• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rozdílné výsledky těhotenských testů

3. září 2009 
Chci se zeptat na zkušensoti. Jsem po IVF na mamatestu od 6 dne po ET každý den sílící čárka, včera už dokonce velmi výrazná. Hmm jenže mamatesty došly a v lékárně neměli nic jiného než best2 a na tom je z dnešní ranní moči druhá // jen slabá. Je to možné když se jedná o testy se stejnou citlivostí nebo to může znamenat nějaký problém? Bojím se aby bojovníček nepřestal bojovat. Díky
1. srp 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dudek, já jsem taky testovala Mamatestem i Bestem 2 a na Bestu byly vždy mnohem méně výraznější čárka, než na Mamatestu, i když jsem testovala ve stejný den :wink: Ten Best ty čárky prostě dělá světlejší, ale nic špatného to neznamená, neboj! :wink: Držím palečky!! :dizzy_face:
1. srp 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ufaa mi spad kámen ze srdce. Díky. Best už nikdy :slight_smile: ty nervy s tím. Eště že ty diskuze jsou a člověk se může zeptat
Díky
1. srp 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mrkni, to jsou ty moje testy. Spodní Mamatest je focený ve stejný den jako prostřední Best. A později byl ten rozdíl ještě výraznější, na Mamatestu už byly úplné tlustice a na Bestu furt taková slabší čárka: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2569612&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
1. srp 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hmm tak to mám skoro stejný akorát ten Best mám zdá se malinko slabší, ale ta fotka může zkreslovat. To mě fakt uklidnilo. Takže závěr :fearful:) Best už nikdy :slight_smile:
1. srp 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co vim tak nejspolehlivější je mamatest. neznam nikoho komu by se ukázaly // a nebyl těhu. oproti best2 je dost nespolehlivý. Nejlepší je testovat jen jednou značkou a pak je jistější jestli čárka sílí :slight_smile:
1. srp 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky taky souhlasim ze mamatesty jsou nejlepsi..taky jsem zkusila ten best a taky me to znepokojilo takze jsem pak testila jen mamatestem :slight_smile:
1. srp 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Best testy nebrat :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamatest 1* je za dobrý peníz a ty darhé údajně spolehlivé - lepší mi přišly na nic včetně Best!!!!
3. zář 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dudek,přesně to se mi taky stalo.mamatest čárky dvě a na bestu jen slaboučká,jak to dopadlo se podívej do alba :grinning:
3. zář 2009 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se pridavam, ze Besty nebrat! Mam uplne stejnou zkusenost! Mamatest je dobrej a dobry josu i takovy ty "teplomerovy" jak ja rikam, ty co se jen pocuraji :slight_smile: ale ty jsou bohuzel drazsi.. ale best2 fakt nebrat, ono uz od pohledu kvalita zadna....
3. zář 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek