• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růžový hlen / výtok po ovulaci. Co to znamená?

25. srpna 2017 
Ahoj nastávající maminky :slight_smile: Chtěla jsem se zeptat vás, které s tím máte už nějaké zkušenosti, co by mohl znamenat růžový hlen/výtok po ovulaci. Snažíme se o miminko a od pátku jsem měla ovulaci a silně mě bolelo břicho. Dnes ráno se mi objevil právě ten růžový hlen a já jsem z toho docela nervozní... :frowning2: Můžete některá poradit, co by to mohlo znamenat? Mohlo by se jednat např. o to již tady několikrát zmiňované uhnízdění vajíčka? :wink: Nebo mi pouze končí ovu? :frowning2: Děkuji moc :slight_smile:
28. pro 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, četla jsem o tzv. nidačním krvácení, což je špinění, když se vajíčko začne uhnizďovat....tak držím palečky, aby to bylo tohle :wink:
28. pro 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne sa ružový hlien objavil až v čase očakávanej ms, už som si myslela, že sa mi rozbehne a stratilo sa to... Zrejme to bolo zahniezďovanie. Ale ako píšem, až v období ms... Pri konci ovu som takýto problém zatiaľ nemala...
28. pro 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Růžový hlen bývá i při ovulaci. Ovulka je jen okamžik, netrvá několik dní :wink: Nidační krvácení/špinění bývá tak kolem 7dne po ovulaci.
28. pro 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den ,mám takový problém od pondělka mi nastal růžový výtok trval dny ,od středy přišlo špinění jako by mi končila menstrulace .zadne bolesti nic nemám mohl by mi někdo.poradit co to může byt? Děkuji:pensive:
25. srp ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek