• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příznaky těhotenství, nebo užívání HA 4 měsíce v kuse?

27. března 2013 
Ahoj, beru již 4 měsíce bez pauzy antikoncepci (beru již delší dobu, ale 4 měsíce bez pauzy) a mám v plátičku poslední 3 prášky, přesto již mám 2 dny předmenstruační příznaky: bolest v podbřišku, jsem nafouklá, dneska mě tam i píchlo a za poslední měsíc se mi zvětšily prsa a břicho (ale to může být i tím, že už tolik nesportuji, protože píšu závěrečnou práci a sedím víc za pc). Udělala jsem si dneska test, ale vyšel negativní. Zkusím udělat zítra ráno další. je to spíše způsobené tím, že jsem brala tak dlouho antikoncepci - tento měsíc plánuju udělat pauzu, nebo může jít o těhotenství? Jsem i unavená. Děkuji :slight_smile:
26. bře 2013 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prý užívání bez pauzy by vadit nemělo, ale každé tělo je jiné...já bych doužívala zbylé tbl a potom pauzu udělala a počkala, zda přijde MS. Pokud ne, udělej si těhu test a dle výsledku uvidíš. Pokud těhu nebudeš, doporučila bych asi po každém využívání platíčka tu pauzu....
27. bře 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
peetulka83
na cenap@cenap.cz odpovídá doktorka na dotazy ohledně antikoncepce, pokus se jí napsat, ona to hormonálka není zrovna OK tak dlouho, jistě ti poradí
27. bře 2013 ve 21:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to jiste tim, ze uzivate bez pauzy. Mela jsem to podobne..
27. bře 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek