Slabá čárka na těhotenském testu. Co to znamená?

erin4
19. dub 2011

Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo máte s tímhle zkušenost - Mám MS vcelku pravidelně, takže když nepřišla, tak jsem udělala hned ten den test a do minuty se tam objevil úuplně slabý obrys druhé čárky. Tak jsem vyzkoušela druhý den ráno , bylo to to samé. Říkala jsem si, co bych taky chtěla po jednom dni. Včera jsem zkoušela znovu, neobjevilo se nic, až asi po 20 minutách zase ta hodně slabá čárka. Dneska tam byla do dvou minut, ale o hodně slabší než včera. Jaktože nezesílila?Nemůže to třeba znamenat něco jiného, třeba mimoděložní těhotenství? Budu ráda když se někdo ozvete.

karin1712
2. únor 2017

@hyiva citlivější je ten desítkový

misa147
2. únor 2017

Holky jsme 17 dni po styku a nejspis asi 12 dpo test negativni je uz to duveryhodne?

hyiva
2. únor 2017

@karin1712 děkuji ,já si to myslela ,tak ještě počkám a uvidím.

barbora0871
15. bře 2017

Ahoj, chtěla bych se zeptat. 10.3. jsem to měla dostat ale nic se nedostavilo. Udelala jsem si včera vecer test a byl negativní. Dnes rano tam byla slabounka čárka, prikldam foto. Myslíte ze muzu byt těhotná? 🙂 Dekuju za odpověď

blackverry
15. bře 2017

@barbora0871 myslím, že to je tutovka ;) zkuste ještě další pro jistotu, ale jen tak se tam taková čárka neobjeví 🙂

barbora0871
15. bře 2017

@blackverry
Hned dnes nebo mam zkusit az zítra? Moc Dekuji za odpověď

misula29
15. bře 2017

@barbora0871 to jsem měla u druhýho syna 🙂 odpoledne jsem si dělala test a nic a tím ,že v balení jsou dva tak jsem ráno počůrala druhej a bylo to tam 🙂

portinari
15. bře 2017

@barbora0871 Nejlíp testovat první ranní moč 😉 ale myslím, že tam bude i teď. Tiše gratuluji.

barbora0871
15. bře 2017

Tak jsem udelala další a lepsi a negativní, tak pláný poplach:(

thea777
15. bře 2017

Stalo se mi to same a spustil se mi menses, neobvykle bolestivy, sla jsem k doktorovi a okamzite na krevni testy HCG. Hodnota byla mala, sla jsem jeste jednou, protoze menstruace stale pokracovala a hodnota vysla jeste nizsi, jednalo se o samovolny potrat. Tot ma zkusenost se slabou carkou. Slaba carka muze znamenat cokoliv a rozhodne bych to nepodcenovala, casto to byvaji mimodelozni tehotenstvi, ale to ti muzou rict jedine doktori. Opravdu doporucuji zajit na testy HCG, jsou spolehlive a okamzite. Preju hodne stesti

blackverry
16. bře 2017

@barbora0871 když zkusíte dnes, už bude určo silnější 🙂

barbora0871
16. bře 2017

Tak dnes rano na test tu nebylo zase nic. Tak ten první byl možná vadný :(

barbora0871
16. bře 2017
blackverry
16. bře 2017

@barbora0871 :( to mě mrzí.. třeba se ještě objeví :( držím palce

barbora0871
17. bře 2017

No prave, tak další test jsem nedělala jediné co místo menstruace přišlo je spineni, tak ja nevim co se Semnou deje. Ti chlapi to mají vše stejně jednoduzsi :D

suzzikk
17. bře 2017

@barbora0871 dnes sis dělala pouze ten digitální ?

barbora0871
17. bře 2017

Nene dnes jsem nedělala žádný, naposledy včera rano a na testu nic nebylo. Od toho dne jen tzv. spinim. Nevim o co by mohlo jit :(

suzzikk
17. bře 2017

@barbora0871 aha já myslela ze sis dělala jen ten.. protože ten má citlivost 25 tak by ti to ještě nemusel ukázat když na tom druhém byl dusík

barbora0871
17. bře 2017

No delala jsem si jeden kde byl duch pak ten digi ten byl negativní a včera rano taky negativní i naroˇalni.

barbora_brambora
22. bře 2017

Tak já jdu taky se vykecat. Už 6 dní mám po dnu,kdy běžně dostávám menstruaci..tento měsíc jsme se o miminko snažili jak draci a zhruba týden po tom mne dost každy den pobolíval podbřišek,říkala jsem si,že to tentokrát musí vyjít. V den menstruace jsem se otestovala normálně přes den,když mne tak zabolelo v podbřišku že jsem si říkala že to musí něco znamenat. Test negativ,což mně dost zklamalo a rozesmutnilo. Včera jsem si koupila další mama test 10 a v noci nemohla i spát,furt se mi zdálo,že se testuju a furt jsem se budila.dokonce v jednu ráno jsem se vzbudila s tím,že už je ráno a že se jdu testovat 🙂 no,nicméně vydržela jsem do až do sedmi do rána. Na záchod jsem šla,jsem v tom stresor takže mne polévalo horko a nebylo mi dobře,jak jsem se bála zklamání.když dojela vlhkost z moči až nahoru a já viděla,že se dělá jen jedna čárka,byla jsem opět děsně zklamana.po deseti sekundách se ale začala vybarvovat druhá a teď tam mám jasné viditelnou,ale slabou druhou čárku.hned jsem šla sondovat tady na net,co to znamená a psát doktorce,jestli mne veme na kontrolu.druhé mimi bych moc chtěla,nicméně při prvním při těhotenském testu jsem měla hned dalnici,takže tam bylo jasno..druhé zatím nechce přijít,protože jsem mimojiné dost dlouho kojila a běhala v ty správne ovulační dny mimo domov..takže jsem teď na nervy a musela jsem to tu alespoň napsat a vypsat se tím 🙂 přeju všem snažilkám štěstí. Je to hrozný vidět jak všichni kolem podruhé těhotní a ja furt ne. Naštěstí je mi teprve 25,což mne utěšuje že mám ještě dost času.

barbora_brambora
22. bře 2017

Omouvám se za tu prasáckou stylistiku,mám vadný tablet a přes klávesnici nevidim na text co písu,takže mi občas vypadne čárka či mezera 🙂 snad z těch vět bude poznat co jsem chtěla říci 😀

barbora_brambora
22. bře 2017

A zde je ten duch

katgatoo
22. bře 2017

@barbora_brambora To teda podle mě není žádný duch. Když otestuješ třeba za dva dny, vsadím se, že už bude vidět mnohem víc, ale i tak bych řekla, že už je to doooost pozitivní test. Můj první vypadal ještě světlejší a bylo to ONO.

blackverry
22. bře 2017

@barbora_brambora jak říká katgatoo, tohle už bych brala jako jistotku 🙂

barbora_brambora
22. bře 2017

Holky,kéž by!děkuju za povzbuzení 🙂 tak či tak,už mám alespoň výmluvu pro ty své každodenní dopolední návaly únavy.když jsem těhotnila s prvním,normálně jsem se zamkla v kanclu a každý den hodinu spala 😀

blackverry
22. bře 2017

@barbora_brambora jo, u mě to stejné hned od začátku, já to na sobě poznala už pár dní po 🙂 ted to pomalu přechází, ale byly to masakry 🙂

barbora_brambora
22. bře 2017

@blackverry jojo,že se něco děje mi taky přijde. Já tedy u prvního nevěděla nic,sice jsme se snažili,ale řekla jsem ále co, kašlu no to a v jeden týden flaška vína s kámoškou,druhý den zase vodní dýmka,a třetí den dálnice na testu...no ale po narození dcery nejenže bolestivě a náladově prožívám každou menstruaci (o které jsem před tím ani nevědela) ale po týden po intenzivním snažení mi práve začly ty bolesti v podbřišku,únavy a hlavně: v pondělí jsem byla na cvičení a pak jsem sla z něj asi 4 km pěšky...a konec jsem dojela busem,protože jsem cítila že mám toho plné kecky. A to je u mne dost znamení,že něco probíhá 🙂) minulé těhotenství jsem měla sice lepší formu,ale:šla jsem asi ve čtvrtém týdnu 20 kiláku. Na konci jsem omdlela a musel pro mne dojet manžel 😀 prostě je vidět,že je něco "jinak". Udělám si test v neděli ráno a uvidim co bude.

blackverry
22. bře 2017

@barbora_brambora Tak dejte vědět, jak jste dopadla, držím palce. 🙂 Já mám ted tlak 105/50, takže asi taky někde brzy omdlím. :D

barbora_brambora
22. bře 2017

@blackverry no na to pozor potom v létě.jakmile se udělá šoufl,hned sednout na zem a poprosit kohokoliv o pomoc - s odvozem,pitim,ochlazením. Jde to raz na ráz ty omdlívačky. Tady v tom případě se vážně nevyplatí stydět poprosit druhé o pomoc. Vlastní násobná zkušenost 🙂

blackverry
22. bře 2017

No toho léta se děsím, budu si dávat maximální pozor.. navíc mě do července ještě čekají koncerty které musím odehrát :D asi budu hrát v sedě no :D pak pauza až do listopadu a šup zpět na podium :D mám zlatého manžela, co mě plně nahradí..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru