Pozitivní tt po menstruaci. Může to být biochemické?

srdcenet
18. kvě 2020

Ahoj holky, má někdo obdobné zkušenosti.. dělala sem si tt v první den vynechání menstruace bílo, další den bílo , další a 4 den sem to dostala ale jen 2 dny pak jsem si dělala po 3 dnech test znovu protože mi bylo divně a mám vetší prsa🤣 a test pozitivní ... ale dnes je test opět negativní... myslíte že to bylo biochem.?

agony28
24. únor 2021

@kvetuska145 ne neviděl 🤷🤷🤷 ale pokud se vyloučí mimoděložní tak odcházím revizi si dělat nenechám sliznice odejde s další ms🤷

kvetuska145
24. únor 2021

@agony28 skoda ze to nevyslo😒😔 tak at ste v poradku

agony28
25. únor 2021

@kvetuska145 jojo uvidíme ještě zítra budou brát krev

agony28
26. únor 2021

tak teď sem mluvila s primářem řekl že HCG má co dva dny stoupat o 50-100% u mě to stouplo přesně o 50% takže prý tehotenstvi to je a zatím prosperuje jen ještě nic není vidět takže musíme čekat kde se objeví

agony28
Autor odpověď smazal
Zobraz
kvetuska145
26. únor 2021

@agony28 tak to urcite potesilo ne?🥰 ja budu verit v dobry konec❤️ Ja jsem ted taky na uplnem zacatku a to cekani na utz me prijde nekonecne😊 takze nic nezbyva ☺️🍀☘️

agony28
26. únor 2021

@kvetuska145 hele nevím říkal že pokud by to pak nerostlo dobře tak revize takže jsem taková nijaka je to celé divné už od začátku dokonce přemýšlím že bych revizi odmítla protože když bych si po ms test neudělala tak by to taky odešlo s menstruaci

kvetuska145
26. únor 2021

@agony28 tak budu doufat at to vyjde jak si prejes☘️

agony28
27. únor 2021

@kvetuska145 no už chci domu 🙄

kvetuska145
27. únor 2021

@agony28 ti verim no😞 a porad vse pri stejnem?

agony28
28. únor 2021

@kvetuska145 dneska HCG stouplo na 510 pustili mě domů a bude mě hlídat Dr že kdyby něco mám hned doject

kvetuska145
28. únor 2021

@agony28 tak to je super🥰🥰 kdy jdes na dalsi odbery? ☺️

agony28
28. únor 2021

@kvetuska145 Nevin zítra se mám domluvit s Dr právě v nemocnici říkali že je ještě brzo aby někde něco viděli ale já si stejně myslím že to bude mimoděložní no uvidíme :(

kvetuska145
28. únor 2021

@agony28 neztracej nadeji🙏🏻☘️ Ja budu verit🥰 dej potom vedet.

agony28
1. bře 2021

@kvetuska145 právě hladina HCG stoupá ale o pár jednotek méně než by měla Dr sice říkal že nejsme stroje a každá žena to má jinak ale nevím no

kvetuska145
1. bře 2021

@agony28 chapu, taky jsem to jednou zazila, mela jsem ms a za devet dni po ms pozitivni test a pak to s dalsi ms odeslo. Ale ja mela hcg jenom pres 100 a pak konec. Takze u tebe to vypada o hodne lip😊🤗

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru