• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příznaky přicházející menstruace, ale pořád nic. Těhotná?

6. ledna 2013 
Holky zdravim, mam zpozdeni 8 dni, prsa jak balony, obvykle priznaky prichazejici ms, ale porad nic..Jen slabe spineni naruzovele..Co myslite? :wink:
6. led 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
co si takhle udělat test? moc nerozumím otázkám tohohle typu - tady není žádná vědma jen maminky /i budoucí/
6. led 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
Asi tak vidím to na těhu testík :slight_smile: Já tyhle tlaky jako na MS měla,až tak do 10.týdne :slight_smile: a prsa hned vyrostly :slight_smile:
6. led 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, samozřejmě i takovéhle příznaky mohou značit těhotenství - ovšem každá žena je jiná u některé se jedná o graviditu u některé o hormonální nerovnováhu nebo jen PMS (premenstruační syndrom)..Někdy je zpoždění cyklu způsobeno mnoha faktory ( cysty, anovulační cyklus, stres, nebo prostě jen příroda ) někdy se opravdu jedná o těhotenství..
Myslím, tak jako holky kolem že dneska není problém s dostupností těhu testů jejichž použití taky nestojí moc sil ani zdlouhavého přemýšlení a výsledek býva z 99% přesný....A nebo lékařská kontrola a ultrazvuk kde by byla určitě zřetelná nějaká ,,aktivita" dělohy kdyby se v ní něco dělo :slight_smile: o co se 100% jedná ti tady asi žádná z nás nemůžeme říct ať jsem maminky skoro maminky nebo ženy s různou zkušeností :wink:
6. led 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek