dotaz celou dobu jsem si dělala testy s citlivostí 10 a druhá čárka byla vždy vidět ale slabě pak po pár dnech byla viditělnější a ted už mám doma jen s citlivostí 20 ukáže mi to vubec druhou čárku ?
no tak jsem si ho udělala a druhá čárka tam je ale slabší není to tím že to není test s 10 ?

martinahost
7. dub 2015

@jessy89 Muže to být i tím.

klarksonek
7. dub 2015

Jasně, že může být slabší, když je jiná citlivost.Zašla bych za dr,nechala si udělat krevní testy. Minimálně by měla vědět o krvácení a domluvila bych se s ní na dalším postupu.

jessy89
autor
7. dub 2015

no ona o krvácení ví byla jsem dnes na vyšetření a po vyšetření zjistila že spíše špiním než krvácím ale trochu krve tam našla ale nic neřekla

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru