Růžový výtok. Může to být těhotenství?

shaggy97
10. lis 2019

Ahoj, už asi týden mám růžový výtok když se utírám, mohlo by to značit to že jsem těhotná? HA neberu

anickaaa28
10. lis 2019

Ahojky,řeším něco podobného jako ty a taky stále nevím...Jen už meškám 3 den.Pokud tě nepálí nesvědí možné to je.Četla jsem hodně diskuzí.Já měla spíš takový bílý protkaný nitkou krve .Pak to přestalo a ted jen hustý bílý.Uvažuji že si zajdu na krev.
@shaggy97

te_reza
10. lis 2019

Mohlo, já jsem ho měla taky než byl test pozitivní

kiki1912
10. lis 2019

@anickaaa28 pokud Ti meska MS už tři dny tak je čas na test já po třech dnech měla dálnici už a dnes sem ve 29 týdnu

anickaaa28
10. lis 2019

@kiki1912 Já zkusila test v den vynechané a nic a ten výtok s protkanou nitkou krve se objevil teprve včera a ted jen hustý bílý...jdu zítra na krev at máme s přítelem jasno nebaví nás že stále nevíme.

kiki1912
10. lis 2019

@anickaaa28 mohla být třeba později ovulka. Krev by možná nějaký hcg mohla zachytit a nebo by byla na utz jen zvýšená sliznice

anickaaa28
10. lis 2019

@kiki1912 Jasně no uvidíme co z toho bude ale nervozita tam je...strašně mě bolí v kříži,stále na WC a to pálení žáhy mě asi (zabije)....To jsem zvědavá teda.

kiki1912
10. lis 2019

@anickaaa28 já taky často lítala na záchod a zrala jak neurvala a k tomu mě šíleně boleli prsa. A teď už 25 týdnů víme o tom našem raraskovi v bříšku

anickaaa28
10. lis 2019

@kiki1912 To je hezké 🙂 Přeji ti at jste zdraví s mimíškem.No mě to příjde celé divné no,poslední ms byla 14.10.MS cyklus mám pravidelný co 25 dní tak už meškám.A jen bolesti sem tam v podbříšku a ty výtoky...první jsem se lekla jak byl ten výtok protkaný nitkou krve říkala jsem si aha tak to už asi dostanu ale nic.Bílý šilený výtok a stále pocit mokra musím mít stále intimku....Nejvíc vždy po utření na wc.No zkusím tu krev a budeme mít jasno přítel je už nervozní a čeká mě magnetická rezonance 3.12 s kolenem tak už bychom rádi věděli na čem jsme,i když on by byl moc rád 🙂

kiki1912
10. lis 2019

@anickaaa28 no v 27+5tt se objevily nějaké menší komplikace ale ty se snad vyřešily týdenním ležením doma a praskama. A teď jen člověk klepe na dřevo abych malyho porodila až za 8 týdnů ve 37 týdnu těhotenství. Jinak malej měl v tom 27+5tt už 1050g a 18.11 (30+1) nás čeká třetí screening kvůli váze apod tak sem zvědavá kolik bude mít. Tak ta bolest a výtok protkany může být spojen s nidaci vajíčka v děloze. Tak pokud si těhotná nebo bude pouze podezření na to že si těhotná tak by Ti magnetku neměli udělat ani. Ale oni říkají že pokud se udělá v prvním měsíci kdy je v děloze vidět jen váček tak že to nic neudělá. Ale já sama bych to moc neriskovala

kiki1912
10. lis 2019

@anickaaa28 a děkujeme jinak 😘

anickaaa28
10. lis 2019

@kiki1912 Ahaaa ale já si myslím že budete s mimíškem oba v pohodě a vše zvládnete❤No já bych na tu magnetickou nešla radši...bála bych se o miminko takže počkáme a uvidíme.Zajdu zítra na krev a bude vše jistější.Ale to čekání je šílený,no to nidační asi jo já furt čekám kdy dojde ms a ono nic. :D

kiki1912
10. lis 2019

@anickaaa28 dej zítra vědět jak si dopadla 🥰

anickaaa28
10. lis 2019

@kiki1912 Ano dám vědět nevím jak to chodí tady na poliklinice v laborce ale tak zeptám se jestli si můžu dojít pro výsledky odpoledne.❤

ja_osobne
10. lis 2019

@anickaaa28 já byla na magnetické po tydennim meskani ms TT jsem měla negativní. (snažíme se o prcka) a sestřička mi říkala, že by to popřípadě nemělo uškodit, ale ona sama by na to nešla, tak mě raději poslala na krev - negativní, tak jsem se objednala na jiný termín. Takže pokud budeš těhu, radeji se na to zeptej ještě, net tam půjdeš🙂

anickaaa28
10. lis 2019

@ja_osobne Ahaaa no radši pro jistotu si zajdu zítra na krev at vím co a jak.Nešla bych na ní kdybych byla a přítel taky říkal že pro jistotu at víme.Díky 🙂

ja_osobne
10. lis 2019

@anickaaa28 taky jsem byla s kolenem, nezajizdi se do tunelu celým tělem, ale jen po pas, vadit by to nemělo, co jsem se dočetla (taky jsem sháněla info, zda můžu, nemůžu) ale myšlenka toho, že bych si to pak mohla popřípadě vyčítat, kdyby se ne o stalo, mě od toho odradila... Tak držím palce, ať to dopadne, jak si jen přeješ!

anickaaa28
10. lis 2019

@ja_osobne Děkuji...Tohle mě taky napadlo že když se potvrdí těhotenství tak bych si to pak vyčítala a přítel ani nemluvím.On hned řekl žádná magnetická pokud se potrvdí těhotenství.Když tak pak písnu jak jsem dopadla,Dobrou noc a krásné sny přeji.❤

ja_osobne
10. lis 2019

@anickaaa28 děkuji a držím palce! Dobrou noc ♥️

jituli84
11. lis 2019

Já měla na slipovce jen jeden den ružový flíček, jinak nic

anickaaa28
12. lis 2019

Takže 0,2 hcg z krve a ref.interval 0,0-5,3.Takže čekám až ta mrcha doleze si dává na čas teda....

kiki1912
12. lis 2019

@anickaaa28 takže nejsi těhu?

anickaaa28
12. lis 2019

@kiki1912 Nevím asi ne ten narůžovělí výtok protkaný nitkou krve se objevil až 8.11.Tak nevím jestli jsem třeba na krev nešla brzo?Nevím vůbec :(

papousekpaja
12. lis 2019

Ahoj holky, ja jsem 3 dny pred terminem MS zacala ruzove spinit, mela jsem za to, ze je to predzves MS, nekdy to tak mam den pred tim nez to dostanu, spinila jsem 5 dni a MS Nikde, tak jsem si udela test a byl pozitivni, jenze spineni nekoncilo, ale zacala jsem i slabe krvacet, takze k doktoru, ten me poslal na kliniku kde jsem dostala utrogestan, ten krvaceni i spineni zastavil a ted jsem uz v 11 tydnu kdy se uz z embria stava plod.

kiki1912
12. lis 2019

@papousekpaja gratuluji tak jen ať roste a sílí. My jsme dnes 29+2tt

jituli84
12. lis 2019

@kiki1912 a už aby to bylo ve finále co? :D

kiki1912
12. lis 2019

@jituli84 no unavená sem sem tam slušně a nemluvě o tom že se hodně ozívá. Už aby byl leden a to může jít kdykoliv na svět než 26.ledna

kiki1912
12. lis 2019

@jituli84 budu ráda že nebudu chodit na wc jak koroptev a že mě tak nebudou bolet záda

jituli84
12. lis 2019

@kiki1912 jedna paní tu psala, že chodí v noci 1-2x v noci na wc a zdálo se jí to moc 😀

kiki1912
13. lis 2019

@jituli84 já chodím přes den jak koroptev a v noci jen jednou ale co není ještě může být

zuzlinka30
13. lis 2019

Ahoj holky, dnes mám 8 den zpoždění MS, testy negativní, bolest prsou už asi 14 dní, včera při čůrani růžový papír dnes nic. Teplota se mi drží kolem 37 až 37.2 už týden. Co myslite?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru