• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sílily vám čarky na testu a mimi odešlo s menstruací?

28. srpna 2013 
Ahoj děvčata, prosím o váš názor. Mám dvouletou princeznu, ovšem předtím jsem měla zamlklé těhotenství, ukončené kyretáží, nato jsem otěhotněla úspěšně a po naprosto nekomplikovaném těhotenství se mi narodila krásná zdravá holčička :slight_smile: Když jsme se rozhodli pořídit další mimi, byl opět problém, první měsíc jsem sice otěhotněla, ovšem byla to biochemická gravidita, další měsíc jsem neotěhotněla vůbec, a tentokrát to vypadá nadějně, první test s mikro čárkou mi vyšel už 22.dc, ostatní testy jsou dělané následující rána. Chci se zeptat, jestli se některé stalo, že vám takhle sílily čárky, a přitom nakonec mimi odešlo s menstruací? Nebo v tom případě že se mimi neudrží jste měly čárku stále slabou či nesílící? Mám strach a mimi si moc přejeme :slight_smile: díky za odpovědi
28. srp 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na otazku zda to bude dobry ti asi neodpovi nikdo.. ano tehu jsi. carka ti sili.. ale stat se muze cokoliv kdykoliv.. zatim bych pockala.. zkusila byt v klidu.. a pak za 2 tydny zasla na utz a uvidis co ti dr rekne.. hodne stesticka preji
28. srp 2013 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tvůj příspěvek