• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růžový hlen / výtok po ovulaci. Co to znamená?

28. prosince 2011 
Ahoj nastávající maminky :slight_smile: Chtěla jsem se zeptat vás, které s tím máte už nějaké zkušenosti, co by mohl znamenat růžový hlen/výtok po ovulaci. Snažíme se o miminko a od pátku jsem měla ovulaci a silně mě bolelo břicho. Dnes ráno se mi objevil právě ten růžový hlen a já jsem z toho docela nervozní... :frowning2: Můžete některá poradit, co by to mohlo znamenat? Mohlo by se jednat např. o to již tady několikrát zmiňované uhnízdění vajíčka? :wink: Nebo mi pouze končí ovu? :frowning2: Děkuji moc :slight_smile:
28. pro 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, četla jsem o tzv. nidačním krvácení, což je špinění, když se vajíčko začne uhnizďovat....tak držím palečky, aby to bylo tohle :wink:
28. pro 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne sa ružový hlien objavil až v čase očakávanej ms, už som si myslela, že sa mi rozbehne a stratilo sa to... Zrejme to bolo zahniezďovanie. Ale ako píšem, až v období ms... Pri konci ovu som takýto problém zatiaľ nemala...
28. pro 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Růžový hlen bývá i při ovulaci. Ovulka je jen okamžik, netrvá několik dní :wink: Nidační krvácení/špinění bývá tak kolem 7dne po ovulaci.
28. pro 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek