Rysky na těhotenském testu

snazimese2015
3. črc 2015

Vůbec jsem netušila že jsou nějaké rysky na TT,některé které o tom neví,to berou za ducha ,tak kdo má komu se objevila ryska na TT jako mě ,nevím jestli půjde dobře vidět ,ale já ji vidím i pouhým okem mrsku jednu 😀😀😀

majovasnazilka
3. črc 2015

Ano jsou, vlastní zkušenost 🙂 , jednou jsem test kvůli tomu i rozebrala 😀

brokovich
3. črc 2015

Já teda nic nevidím.

majovasnazilka
3. črc 2015

No ta ryska je trochu dál, než by měla být těhu čárka 🙂

snazimese2015
autor
3. črc 2015

Rysky po upravení

bazarekmodranacek
3. črc 2015

Taky jí vidím,ale těhu čárka by měla být určitě blíže kontrolní 😉 zkus za pár dní znova nový test 🙂

brokovich
3. črc 2015

Nedá se nic dělat, jsem slepá, budu muset doma rozebrat test. 😀

snazimese2015
autor
3. črc 2015

@bazarekmodranacek to je ryska ,nejsem těhotná 😀😀😀😀

simanov
3. led 2020

Co myslíte holky?

jepi
4. čer 2020

@simanov Prosím tě, jak jsi dopadla? Ukázalo mi to to samé.

simanov
6. čer 2020

Tenkrát negativní ...jen ryska

natalnovak
15. led 2021

Zdravím holky chci se zeptat jestli je tohle ryska nebo pozitivní test vůbec nevím co jsi o tom myslet nikdy mi tohle nevyšlo děkuji za odpověď.

fifinka2020
15. led 2021

@natalnovak Mne to prijde pozitivni, ale poradim, co asi sama vis - udelej dalsi test a budes vedet

gramar
15. led 2021

Duch by měl být do růžova, sic světle až "průhledně ale trošku joo. Ryska je bílá, či do šeda, jen o něco tmavší než její okolí proto před zaschnutím testu je "výraznější" ale nenese ten růžový nádech jako u ducha. Každopádně hledat náznak za každou cenu vede ke zbytečnému zklamání... ;)

esmeralda11
15. kvě 2021

Ahoj holky, mám dotaz ohledně často zmiňivaných rysek na tt. Ano, četla jsem, že je bud´ bílá nebo šedá, můj dotaz ale zní, kde asi se na tt nachází? Ja možné, že by test ukázal rysku přesně v místě, kde mi v minulosti ty samé testy ukázaly jasně pozitivní čárku? Nebo je ryska vždy o něco dál od kontrolni linie než je linie testovací?
Díky za odpovědi🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru