Různé intenzity čárek na těhotenských testech

krbas
25. dub 2016

Ahoj holky. Potrebuju vase zkusenosti a rady. Mam problem s citlivosti tt. Testy z Dr.Maxe mi porad nechteji poradne silit a sili hrozne pomalu. Udeala jsem si test s citlivosti 25 a hned na me vykoukla takovahle carka. Nejsem si jista, jestli je to v poradku nebo ne.. Co myslite? Prikladam fotku ve stejny den delaneho Dr.maxe a toho 25 tt. Diky!!

baysha
25. dub 2016

Pozitivní jsou oba.
Nic jiného než pozitivní/negativní tyhle testy neukazují - hladiny HCG se určují rozborem krve, ne silou načůrané čárky.

bielanevesta
25. dub 2016

@krbas hlavu hore. Podobnú neplechu mi urobil test Pepino. V jeden deň sa na ňom objavila sotva viditeľná čiarka a pritom na Drmaxe už bola diaľnica 😉

krbas
autor
25. dub 2016

Jsem dnes tak 16 DPO a i ten Dr.max hezky sili, jen jsem prekvapena tou rozdilnosti testu, tak jsem chtela vedet, jestli je na tom nekdo podobne 🙂

bielanevesta
25. dub 2016

Jj. Napr. aj Mamatest a tiež testy z Benu lekárne silneli každý trochu inak, než Drmax. Aspoň ja som to tak mala 😉

bielanevesta
25. dub 2016

Najlepšie je testovať len jednou značkou, aspoň potom nie si rozhodená rozdielnosťou čiarok 🙂

krbas
autor
25. dub 2016

@bielanevesta a ktery DPO zhruba jsi mela na testu dalnice?

bielanevesta
25. dub 2016

@krbas netuším, vzhľadom na to, že neviem, kedy bola ovu. 😀 Moje cykly boli ako na horskej dráhe, raz to prišlo 33 DC, potom 44 DC atď 😀 Ovu som proste neriešila. Prvý duch sa mi ale zjavil 34 DC(vôbec som to nečakala) a diaľnice boli ten 38 DC

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru