Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Prvotní těhotenské příznaky před MS

veronika8808
3. dub 2018

Ahoj holky. S přítelem praktikujeme již rok prerusovany sex s plnym vědomím toho ze se muže stát „nehoda“.Na miminku mame v planu plne pracovat az v zimě. Nicméně ted v době ovulace jsme prerusovali každý den.Az na jeden den kdy když to na něj přišlo tak vytáhl a když byl hotovy tak jsme hned pokračovali 😃 Můj dotaz zni, zdali jste nektera, nebo jestli je to vůbec mozne pociťovat první záchvěvy nevolnosti cca týden před MS? Ptám se jako blbka protoze sice už jedno dítko mam ale při dceři mi nebylo absolutne nic. Zjistila jsem to az v 9tt.Prsa zvetsena nemam, pouze citlivější bradavky což mivam každý měsíc od ovulace do MS. Včera odpoledne asi hodinu po vypiti docela silne kávy jsem usnula jak špalek na dvě hodiny. Potom jsem mela návaly horka ani chuť k jídlu nebyla.Dnes ráno při cestě do prace jsem mela tak žaludek na vodě ze už jsem se musela najíst nebo bych se pozvracela. Mám ted zhruba týden do MS takže na testovani ještě brzy.Jsou mozne v začátku takovehle záchvěvy? Předem moc díky a smazilkam přeji brzke // :

jednaholkaa
3. dub 2018

@veronika8808 Ahoj, me bylo spatne tak dva dni pred terminem MS. Pak to pokracovalo dal a hned jsem mela podezreni..taky jsem zaspinila. Ale tyden pred MS je asi jeste brzy bych rekla. Navic jestli by to bylo tehu tak uz by mohl byt dusik na testu. Podle me ve chvili kdy ti zacne byt divne, tak stoupa HCG, a objevi se treba ten dusik. Tak si udelej test. Jestli bude bilej tak bych si myslela ze nic..

veronika8808
autor
3. dub 2018

Zrovna jsem ho dělala a jako na potvoru jsem narazila na vadný. Takhle pěkně se mi rozpil

veronika8808
autor
3. dub 2018

Takže zítra novy

martaskaaa
4. dub 2018

řekla bych, že týden před MS je brzy. Ono totiž po ovulaci je pak doba, kdy se případné oplodněné vajíčko začíná uhnizďovat, pak teprve vzniká nějaká hodnota hcg v krvi a pak teprve vychází ten pozitivní test. Na testování bych se ted určitě vyprdla, nejdřív v den vynechané MS nebo po..čím dýl po vynechání, tak tím spolehlivější výsledek bude 😉 mě teda vždycky před ms bolely tak týden dopředu prsa... no nic neobyvklýho, až když mě bolely 3 týdny v kuse a ms nepřišla, protože byla nepravidelná a měla jsem diagnozu, že přirozeně nepočnem, tak jsem zjistila, že už jsem 6+2 😀

veronika8808
autor
5. dub 2018

No jak jsem psala dotaz tak včera ráno mi bylo jak když jsem nespala celou noc.Horeli mi tváře ale zadna teplota.Žaludek na vodě.V práci to pak přešlo. Dneska po probuzení opet horeli tváře. Sklenene oci a teplota 37,2.Svedela me jedna bradavka.pobolivani v podbřišku. Zadne nachlazení nemam ale cítím se jak po flámu. Takze bud na me něco leze nebo silný premenstruační syndrom :D Ted mam 6 dni do MS tak nedockave a netrpelive čekám :D

veronika8808
autor
11. dub 2018

Tak MS by mela dorazit dnes max zítra. Ráno jsem si dělala test.Na testu v limitu duch i se mi ho podařilo vyfotit ale po cca 2 hodinách zmizel.Tak snad priste

barusak95
14. dub 2018

Ahoj mam podobny problem s pritelem se hlidame ale ten rika ze mu to obcas uteklo ms mam dostat dnes nebo zitra (nevim presne stale kojim prvniho syna a ms jsem dostala poprve az minuli mesic tak ani nevim zda ted dorazi na termin) jinak uz me tyden boli v podbrisku a prsa hlavne bradavky tohle pred ms neznam kord takhle dlouho dopredu a vcera a dnes mi je opravdu blivno...na test si myslim ze je jeste brzy ale stejne si myslim ze ms dorazi