• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Slabá čárka na těhotenském testu. Co to znamená?

24. listopadu 2016 
@jodie8 Prosím tě, a jak to máme vědět? Myslíš, že máme křištálovou kouli? Hod sem fotku.
27. kvě v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Muzu bejt tehotna
27. kvě v 18:21  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jak tam mam dat fotku
27. kvě v 18:22  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
27. kvě v 19:48  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tady je ta fotka
27. kvě v 19:49  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak podle fotky si myslím, že jsi těhotná. Gratuluji.
27. kvě v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@jodie8 myslim,ze to vypada hodne dobre
27. kvě v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Dam tam jeste radci jednu
27. kvě v 19:52  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
27. kvě v 19:54  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jodie8 jsi těhotná :grinning:
27. kvě ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Mluvis vazne nebo si delas srandu
27. kvě ve 20:18  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
No to je debata.....
27. kvě ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Tak a teď trochu špekulantská otázka..... Dnes mi přišla MS, je slabší a je dost světlá..... Udělala jsem i tak TT test a je tam pidi duch. Tak a jsem z toho jelena :astonished:
27. kvě ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Všechny si muzeme myslet co chceme....jistota je až u pana doktora.....
27. kvě ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@jodie8 Nikdo si z tebe srandu nedela. Muzeme se domnivat,ale jistotu ti da az gynekolog.
27. kvě ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Já testovala dnes odpo. Je to můj první test 6 dni do Ms, vypadá to že nic ale máte mě ten "flek" vidíte tam Holky něco
27. kvě ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jodie8 Nedělám, jen mě pobavilo, jak se furt ptáš dokola , jestli jsi těhotná. Takže - slabá čárka na testu HCG znamená, že je pozitivní a s největší pravděpodobností jsi tedy těhotná. Teoreticky to může být biochemické nebo mimoděložní, ale nebudeme malovat čerty na tuto zeď :slight_smile:. Těhotenské testy mohou někdy dokonce být falešně pozitivní, ale fakt málokdy a ty máš čárku jasnou. Takže jak píše @kittynka - jistota je až pak u doktora, ale už potichu gratuluju!
27. kvě ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ja se necham prekvapit jestly jsem nebo ne jen jsem se chtela zeptat kdyz je tady hodn otazek kazdej se pta
27. kvě ve 22:50  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@jodie8 podle testu ano, ze jsi tehotna.
27. kvě ve 23:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, prosim o radu.. Posledni menstruaci jsem mela 25.5. a vysadila jsem HA. Ted jsem ji mela dostat v nedeli tzn. 19.6. a zatim nic a dnes jsem si delala test.posilam foto a prosim o radu jestli je to pozitivni.dekuji
21. čer v 11:10  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
21. čer v 11:13  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikoletaxx jsi těhotná :slight_smile: Gratuluji.
21. čer v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikoletaxx To je krasna carka..kez by jsem ji mela taky..To vis ms velmi nepravidelna od brezna nasazena antina na upraveni v dubnu vysazena ms tez 25.5 a v nedeli mizerne spineni asi cca 10 min.. Na test asi brzy..Ale tobe drzim pesticky a moc gratuluji..
21. čer v 11:19  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky me asi klepne :grinning: s pritelem jsme chteli, ale necekala jsem ze bych vysadila a hned to vyslo :slight_smile: brala jsem HA 10 let tak jsem myslela ze treba potrva pul roku nez to pujde... Dekuji Vam snad vse bude v poradku..
21. čer v 11:25  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikoletaxx tomu verim ze ti z toho jak pises klepne.. Ale neboj se vse bude v pořádku jen se nestresuj ..
21. čer v 11:28  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikoletaxx To jsem si myslela taky a taky se zadařilo velmi brzy :slight_smile: Hlavně at je vše ok :slight_smile:
21. čer v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdenule test si udelej, kdyz me se to ukazalo jiz dnes tak tobe treba taky :slight_smile:
21. čer v 11:28  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Uz se tesim na pritelovou reakci az mu ukazu 2 carky na testu :slight_smile: .. Je pravda ze posledni dny jsem naladova, jednou super nalada a za chvili zase depky a jsem citliva..obcas me pichne v podbrisku a jsem unavena..rikala jsem si ze se se mnou neco deje :slight_smile:
21. čer v 11:32  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikoletaxx Mam v planu si test udelat.Jen ty obavy..Prsa mam natelke a bolestive..A preji ti jen to nejhezci co tehotenstvi provazi..Ja kdyz by jsem byla tehu tak jsi to jeste necham potvrdit od lekare a kdyz bude videt i kdyz jen tecka necham si udelat fotku.Koupim backurky a ten pizitivni test plus fotku dam do krasne krabicky a tu do darkove tasky.. Takhle nejak si to predstavuji
21. čer v 11:49  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Oprava pozitivni
21. čer v 11:50  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek