• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pozná se těhotenství na ovulačním testu?

8. března 2014 
Holky po přečtení pár komentářů že na ovu testech se těhu taky pozná jsem dnes vyzkoušela.Je tam duch.Jsem 21DC a ovu byla 13 DC. Tak jak je to ??? :slight_smile: Platí to nebo ne ?? :slight_smile:
22. únor 2014 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ne, tehotenstvi se potvrdit na ovulacnich testech da, ale funguji jinak, nez tehotenske. Tudiz, abys mohla ovulacni test povazovat za pozitivni z hlediska tehotenstvi, tak druha / musi byt minimalne stejne silna, jako kontrolni, lepe jeste silnejsi. U tehotenskych by ti takovyto duch stacil.
22. únor 2014 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Osobne bych urcovala mozne tehotenstvi podle tehonskeho testu, ktery je k tomu urcen. Ovulacni testy povazuju v urceni mozneho tehotenstvi za 0% prukazne. Kup si radsi tehotensky test, napr. obyc Gravitest, skoda ovu testu. Mj. ovulace nemusi byt ve vseobecne zname pravdepodobne dobe po ms. Otehotnely zeny i primo pri ms :slight_smile:
22. únor 2014 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ak by si byla tehu ovu test je pozitivní..Mne ovu test ukazoval celý měsíc ducha a tehu jsem nebyla...Čárka musí byt silnejší než testovací nebo stejna. Pak budeš možna tehu.Držím palce.
22. únor 2014 v 16:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jak říkají holky, ty čárky by musely být stejně silné...mám v albu pro porovnání ovulační a těhotenský test - ovulační den před očekávanou MS a těhotenský v den očekávané MS.
22. únor 2014 v 17:04  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jak píšou holky, ta čárka by musela být silnější, nebo stejně silná jako kontrolní. Já to tak aspoň měla, když jsem těhotenství potvrzovala i ovu testem :wink:
22. únor 2014 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem se testovala i na Ovu testu, a jak píši holky, ta 2 / byla stejně výrazná jak ta testovací.
23. únor 2014 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Já měla těsně před MS ovu test i pozitivní (čárka byla mnohem silnější než kontrolní) a těhotná jsem nebyla...takže ne, poznat se to podle ovu testu nedá...v průběhu celého cyklu je v těle navíc LH přítomný (který je právě ovu testy detekován), proto ovu test bude ukazovat ducha, klidně i slabší čárku, klidně celý cyklus...
25. únor 2014 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Čárka na ovu testu při těhotenství nemusí být stejně silná nebo silnější.Každopádně rozhodně né duch.Prostě většinou stačí silnější čárka.Testuji několik měsíců a po ovulaci mívám po pár dnech na testech sněhobílo.Minulý měsíc jsem otěhotněla a 18DPO byl ovu test překvapivě s výraznou čárou(né pozitivní).Udělala jsem TT a byly tam //. Bohužel se vajíčko nakonec odloučilo
8. bře 2014 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek