Sex bez ochrany, udělal se mimo mě. Můžu být těhotná?

sim97
14. srp 2015

Je mi 17. V pondělí jsem se vyspala s jednim klukem bez ochrany. Já vím byla to chyba. Asi půl roku jsem brala HA, ale tak před třema tejdnama jsem přestala a on neměl kondom. Udělal se mimo mě. Myslíte si, že je velká pravděpodobnost těhotenství? Po kolika dnech si mám tak udělat test? Děkuji 🙂

mandala
14. srp 2015

Bože holka, co chceš slyšet ? Tady ti nikdo neřekne nic, co bys ještě nevěděla. Šance na otěhotnění samozřejmě je, i když malá. Test si udělej, pokud ti vynechá MS, dřív to nemá cenu, stejně se nic neukáže. Já věřím, že to dopadne dobře, ale pro příště bud prosím tě rozumnější.

maki73
14. srp 2015

No tak samozřejmě se může stát, žes měla to štěstí, jak se říká "jedna kapka, už to ťapká", ale zase tak moc bych se toho nebála, ono se tím většinou straší, ale pravděpodobnost, že se sejdou plodné dny ženy a supersperma muže, je naštěstí pro tebe dost malá...test je zbytečné dělat předem, počkej až pár dní po případně vynechané ms, jak píše mandala, jinak to jsou vyhozené peníze, dříve by tam nic nebylo, ani kdybys těhotná byla...ovšem vždycky když se tady objeví podobný příspěvek, tak si říkám, že svým dětem asi budu pravidelně kontrolovat peněženky, jestli v nich mají kondomy...nikdy nezapomenu na svou první noc u manžela doma, když jsme šli spolu na diskotéku a tchán za námi na manžela volal: "Peníze máš? A kondomy máš?" už se upřímně těším, až bude ze dveří na naše děti křičet manžel 😀 😀 😀

sangita
14. srp 2015

Spousta párů praktikuje přerušovaný sex a funguje to. Můžeš si spočítat, v jaké jsi fázi cyklu? (Na netu jsou kalkulačky ovulace.) Pokud jsi mimo plodné dny, mělo by to být v pohodě. I při plodných dnech snad..

lulu_8
16. srp 2015

Test bych si udelala nejdriv 14 dni po styku. Na nejake kalkulacky na netu se rozhodne nespolehej, pochybuju, ze mas v 17 letech pravidelny 28 denni cyklus, aby tyhle kalkulacky mely pro tebe nejaky vyznam. Pokud chces vedet, kdy mas ovulaci, mer teplotu nebo testuj. A probuh, kdyz kluk nema kondom, tak ho nenech na sebe vlezt. Kdyz otehotnis, vyzeres si to hlavne ty. I ted si ve stresu Ty, a to ani (nejspis) tehotna nejsi. Pokud se udelal vedle, je sance mala, ale ne uplne nulova. Kup si trebas kondomy do vlastni penezenky 😉

halina0101
16. srp 2015

Osobne bych se tedy vice bala nejake fesne vzpominky jako je pohlavni choroba ci herpes, zvlast, pokud je chlapec takto cile cinny pravidelne.
Takze bych padila i na jine testy nez jen ten tehotensky.

dudid
16. srp 2015

Já jsem se s ex přítelem nechránila skoro dva roky a naštěstí nám to vycházelo,ale je fakt že jsem s nim byla od 19nácti a prášky jsem vysadila po 5 letech....ale občas měl strach že nestihl včas vylezt 🙂

nutricnihodnota
17. srp 2015

No, je ti 17, to už bys snad mohla mít rozum, děvče 😖 . Na tvém místě bych se toho těhotenství bála nejmíň. Cožpak už se ve škole neučí, proč máte používat kondomy ☹ ? Na nějaký prášky se vykašli, dokud nebudeš mít stálého partnera. Často na ně holky spoléhají a kašlou na kondomy, přitom to je to nejdůležitější. Ňáký mimino, to není žádná tragédie, to je holt život. Ale takovej syfl, nebo AIDS... Ani ty posraný genitální bradavice, nejsou žádná prča 🙄

anickajednicka
2. led 2018

Ahoj holky, tak ja mam dost podobny problem je mi 15 a vcera jsem to delala poprvé a taky bez protoze s kondomem nam to neslo ale vyndal ho a pak se asi 2-3 minuty delal rukou takze do me se neudelal 🙂 ale i tak zvazuju ze si dam postinor pro jistotu a uz v zivote nebudu s nekym spat bez kondomu :(

emilkamilka
28. lis 2018

ono žádná ochrana není 100% takže nějaká šance na otěhotnění tam je . Jaké kondomy používíte?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru