Přetrvávají ovulační bolesti, co by to mohlo být?

lencak80
27. led 2014

Ahoj holky, mám takový problém. Ovulaci jsem měla cca kolem 15.1. Měla jsem celkem dost velké bolesti vaječníků a celkově celého břicha.
A od té doby bolesti přetrvávají. Je to píchavá bolest na pravé straně a tupá bolest na levé straně. Myslela jsem že je to i slepák.
Dnes jsem byla na gyndě, protože bolesti stále přetrvávají a jsem celkem už nervozní co to může být.
Vaječníky mám v pořádku, cysta také nikde. na omak děloha citlivá, to mi sám řekl, když mě vyšetřoval vnitřně. Jinak mi tedy vzal krev a moč a uvidí se zítra.
Jsem však netrpělivá, tak jsem se chtěla zeptat, jestli náhodou nemáte některá zkušenost, co by to mohlo být. Ohledně slepáku se vyjádřil že to může být chronické.
Ale ta citlivá děloha, tak to nevím co si o tom mám myslet. Díky za vaše zkušenosti.
Jinak co se týče těhotenství, tak to asi ne, to by musela být strašná náhoda, ale tuto možnost spíše vylučuji.

majka220990
28. led 2014

Ahojky, mám to stejné jako ty, já byla na gyndě 23.1. na preventivce. Doktor mi řekl, že můžu slabě špinit, tak jsem špinila ve čtvrtek a pátek, sobota nic a v neděli trochu. Bolesti mám stejné jako ty, s tím, že mě bývá špatně během dne od žaludku. Dej vědět jak jsi dopadla 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru