Rozdílné výsledky těhotenských testů

Chci se zeptat na zkušensoti. Jsem po IVF na mamatestu od 6 dne po ET každý den sílící čárka, včera už dokonce velmi výrazná. Hmm jenže mamatesty došly a v lékárně neměli nic jiného než best2 a na tom je z dnešní ranní moči druhá // jen slabá. Je to možné když se jedná o testy se stejnou citlivostí nebo to může znamenat nějaký problém? Bojím se aby bojovníček nepřestal bojovat. Díky
marinka
1. srp 2009
dudek, já jsem taky testovala Mamatestem i Bestem 2 a na Bestu byly vždy mnohem méně výraznější čárka, než na Mamatestu, i když jsem testovala ve stejný den 😉 Ten Best ty čárky prostě dělá světlejší, ale nic špatného to neznamená, neboj! 😉 Držím palečky!! x-)
dudekautor
1. srp 2009
Ufaa mi spad kámen ze srdce. Díky. Best už nikdy 🙂 ty nervy s tím. Eště že ty diskuze jsou a člověk se může zeptat
Díky
marinka
1. srp 2009
Mrkni, to jsou ty moje testy. Spodní Mamatest je focený ve stejný den jako prostřední Best. A později byl ten rozdíl ještě výraznější, na Mamatestu už byly úplné tlustice a na Bestu furt taková slabší čárka: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...
dudekautor
1. srp 2009
Hmm tak to mám skoro stejný akorát ten Best mám zdá se malinko slabší, ale ta fotka může zkreslovat. To mě fakt uklidnilo. Takže závěr 😕) Best už nikdy 🙂
marketa137
1. srp 2009
Co vim tak nejspolehlivější je mamatest. neznam nikoho komu by se ukázaly // a nebyl těhu. oproti best2 je dost nespolehlivý. Nejlepší je testovat jen jednou značkou a pak je jistější jestli čárka sílí 🙂
katrin111
1. srp 2009
ahoj holky taky souhlasim ze mamatesty jsou nejlepsi..taky jsem zkusila ten best a taky me to znepokojilo takze jsem pak testila jen mamatestem 🙂
misicka455
1. srp 2009
Best testy nebrat 😃 😃 😃
johanka33
3. zář 2009
mamatest 1* je za dobrý peníz a ty darhé údajně spolehlivé - lepší mi přišly na nic včetně Best!!!!
sylvka
3. zář 2009
dudek,přesně to se mi taky stalo.mamatest čárky dvě a na bestu jen slaboučká,jak to dopadlo se podívej do alba 😃
mariv
3. zář 2009
Taky se pridavam, ze Besty nebrat! Mam uplne stejnou zkusenost! Mamatest je dobrej a dobry josu i takovy ty "teplomerovy" jak ja rikam, ty co se jen pocuraji 🙂 ale ty jsou bohuzel drazsi.. ale best2 fakt nebrat, ono uz od pohledu kvalita zadna....