Rychle přibírám v těhotenství

marie2942
7. črc 2017

Ahoj holky mam problem blizim se do 6m a behem jednoho mesice jsem nabrala 4kg coz mi prijde dost nevim jestli vaha klame nebo ne ale dost me to vydesilo drivejsi tehu co se vahy tyce bylo max 9 az 9,5kg do porodu, ted jsem skoro 6m a uz mam 8kg bojim se ze do porodu budu jak tucnak co se sotva hybe mam strach jit na gynekologii k vuli vaze rychle pribyrani atd to me dr vynada ze jsem za 1m nabrala 4kg jak nic mam s toho depku a nemuzu se s tim srovnat prosim mela jste ro nektera z vas taky jestli ano jak reagoval dr na vahu a jak velke dite se vam narodilo mam strach ze vseho pritom nejak se neprecpavam jim maly porce a jen kdyz mam hlad neco malo snim spis vic piju a o pohybu ani nemluvim mam 3male deti a od rana se u nich nezastavim pasne noc a ja padam za vlas jak nemluvne tak nechapu to pribyrani jak je to mozne 😢😢

haaaluska
7. črc 2017

Tak holt cakas mimi,nechapem ten strach ist k dr.co ti hlavu urve ze si 4 kg pribrala🙏ja som 22 nabrala,tiez neprezierala a 10 mam aj rok po porode navyse a tu som.mala vazila 3650g

annasmyckova
7. črc 2017

já přibírala kolem 9-12 kg, ale u čtvrtého miminka mi to naskakovalo samo taky hodně hlavně v prvním trimestru...nakonec jsem přibrala skoro 25kg...byla to asi hlavně voda, zadržovala jsem vodu..takže nevěš hlavu, ta váha nemusí nic znamenat. Miminka jsem měla všechny tabulkové, kolem 3,2...U pátého jsem zase nabrala jen 9 kg...takže každé těhotenství je jiné, a nemusí to znamenat nic. U doktora mě nic neříkali, asi jsou zvyklí...

ploutvicka59
7. črc 2017

Holt daň za miminko...zacinam 6 mesic a mam nahore 5,5kila...Čekám prvni a jediný co mam,je břisko...Moje mama pribrala 25kilo pri me,pritelova byvala 20 kilo..Spoluzacka ze zakladky 15 kilo... Co tehule,to originál...Myslim,ze kdybys pribirala nejak hodne,doktor by si toho asi všiml...Ja osobne bych na to,kolik mam nahoře neresila...Hlavni je,ze miminko je v pořádku...Kila sundas😉

elisc
7. črc 2017

V prvním těhotenství jsem také ze začátku přibírala 4kg měsíčně. Na konci jsem měla nahoře asi 23kg. Doktorka nikdy nic neřekla.
Teď mám 5 týdnů do porodu a nahoře 9,5 kg. Ale ze začátku jsem hodně zvracela.

ploutvicka59
7. črc 2017

Ovsem nepočítám s tim,ze nepriberu 20 kilo...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru