Slabá čárka na těhotenském testu. Co to znamená?

erin4
19. dub 2011

Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo máte s tímhle zkušenost - Mám MS vcelku pravidelně, takže když nepřišla, tak jsem udělala hned ten den test a do minuty se tam objevil úuplně slabý obrys druhé čárky. Tak jsem vyzkoušela druhý den ráno , bylo to to samé. Říkala jsem si, co bych taky chtěla po jednom dni. Včera jsem zkoušela znovu, neobjevilo se nic, až asi po 20 minutách zase ta hodně slabá čárka. Dneska tam byla do dvou minut, ale o hodně slabší než včera. Jaktože nezesílila?Nemůže to třeba znamenat něco jiného, třeba mimoděložní těhotenství? Budu ráda když se někdo ozvete.

vejulinka12
18. lis 2017

Ahoj chtěla bych se zda jste měla některá taky takový problém přes měsíc a půl se mi dostavila menstruace tak jsem si udělala těhotenský test první čárka byla světlé barvy a druhá byla tmavá tak nevím zda jsem v tom nebo ne.. Každý mi ale říká že ano že nevadí když ta první čárka je světla..

aliasarka
28. lis 2017

@mercedesse tak kontrola proběhla a vše v pořádku 😍 srdeční akce už byla a za 3 týdny pro průkazku 😊

aliasarka
28. lis 2017
mercedesse
28. lis 2017

@aliasarka moc gratuluju, uzivej si to. Strasne to uteče. Mým pokladum uz je 4 a 7 let a leti to jak blazen

ivorys
15. pro 2017

Dobry den, mam den po vynechane MS a test dopadl takto. Myslite, ze se mohu potichoucku radovat?

mercedesse
15. pro 2017

@ivorys gratuluju, zadařilo se

ptacatko01
15. pro 2017

Ja mam rocni holcicku z carky jeste slabsi 😉 gratuluju, preji bezproblemove tehotenstvi ❤

luciebx
15. pro 2017

@ivorys určitě. Jen ať sílí

ivorys
15. pro 2017

Děkuju 🙂 Pro jistotu zkusím ještě za pár dní 😎

spa
17. pro 2017

Ahoj, s pritelem se snazime asi tri mesice. Jsem tyden po menstr a delala jsem si testik.. syna jsem totiz upekla v prvni den menstr a ted jsme to take zkusili. Co myslite? Jsou slabounke, ale vidim je

spa
31. pro 2017

Ja dnes takto. Krasny Novy rok

lenka253
1. led 2018

Ahoj
mohla bych se přidat? 🙂 v sobotu mi vyšel na testě duch (večer) a dnes ráno mi přišla čárka o něco silnější. Stačí, že zesílila alespoň o trošku nebo by měla zesílit víc? MS čekám zítra ... Děkuji za odpovědi 🙂

luciebx
1. led 2018

@lenka253 krásná čárka. Hlavně ze sílí. Gratulace

natlinka27
1. únor 2018

Ahoj holky mam zpozdeni 3 den je me casto na zvraceni a podbrisku me pobolivava tak sem si delala test vecer jen jsem koukla odesla ze tam nic neni ale dnes me to nedalo za svetla tak sem se na nej koukla poradne zdalo se me ze tam asi mozna je ale hrozne slaba neni ani videt posilam foto ale myslim ze nic na tom neuvidite

lenka253
1. únor 2018

@natlinka27 3 dny po zpožděné MS by měla jít čárka vidět. Jsou vyjímky, ale myslím, že viditelný duch by tam už byl.

sirka1
1. únor 2018

Zkus test z ranní moči, tak je to nejlepší.

smoulex
12. kvě 2018

Ahoj holky jsem tu úplném nova a čtu vás uz od zacatku snažení o mimco
Kazdopadne ze zvědavosti jsem zkusila test dnes mam očekávaný den Ms
A je tam malinkatý duch
MYslite ze je sance?
Pokud ano mam použit ten clearblue digitální TT?
Dekuju moc

kepu
12. kvě 2018

@smoulex ja myslim ze to vypada dobre digital urcite uz ukaze ale zkusila bych jeste tak za dva dny papirovy prouzek jestli bude silnejsi 😊 drzim palecky 👍

smoulex
12. kvě 2018

@kepu tak Jo to sem rada 😀dekuju za radu tak uvidime 😀

smoulex
13. kvě 2018

Tak to asi je 😀

janadrazdikov
30. říj 2020

Co myslíte?

lenka253
31. říj 2020

@janadrazdikov gratulace 😊

cernovlaska16
15. led 2022

Jeden den spozdeni ,je to vůbec možné ,když mám podvaz vaječníků ?😱😱😱😱 Příznaky má žádné ,zato těhotenské ano 😔

cernovlaska16
15. led 2022

@smoulex můžu vědět jak vypadal váš test ,když Vám vyšel tento ?myslím jaká čárka

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru