Slabá čárka na LadyMax a Axiomu. Mínusko na Clearblue

pallina
21. čer 2016

Ahoj holky.. Jsem něco přes dva týdny po IUI a včera odpoledne jsem si dělala LadyMax, kde byla slabě viditelná druhá čárka.. utíkala jsem pro digitest, který vyšel negativně.. dnes ráno dva testy, opět slabě viditelné čárky... co myslíte??

irennn
21. čer 2016

Clearblue má citlivost od 25 ,nevím zda ten lady max mas 10,ale je pravda že můžou dělat falešné duchy.... kup si ještě jednu značku,mne vyhovoval Benu z Benu lékárny,nebo zase clearblue pokud to bude těhotenství,tak se bude hladina hcg zdvojnásobit,takze zítra by tam už plusko být muselo a máš jistotu

irennn
21. čer 2016

@irennn dvojnásobit..promiň chytrý mobil.drzim palce,dobre to dopadne

misula29
21. čer 2016

@pallina přidej foto

adelinkkaa
21. čer 2016

Ono asi budes muset pockat.udelej si test za 2 dny a uvidis.me dr.Max nikdy nedelal falesne duchy...drzim palce

pallina
autor
21. čer 2016

@irennn Ja myslela, ze Clearblue je nejpresnejsi... Proto jsem z toho trusku vedle.. Myslim, ze Max byl 10
@misula29 uz mam vse v kosi ;) Koupim dalsi test.. A uvidim zitra..

pallina
autor
21. čer 2016

Nedalo mi to a musela jsem to vytahnout.. Prvni dva jsou z rana a treti jsem delala pred 10min.. Snazime se dva roky a sam doktor rikal, ze sance pres IUI neni velka, tak jsem fest zmatena

pallina
autor
21. čer 2016

@pallina kvalita neni nijak zazracna, ale ja proste na vsech trech vidim dva prouzky.. Zitra volam doktorovi 🙂

misula29
21. čer 2016

@pallina já myslím,že jsi těhotná🙂 Přes IUI opravdu není vyšší šance než klasicky ,to nám doktor říkal taky ,ale jak vidíš tak to klaplo🙂 Tak ať to dotáhnete do zdárného konce 😉

pallina
autor
29. čer 2016

Ahojte holky, uz jsem tady opet zas s tim co me trapi. Ve ctvrtek jsem byla na krev,hcg 119, v sobotu jsem mela bolesti na prave strane, hnedy vytok a pak i jasne cerveny (jednalo se o dve vetsi kanky na intimce, nic dlouhodobeho). V pondeli na ultrazvuku nic videt nebylo, za tyden mam jit zas. Krev mi nevzali, aby se zjistilo,zda hcg stoupa.. Carky na testech sili.. Mam z toho zvlastni pocit.. Co myslite? Mate nekdo podobnou zkusenost? Uz jsem toho i hodne pocetla o mimodeloznim a z toho mam nejvetsi strach.. Jsem cca tri, skoro ctyri tydny po inseminaci.

misula29
29. čer 2016

@pallina obdobný příznaky jsem mela u mimona, ale to nemusí byt tvůj případ. Zavolej doktorovi ať ti udělá kontrolní naber na hcg

pallina
autor
29. čer 2016

@misula29 asi uz je vse zbytecne.. Zacala jsem krvacet, takze zas vse odznova.

lolita109
15. zář 2019

Dobri chtela sem se zeptat delala sem si svuj prvni tes a vislo tohle nechapu

lilian2111
15. zář 2019

@lolita109 Vypadá jako pepino test. Stačí použít návod co byl u testu a logické uvažování a dostane se vám výsledku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru