Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Prosím poraďte, může se jednat o těhotenství? 🙂

andysek1235
9. bře 2017

Ahoj potřebovala bych poradit, dalo by se říct že jsem taková menší snažilka :D nicméně poslední " menstruaci" i když bych to tak zrovna nenazvala jsem měla 20.2. jenže tam nebyla ani kapka čerstvé krve jen hnědá až černá krev a připomínalo to spíše sliz nebo něco takového omlouvám se ale nevím jak jinak to popsat 🙂 už týden mě svědí až jakoby trošku pálí bradavky sem náladová citlivá , myslíte že by se mohlo jednat o těhotenství? tt jsem dělala je tam slaboulinký dušík je možné že ho vidím jen já :D připadám si už jako blázen fakt :D předem děkuji za vaše reakce 🙂 Andy 😔

lavender19xx
9. bře 2017

@andysek1235 na barvu krve bych nehleděla, z těla může odcházet i starší krev, která je tmavší + spolu se sliznicí to může vytvářet zajímavou hmotu 🙂.
Nevím, jak máš dlouhé cykly a jestli se snažíš vypozorovat ovulaci, ale právě při ní můžou svědit/pálit bradavky a taky náladovost se vychýlí (mně se to děje pravidelně).
Blázen nejsi, pokud jste měli nějaké tulení tento týden, tak je vysoká šance, že jste se trefili na tu ovu a příští ms nedorazí 😉.
Pokud bys otěhotněla v minulém cyklu, myslím, že by ten tt už byl teď pozitivní.. Držím palec 🙂

andysek1235
autor
9. bře 2017

děkuji za reakci , taky mi to bylo divné že pokud bych otěhotněla před minulou ms tak by už test byl jasně pozitivni zatim však včerejší test jsem testovací čárku viděla jen ja a přítel se mi smál :D :D ... dnešní test jsem dělala z raní moči a je to tam vidět o trochu lip ale i tak žadná slava no nezbývá mi nic než jen čekat 🙂

andysek1235
autor
9. bře 2017

ovulaci nesleduji nechávám tomu spíš volný průběh tak uvidíme no snad se zadaří 🙂

lavender19xx
9. bře 2017

@andysek1235 tak se snaž zabavit a za 10 dní by ten test mohl vyjít pozitivně 😉. Vím, že píšeš, že jsi menší snažilka, ale snažení není jen o pozorování cyklu, těla, různá podpora bylinek a já nevím čeho ještě (jo na tulení jsem zapomněla 😀), ale je to i o tom testování. Pokud chceš zůstat ve škatulce 'menší snažilka', rozhodně netestuj každý den 😉.

clear301
9. bře 2017

nafoť test 😀 my tady budem naklápět monitory a třeba taky něco uvidíme 😀 jinak, možné je vše, pokud jsi měla sex, tak těhotná být samozřejmě můžeš...

andysek1235
autor
9. bře 2017

Nejspíš to ale vidím jen já :D :D

tomikjoejoe
9. bře 2017

Držím palce, ať to vyjde 🙂 Taky jsem si takhle párkrát dělala test, čárku jsem viděla jen já a bohužel jsem těhotná nebyla, ale Vám to třeba vyjde.

andysek1235
autor
9. bře 2017

@tomikjoejoe moc děkuji 🙂 hodně mě matou ty bradavky svědi a pálí jako blázen naposledy jsem toto mela u malé když jsem byla těhotná no... Nezbývá mi nic než čekat a doufat ... 🙂