Ráno těhotenský test pozitivní, odpoledne negativní

pikl
20. lis 2016

Ahoj holky, dneska ráno jsem si dělala Mamatest 10 a vyšly tam dvě čárky, ta druhá byla jen světle růžová a postupně se trochu zvýraznila. Celá nadšená jsem běžela do obchodu pro další test na potvrzení, sehnala jsem jen Pepino 10 a dělala si ho odpoledne. A na něm vyšla jen 1 čárka 😖 tak teď nevím... Může to být tím, že je koncentrace hormonů odpoledne nižší,tak se to neukázalo? Nebo blbý test? Děkuji za názory

ammmi
20. lis 2016

Může být moč zředěná. Pokud to nebyl duch co jsi ho musela hledat, tak myslím, že můžu gratulovat 😉 a zkus test třeba za dva dny, to by mohla být malinko silnější

jullli
20. lis 2016

Mas foto testu? Jinak kolik jsi dpo? Muze to pvlivnit naredena moc a nebo byl test falesne pozitivni...

pikl
autor
20. lis 2016

@jullli Tenhle je z rána,fotila jsem to až teď,ale moc se to nezměnilo. Dpo tipuju tak na 12. den,ale mám dost nepravidelný cyklus a zatím jsem to nijak neměřila,tak to jen odhaduju...

jaya
20. lis 2016

Vyfot ten Pepino. A kolikatka to byla?

pikl
autor
20. lis 2016

Tohle je Pepino z odpoledne. Teď mám dojem,že tam něco jde vidět,ale hned po testu tam nebyl ani duch.citlivost jsou 10 oba

jullli
20. lis 2016

@pikl ja teda nevidim foto asi se ti nevlozilo

jullli
20. lis 2016

@pikl na obou je krasny duch a rekla bych ze tehu je jasne tedtni jeste zitra

jullli
20. lis 2016

@pikl a rozhodne to neni falesne pozitivni a na 12dpo i krasny duch

pikl
autor
20. lis 2016

@jullli doufám 🙂 původně jsem chtěla další test až za dva dny,ale budu ráda,když to vydržím do zítřejšího rána

bajuliss
20. lis 2016

Ja myslim, ze se zadarilo 🙂
Kazdy test je jiny, ale na obou je pozitivni vysledek 😉 takze zitra udelej rano testik a uvidis 🙂 ja teda myslim, ze aspon dusik tam bude 😉 preji hodne stesti 🍀🍀🍀

tetr
20. lis 2016

@pikl Já jsem dnes kolem 18h testovala a test negativní, jsem 12DPO. Ještě zkusím v ut ráno zda se tam něco objeví. Jinak tvoje testy jsou // oba dva, potichu gratuluji a moooc přeji.

vigier1204
21. lis 2016

Ahoj holky, mam dotaz. Minuly tyden jsem dva dny prozvracela a všechno mi smrdělo, tak jsem si hned ve čtvrtek udělala test. Mama Comfort 10, a mám tam slabou růžovou čárku. Tak jsem celou radostí nevěděla, co dělat. Druhý den jsem si udělala mamatest10 a byla tam slabší čárka, tak jako v sobotu. Ale dnes ráno (měla bych dostat menstruaci dnes) sněhobílý test :/ Je mi blbě od žaludku, ale spíš to přikládám stresu v tuhle chvíli... Myslíte, že můžu být těhotná nebo to odešlo přes víkend?

pikl
autor
21. lis 2016

Holky dekuji za podporu a rady, udelala jsem si dneska rano dalsi test a vypada to uz zase pozitivne🙂 je fakt blbost delat si test odpoledne. ted uz jen sehnat nejakeho dobreho gynekologa 🙂

pikl
autor
21. lis 2016

@tetr drzim palce, at se tam druha carka objevi🙂

jullli
22. lis 2016

@pikl ahoj tak co? jak ducharis? dobre?

jullli
22. lis 2016

@vigier1204 bohuzel muzes oboji kazdopadne drzim palce aby to tam bylo 🙂 testovala jsi dnes znovu?

pikl
autor
22. lis 2016

@jullli ahoj,poslední duch byl včera a vypadal dost nadějně, tak si teď dávám pár dní pauzu od testů a věřím,že to tam je 🙂

vigier1204
23. lis 2016

@jullli netestovala :( dostala jsem menstruaci odpoledne. Snad priste 🙂

pikl
autor
23. lis 2016

@vigier1204 příště už to snad vyjde ;)

vigier1204
24. lis 2016

@pikl Už nám to trvá přes půl roku, tak snad... Mám špatný cyklus a dělá to prý problémy, tak uvidíme 🙂 Ale ráda bych ráda!

pikl
autor
27. lis 2016

Holky tak u nás už to jsou jasné dvě čárky 😎 moc vám preju, ať se taky brzy zadari, pokud se teda ještě nepovedlo 😉

sabinka32
1. únor 2021

Dobry den mam dotaz mam zpožděním ms uz 5 dni ovu.. nevim kdy byla ale mam tt pozitivní z rani moci teda vic viditelný tete rano 8:20 a dalsi test 10:20 proc jen slabe růžoví nechapu a teda nevim jestli je to tehu nebo ne ??? Muzete me prosim ujistit zda je to tehu

ema90
1. únor 2021

@sabinka32 No tak protoze v osm rano nebyla moc tolik koncentrovana.
V tech deset rano uz asi ano.
Udelejte test za dva dny, zda-li se carka vybarvuje vic.

sabinka32
1. únor 2021

@ema90 ja moc dekuji ale spatne jste pochopila kde jde videt dobre čárka tak test byl proveden z ranní moci ... ten druhy je 10:20 a za dnešek jsem tedy zkusila jeste jeden test taky s citlivosti 10 áe plastový a ten je tak též pozitivní a ten sem provedla asi kolem pul 2

ema90
1. únor 2021

@sabinka32 A co tedy resite, kdyz je test pozitivni? 🙂

sabinka32
1. únor 2021

@ema90 zda je to tehu a proc tedy test provedeny 10:20 tak malo slaví ?? A jeste jedna vec pred pul hodinou sem byla na WC a chtela zjistit zdá-li vytok stále mam tak ano je ale s kapitolu krve muze to znamenat ze o to prichazim nebo zahnizdovani ?? Nekrvacim nic jen kdyz sem nahmatala čípek a kolem dokola zakrouzila tak na špičku prstu malilinko krve ?? Jde o to ze potrracim nebo to Zahnizdovani ???

ema90
1. únor 2021

@sabinka32 Muze to byt cokoliv... Cely prvni trimestr je dost nejisty.
V 10:20 byl slaby, protoze byla moc uz koncentrovana.
Ten dnesni je silnejsi, protoze je to jiny test a ma asi vice barviva.
Brala bych to tak, ze testy pozitivni jsou=tehotna jste.
Ale to neznamena, ze je vse v poradku.
Na cipek si urcite nesahejte!!!!! Ani s umytyma rucema 🤦🏼‍♀️ To si koledujete o nejakou infekci.
Zahnizdovani to nebude, to uz probehlo, kdyz mate uz nekolik dni zpozdenou ms.
A jemne spineni byva na zacatku tehotenstvi normalni.
Kazdopadne se objednejte na gyndu.
Ted tam nic neuvidi, ale da vam termin tak za dva tydny bych rekla a do te doby musite vydrzet.
A testujte vzdy pouze stejnymi testy, at muzete sledovat, zda-li carka na testu sili.

sabinka32
1. únor 2021

@ema90 ufff tak malinko jste me uklidnila ja uz myslim na to nejhorsi v září jsem prisla o holčičku ve 21 týdnu tak ted bych to asi nezvládla vim ze sice je to maličké mozna tam jeste nic neni ale i tak bych z toho byla zklamaná ale dekuji za vas nazor a urcite na gyndu dojdu ve Čtvrtek .. 😊😊 moc dekuji za uklidnění 😊😊

sabinka32
1. únor 2021

@ema90 Takze to ze vlastne uz se zahnizdilo jak tedy říkáte tak uz by se nemohlo nic stat nebo stále ano co myslite ?

ema90
1. únor 2021

@sabinka32 Vzdycky se muze neco stat.
Cele prvni tri mesice jsou dost nejisty. To, ze se vajicko zahnizdi je jen zacatek docela slozityho procesu 😀
Jeste porad se spineni muze rozjet v menstruaci a plod muze spolu s menstruaci odejit.
Hlavne si tam uz nesahejte a zavolejte si na gyndu.
Ale jak jste psala, ze tam pujdete ve ctvrtek, tak tam stejne jeste nic neuvidi. Na to je brzo.
Maximalne vam vezme krev.
Ale na ultrazvuku pujde neco videt az tak za dva tydny.

Chapu vase obavy, po tom, cim jste si prosla 😕
Ale musite myslet pozitivne a nemyslete na takovy veci. Proste si reknete, ze jste tehotna a ze vse dobre dopadne 🍀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru