Předzvěst mrchy nebo počátek těhotenství?

pipinka
23. bře 2013

ahojky, prosím poradíte? Měla jsem dostat MS před dvěma dny, nedostala jsem, slabě špiním, je to takové špinění světle hnědé barvy. Tulíme se miláčkem každý den a po tulení chvilku špiním světle růžovou krví. Jinak mi k večeru bývá na zvracení,přes den se mi občas motá hlava a jsem nafouklá jak balon.Brala jsem utrogestan, clostilbegit a píchal mi proveru na podporu těhotenství, nyní mi to lékař na čas vysadil. Nevíte co by to mohlo být? nebo je to jen předzvěst mrchy?
Testy jsem si nekupovala, nevěřím tomu, že by to vyšlo a teplotku také neměřím
děkuji moc za vaše odpovědi

lucyvivien
23. bře 2013

Kým neodtestuješ, nebudeš vediet, može to byt bud , alebo 🙂 Ja som napr. otehotnela až po vysadení Clostíku 🙂

misacik
23. bře 2013

Ahojky.
Já řeším úplně to samé. V den, kdy jsem zhruba měla dostat MS se objevilo slabé špinění, opravdu minimální, které trvalo 2 dny a pak přestalo a teď taky nevím, zda-li to byla předzvěst blížící se MS, nebo se nám s manželem zadařilo a bylo to např. zahnizďování vajíčka, které prý takové špinění způsobuje......

misacik
23. bře 2013

@pipinka
Já řeším úplně to samé. V den, kdy jsem zhruba měla dostat MS se objevilo slabé špinění, opravdu minimální, které trvalo 2 dny a pak přestalo a teď taky nevím, zda-li to byla předzvěst blížící se MS, nebo se nám s manželem zadařilo a bylo to např. zahnizďování vajíčka, které prý takové špinění způsobuje......

marton
23. bře 2013

@pipinka Jak píše lucyvivien...musíš buď počkat nebo koupit testík.Já jsem při posledním těhu taky měla slabé špinění a pocit mensesu...a nic 🙂 ...teda z toho nic jsou dvojčata 😉 .

pipinka
autor
23. bře 2013

já už jsem se tolikrát zklamala, tak se mi testík moc kupovat nechce

pipinka
autor
23. bře 2013

@misacik jejda to mi pak písni až budeš vědět 😉

misacik
23. bře 2013

@pipinka
Taky jsem zvědavá, co se z toho vyklube. Chtěla bych ještě tak týden (do příštího víkendu) počkat, jestli se třeba neobjeví nějaké příznaky atd.

pipinka
autor
23. bře 2013

@misacik no to já taky,ale osobně tomu moc nevěřím, snažíme se už dlouho

misacik
23. bře 2013

@pipinka
A proč tomu nevěříš? Musíš si věřit a doufat 🙂

pipinka
autor
23. bře 2013
pipinka
autor
23. bře 2013

@misacik a byla jsem už tolikrát zklamaná, že radši počítám s tím, že to nevyjde

misacik
23. bře 2013

@pipinka
My se taky snažíme již delší dobu a taky jsem byla zklamaná, když přišla MS, ale musíme doufat a věřit 🙂

ratatooy
24. bře 2013

holky věřte když neveříte šíříte si kolem sebe negativismus a neotěhotnite vše je v hlavě co chceme to si muite i myslet

angelsb
24. bře 2013

@pipinka Ahojky já s manželem jsme začaly zkoušet od září minulého roku pořád jsem si kupovala testy vždy den před ms a nic bylo to hrozné tak jsem si řekla že to nechám tak že už si je kupovat nebudu a jejda teď v březnu už jsem měla takové tušení a řekla jsem si že ten test si koupím bylo to jeden slabý duch nechtěla jsem věřit a na druhý den znova byly tam dvě // a v útery jdu na gyndu a snad bude vše oka bo jsem měla ve 4 týdnu nízké hcg tak doufám že se zvýšilo bo to čekání bylo dlouhé a tak zkus chvílku na to nemyslet nechat tomu volný průběh a určitě se zadaří 😉 držím palečky

pipinka
autor
24. bře 2013

@angelsb já jsem měla také období, že jsem měla doma zásobu testů,ale poslední půl rok na to kašlu, dodělávali jsme dodělávky v domečku, do toho jsem zaměřila na práci a na spousty jiných aktivit a na miminko jsem vůbec nemyslela. Včera jsem po dlouhé době viděla známou (je jí tak 45 let) a ta mi hned řekla, že jsem těhotná, že je to na mě vidět, tak jsem si myslela jak to může poznat, to snad ani nejde ne?

cital
25. bře 2013

@pipinka Ono to jde poznat ... moje těhotná kamarádka měla takovou jiskru v oku. Přeji ať to výjde 🙂.

pipinka
autor
26. bře 2013

tak jsem byla na odběrech krve u dr a na vyšetření, na utz nic vidět nebylo, testy negativní. I přesto špiním dál, prý se mi dostaví menstruace.Pokud ne, za týden mám přijít Nikdy jsem to takhle neměla, vždycky hned menstruace, test mi dnes vyšel slabě pozitivní. Opravdu nechápu 😖
Měla jste to některá taky tak?

angelsb
27. bře 2013

@pipinka nezoufej já jsem si zas udělala test a ten byl pozitivní a hned jsem letěla k doktorovi vzal mi krev a koukl na ulz nic nebylo vidět také se nedivím na druhý den mi řekl výsledky hcg bylo jen což je málo 235 to na ulz nic nemohl vidět až od 1000 jde vidět v uterý jsem byla znovu (po týdnu) a už jsem viděla gen.váček tak hodnota vyletěla ,kolik nevím protože tam je jen v úterý uvidíš u každé to je jiné . uvidíš ještě vyčkej 😉

pipinka
autor
27. bře 2013

@angelsb já tomu nechám volný průběh a bud to vyjde nebo ne. jen mě zmátlo to mé špinění.dnes už nešpiním vůbec, tak uvidíme

angelsb
27. bře 2013

@pipinka taky pokud jsi špinila U některých žen se zhruba 11 až 12 den po početí objevuje drobné vaginální krvácení. Toto krvácení může být způsobeno uhnízděním oplodněného vajíčka v silně prokrvené děložní tkáni. Krvácení je velmi slabé (obvykle pouze zašpinění prádla) a trvá pouze 1 až 2 dny. 🙂 😉

pipinka
autor
27. bře 2013

já měla špinění tři dny a dneska zatím nic, bylo to špinění světle hnědé barvy a to mě trochu zmátlo. Ted si ale říkám, jestli to není z cvičení. Poslední dobou jsem cvičila s jill a hodně jsem cvičila na zadek a břicho, tak jestli to nemám třeba nějaké namožené
@angelsb a ty jsi špinila? měla jsi nějaké zpoždění?

angelsb
27. bře 2013

@pipinka ne nešpinila spíš jsem něco tušila udělala jsem si test den před ms byl tam duch a pak na druhý den kdy měly se dostavit a už to vidět hezky viz foto 😉 no některé ženy jsou těhotné ani o tom neví a jedná se o raný potrat http://www.maminkam.cz/spontanni-potrat-jeho-pr... ale nechci tě strašit to ne .Tak uvidíš vyčkej co bude zkus si ještě koupit testík a uvidíš ...také mám strach jako každá která otěhotní aby bylo vše ok a vyvíjelo se jak mělo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru