Pozitivní testy před termínem menstruace

bramburka23
2. črc 2018

Ahoj holky, prosím poraďte 🙂 Minulý týden jsem měla totálně rozhozenou náladu až tak, že jsem to zkrátka nebyla já, druhý den mě začaly bolet prsa tak jsem si udělala ve čtvrtek test a byl s takovým slušným duchem. V sobotu jsem prubla další test protože jsem začala nějak často a po troškách čůrat a začalo mi být špatně a duch byl méně výrazný. Dnes v pondělí mám dálnici jak prase :D MS má přijít ve středu ve čtvrtek - můžu se radovat už teď a nebo může dojít k tzn. zamlklému těhotenství? A za jak dlouho se mám vydat na gyndu? (abych tam nestrašila zbytečně brzo). Díky moc 🙂

utrikocku
2. črc 2018

@bramburka23 možné je všechno. Objednat se 3 týdny od očekávané ms

aneven
2. črc 2018

Pokud máš dálnice, tak se nestresuj. 🙂 Určitě to bude v pořádku. Taky hodně záleží na značce testu, jestliže jsi třeba testovala různými testy, tak ty čárky rozhodně nemusí sílit stejně. Ony ty testy mají některé méně a některé více barviva například...Na gyndu bych zase úplně nechvátala, pokud se cítíš ok, viz výše. 🙂

bramburka23
autor
2. črc 2018

Všechny tři jsou do proudu moči - takové růžovo bílé plastové testy. Dva stejné značky a jeden odlišný. Moc děkuji za radu a povzbuzení, snad ms nedorazí 🙂

nikolspace
2. črc 2018

Mám to úplně stejně, test mám pozitivní od úterka minulého a dostat jsem to měla dnes 🤣 čárku mám hodně silnou u testu z moči i krve a digi taky vyšel, takže tak 🤣 doktor mě objednal na příští čtvrtek.

aneven
2. črc 2018

@bramburka23 Držím palce. 🙂

xkalisto
2. črc 2018

@bramburka23 tak snad to vyjde 🙂 uvidíš jestli dorazí, jestli bude třeba jenom špinění je dost možne že se akorát uhnizďuje, ale gyn tam stejně dřív jak za 14 dní po vynechání MS moc neuvidí tak to chce prostě vydržet.

bramburka23
autor
2. črc 2018

Ačkoliv je početí vědomé, pořád tomu nemůžu nějak uvěřit 🙂 Teda tělo už to dobře ví, ale hlava mi to nějak nepobírá 😀 nikolspace držím palce!

nikolspace
2. črc 2018

@bramburka23 mám to stejně, furt se koukám na testy a myslím na to, co mi řekne doktor 🙂 snad tobě i mě bude přát štěstí, držím pěsti!

lachtanice86
2. črc 2018

K zamlklému může dojít kdykoli a podle testu to fakt nepoznas. Mam ho za sebou ve 12tt. Týden před bylo vše ok. Já na gyndu volala tak týden po vynechane ms, několikrát to bylo biochemicky a to odešlo jako pozdější ms. A když jsem volala objednali mě tak na 6-7tt zda je srdeční akce

hope09
3. črc 2018

Zavolej si na gyndu a oni už si tě objednají na termín, který bude vhodný, aby už bylo něco vidět 😊

lucik215
3. črc 2018

Ahoj, musím říci, že jsem si test také dělala před ms a měla jsem tam slabou čárku. Tak jsem si řekla že vydržím do očekávané ms, což bylo tak 5 dní a bylo to hrozné čekání, ale ms se nedostavila a test jsem měla téměř stejný. Na gyndu jsem myslím šla tak 14 po vynechání ms.

1nelinka
3. črc 2018

@bramburka23 na gyndu se obednej cca 3tydny po ocekavane ms..zalezi kdy byla ovulace..jestli vis kdy byla tak srdicko bejva videt kolem 6+4 (nebo tak jsem to mela ja u obou tehu) biochemicke tehu to klidne muze byt..ja ho zazila 1* a byla jsem z toho pak hrozne zklamana..mela jsem ty digi testy a ukazoval mi 1-2 dalsi tyden 2-3 a pak se dostavila opozdena ms:/// ...zamlkle tehu to muze byt take nebude plod,nebo bude plod bez srdecni akce,nebo bude srdecni akce a na dalsi kontrole uz nebude...je porad hrozne variant jak se to muze pos**t ale clovek musi myslet pozitivne,nestresovat stejne si to priroda zaridi jak bude potrebovat..tak se setri papkej tehu vitaminy a drzim palecky

bramburka23
autor
3. črc 2018

tak dneska jsem trošku špinila a od včerejška mě bolí břicho jako při ms. Jsem jakási unavená a bolí mě prsa. A když vidím děti tak brečím 😀 Neli ještě se zeptám na ty vitamíny - já beru kyselinu listovou, vit. E, omega 3, zinek a železo. Mám něco doplnit? Díky moc za rady holky

1nelinka
3. črc 2018

@bramburka23 ja beru tehu vitaminy a to superfolin..zaspineni nevadi to se muze roztahovat deloha a takovy ten pocit ze to urcite kazdou chvilku dostanu jsem mela asi do 7tt to je normalni..🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru