Příznak těhotenství? Bolest vaječníku, vodnatý výtok

littleannie
17. lis 2017

Ahoj holky,

s přítelem jsme se začli snažit o miminko. Po týdnu nechráněného sexu mě bolí pravý vaječník a mám úplně vodnatý výtok, skoro pořád mám úplně mokré kalhotky. Myslíte, že je to znamení??

Děkuji za odpověď. 🙂

beruda
17. lis 2017

Ahoj, nepíšeš, ve kterém dni cyklu jsi, nicméně myslím si, že znamení to není. I kdyby došlo k oplodnění, tak se v tento okamžik oplodněné vajíčko ještě ani neuhnízdilo, natož aby byly nějaké příznaky. Příčina je zřejmě jinde..

andelka
17. lis 2017

Tohle jsou spíš příznaky ovulace, typické.

drakenn
18. lis 2017

Souhlasím, ovulace..

littleannie
autor
19. lis 2017

Děkuju za odpovědi. Nečekala jsem, že mé tělo jakoby pozná, že jsme se začli snažit a dá mi až takové znamení ovulace, jindy jsem o ní ani nevěděla. 🙄

beruda
20. lis 2017

@littleannie Jestli jsi brala prášky, tak to ani znát nemůžeš. V každém případě držím palce.

littleannie
autor
20. lis 2017

Právěže nebrala, už asi 4 roky neberu. Chránili jsme se jen kondomem. 🙂 spíše sem tomu jen nevěnovala pozornost. 😉

littleannie
autor
20. lis 2017

Teď nevím kdy si mám udělat TT, jsem strašná zvědavka. 😀 nevím jestli to vydržím do opožděné MS 😀

lucy4444
21. lis 2017

Ahoj holky..chci se zeptat... před měsícem a půl jsme vysadili HA a začali se snažit...teď v sobotu jsem měla divné bolesti a křeče v podbříšku, asi hodinu...poslední dva dny mě dost bolí v podbříšku, takové tlaky, občas píchnutí... v klíně cítím pořád mokro aniž bych měla nějaký výtok... nikdy mě před menzes nebylo zle, ani před HA, vždycky jsem to zjistila až na WC, tak mě to překvapuje, protože to neznám.. včera a dneska na mě odpoledne bez varování přišlo zvracení aniž by mi bylo špatně od žaludku nebo tak... bojím se si udělat TT ať zase nejsem zklamaná z negat... myslíte, že to může být těhu nebo co by to mohlo být? Nic jiného jinak necítím, citlivost bradavek, nalitá bolavá prsa nebo podobně... nevím kdy mám ovulaci ani kdy má přijít menzes, vysazené HA byly po 12ti letech 13.10.2017 a poslední krvácení 16.10.2017...děkuji za jakékoli info a omlouvám se, že jsem vám vlezla do diskuze s vlastním dotazem

bbubble
21. lis 2017

@littleannie a kedy ti ma prist MS? U mna bol toto priznak vdaka ktoremu som si zacala mysliet ze som tehotna (nesnazili sme sa), uz asi 5 dni pred ocakavanou MS.. ciry a uplne vodnaty vytok, ze som sa musela ist az prezliect 🙂 nikdy predtym som to nemala, preto mi to prislo divne, a o 2 dni na to som si robila test a uz tam bol pididuch 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru