Příznaky těhotenství nebo ne?

martulina7
23. kvě 2017

Ahoj holky 🙂 mám dotaz. Menstruaci jsem měla 2. května, 8. května jsem začala brát antikoncepci ale po třech dnech jsme se rozhodli, že jí vysadím. Za týden 15.5. mi přišla menstruace z vysazení prášků, trvala jen tři dny a byl klid. Mezi vysazením a menzes jsme měli dvakrát nechráněný styk. Podle první menstruace jsem měla mít ovulaci 15.5., kdy mi přišla druhá menstruace, takže vůbec netuším, kdy mohla být ovulka a kdy teď bude další. Od té doby se cítím malátná, bývá mi dopoledne špatně, motá se mi hlava. Jsem strašně unavená, mám hroznej hlad a do toho mám žaludek jak na vodě. Podle první menstruace jsem 22 den cyklu a jestli byla ovulka 15.5. tak 9 den od ovulace. Fakt nevím, jak to mám. Ale je mi divný, že je mi takhle nevolno furt. Nikdy jsem netrpěla na motání hlavy a teď mi připadá, že to mám každej den. Může se jednat o těhotenství co myslíte? Děkuji za odpovědi.

corry21
23. kvě 2017

Ahoj, myslím že jsi těžko mohla mít 15.ovulaci když jsi předtím brala prášky. To co popisuješ bych prisoudila spíš rozladenym hornonalnim hladina po vysazeni antikoncepce

mumik
23. kvě 2017

Taky bych řekla,že to není moc pravděpodobné,hormony můžou udělat pěkný bordel 🙂

rozarka69
23. kvě 2017

Tak se nejspis citis po vysazeni antikoncepce. Citila jsem se uplne stejne. A moje mamka ted vysadila antinu a take pocituje urcite zmeny 🙂 Myslim si, ze je to hormonama.

martulina7
autor
24. kvě 2017

to je možný, ale včera jsem četla jeden komentář od slečny(paní), že otěhotněla hned jak vysadila antikoncepci, tak nevím jestli to je možný 🙂

jezz1e
24. kvě 2017

@martulina7 To dotyčná myslela spíš v následujícím měsíci. Martulino zjevně o dítě hodně stojíš, ale zkus se trochu uklidnit a dát tomu čas (a nastudovat něco o průběhu cyklu), vždyť se ptáš každých pár dnů, jestli jako už můžeš být těhotná. Obecně se nevolnosti a další těhu příznaky objevují až okolo 6 tt

martulina7
autor
24. kvě 2017

omlouvám se, jestli to tady někoho obtěžuje, ale fakt netuším jak to chodí po vysazení antikoncepce, proto se Vás ptám 🙂 Nikdy jsme se o miminko nesnažili, tak se vyptávám na všemožný ptákoviny a možná i pořád dokola. Ale nikdy jsem takové stavy neměla, tak jsem z toho trochu zmatená, takže se ještě jednou omlouvám

jipe
24. kvě 2017

@martulina7 a co si udělat těhotenský test?

martulina7
autor
24. kvě 2017

@jipe ten jsem si dělala včera a byl negativní, takže budu čekat

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru