Pregnyl nebo těhotenství?

lenejewel89
25. črc 2015

Ahoj holky, 18.07. mi byl pichnut pregnyl, predtim jsem brala 5 dni 1 tabletku Clostylbegitu, od 18.07. testuji kazdy den a porad mam testiky pozitivni, druha carka je sice viditelna mene, ale je tam. Je to jeste pregnyl nebo ze by se na nas konecne zasmalo stesticko? Dekuji🙂

lilie0
25. črc 2015

@lenejewel89 ahojky, zalezi taky jakou jednotku pregnylu jsi dostala, ale podle me z druge carky jeste rozhodne nedelej zavery.. ja jsem po pregnylu 5000j mela ducha jeste 8den, 9den uz bilo a 10den se zase zacala objevovat carka a ted jsem ve 12tt 🙂 . Takze neztracej nadeji a vydrz, i kdyz sama vim ze cekani je to nejhorsi🙂

lenejewel89
autor
25. črc 2015

No jo no, je to moc tezke...netestovat a cekat! Zkusim zase v pondeli, utery...to uz budu 9. a 10. den po aplikaci pregnylu, tak uvidim...ve stredu jdu na prohlidku k me doktorce, to by uz mohla neco videt nebo ne? Asi jeste ne, ze? To by bylo jeste brzy...Pokud bude co videt...:(

gatushe
25. črc 2015

Pokud testuješ ode dne, kdy ti píchli pregnyl, tak je test pozitivní z pregnylu...pregnyl se píchá na podporu ovulace a těžko ten den už by jsi mohla být těhotná...já testovala po pregnylu až 10.den a ještě tam byl duch z pregnylu...dostala jsem 5000j pregnyl

alcar
25. črc 2015

Pregnyl obsahuje hcg, takze minimalne do 10.-14.dne po aplikaci budes mit pozitivni test. Mne pichali 10tis jednotek a pregnyloveho ducha jsem mela jeste 12.den. 13. den snehobilo a 14.den uz se zase ukazaly dve carky, ktere byly uz ty tehotenske. 🙂 Takze vydrz, 100% jistotu budes mit az den po vynechani menstruace nebo 14.den po aplikaci.

lenejewel89
autor
25. črc 2015

Proste mi to neda netestovat no a taky jsem chtela videt, jak moje telo na pregnyl reaguje...Zkusim testnout v pondeli a utery, to budu 9. a 10. den po pregnylu a uvidim...ve stredu uz jdu k doktorce na prohlidku, tak uvidime, taky bych mohla pockat az k ni, kdyz uz je to ve stredu, ale proste to nevydrzim a test si koupim...snad se povede...

lenejewel89
autor
25. črc 2015

Dekuji vsem, snad najdu brzy 2 prave tehotenske carky!!

alcar
25. črc 2015

@lenejewel89 vsak klidne testuj, pokud te to uklidnuje a dodava nadeji. 🙂 Ja taky testovala jak blazen, taky jsem chtela vedet, kdy Pregnyl bude z tela fuc. 😀 To je uplne normalni. 😀

gatushe
25. črc 2015

A jinak 11.den po ovulaci opravdu doktorka nic neuvidí...jen vyšší sliznici, ale ta neznamená nic...já byla u doktora 5 dní po vynechané menstruaci, tzn. 19 dní po ovulaci a to teprve viděla bublinku...

lenejewel89
autor
25. črc 2015

Tak nevim, proc si me doktorka zase vola na kontrolu, jsem u ni skoro kazdy tyden, ale tak zase si me alespon kontroluje🙂

lenejewel89
autor
25. črc 2015

Budu testovat az do data me menstruace...uvidime, jestli se podarilo🙂

gatushe
25. črc 2015

Určitě to zkoušej...držím pěsti aby to vyšlo😉

lenejewel89
autor
27. črc 2015

Tak dnes 9.den po aplikaci Pregnylu je na testu jen 1.carka... ☹ Achjuu, zkusim 03/08, to je datum, kdy mi ma zacit menzes, tak treba se tam 2.carecka objevi...ale moc tomu neverim, proste to po prvni aplikaci Pregnylu nevyslo no...a to jsem se s manzelem tak snazila... 😢

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru