Růžové špinění, může znamenat těhotenství?

ebh
2. bře 2017

Ahoj, dnes jsem 31 DC, prvni den,kdy cekam MS,ale mam od vcera ruzovy vytok, nebo spis spineni..dnes jsem ale pouze 10 DPO, test jsem si dělala dnes odpoledne a je negativni. Jsem pul roku po vysazeni HA...Mate nekdo takovou zkusenost??? Dekuji za odpoved...🙂

petronelle
2. bře 2017

Ano, zrovna dneska a taky 31 DC 😀. A doporučují zbytečně nejásat. Velmi pravděpodobně je to premenstruační krvácení. Mám to po té co jsem přestala brát HA pokaždé. Poprvé jsem taky jásala a lítala s testem snad co 5 hodin :-/ Prý je to úplně normální, jen "my", co jsme dlouhodobě užívaly HA, to neznáme...

stratilikova
2. bře 2017

Test 10DPO robený inokedy než ráno nemá absolútne žiadny zmysel....treba počkať ešte pár dní a testovať ráno. Inak v tehotenstve som mala len krvácanie, ktoré znamenalo problém...Ale zase 10DPO sa o tehotenstve ešte hovoriť nedá....

majaaa82
2. bře 2017

@stratilikova Má i nemá to smysl. Já měla 10 DPO čárku celkem pěknou. Za 4 dny pak už dálnici. Koukni...

ebh
autor
2. bře 2017

Dekuji za odpovedi...prestala jsem spinit uplne,tak jsem na to zvedava..rada bych,aby to uz vyslo😉

stratilikova
3. bře 2017

@majaaa82 a testovala si ráno? Proste sa nedá spoliehať na to, že 10DPO mi test ukáže spoľahlivý výsledok...to platí všeobecne, samozrejme sú aj výnimky...

majaaa82
3. bře 2017

@stratilikova ano, je to delane cca v 9:00. Tohle je test, kdyz jsem cekala dcerku. Ted jsem tehotna znovu, sic to asi nedopadne. Ale na testu.jsem nela.opet takovou carku 10 DPO. Fakt zalezi zenska od zensky 😉

ebh
autor
3. bře 2017

To jsem neměla těhotenský test,tak jsem si udělala ovulační a ten se vybarvil stejně jako druhý den po ovulaci...že by se mi místo MS spustila ovulace? Už bych věřila všemu..😀

zuzulka34
23. kvě 2020

Ahojky holky před čtyřma dny my skončila MS a teď mám narůžovělý výtok. Myslíte ze to muže být uhnizdovani? Sex jsme měly před třemi dny a dnes. Co myslíte ???☺️

zuzulka34
23. kvě 2020

Jinak mě pobolívá v podbříšku

demilka
3. lis 2020

Ahoj chtěla bych se na něco zeptát opozdila se mi menstruace a začala jsem spinit a občas se mi ukazují růžove skvrny a poboliva mě pod briskem nevím co si o tom myslet

demilka
3. lis 2020

@zuzulka34 mě taky a chtěla bych se zeptat jestli ste to dostala nebo ste těhotná

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru