Slabá čárka na těhotenském testu. Co to znamená?

erin4
19. dub 2011

Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo máte s tímhle zkušenost - Mám MS vcelku pravidelně, takže když nepřišla, tak jsem udělala hned ten den test a do minuty se tam objevil úuplně slabý obrys druhé čárky. Tak jsem vyzkoušela druhý den ráno , bylo to to samé. Říkala jsem si, co bych taky chtěla po jednom dni. Včera jsem zkoušela znovu, neobjevilo se nic, až asi po 20 minutách zase ta hodně slabá čárka. Dneska tam byla do dvou minut, ale o hodně slabší než včera. Jaktože nezesílila?Nemůže to třeba znamenat něco jiného, třeba mimoděložní těhotenství? Budu ráda když se někdo ozvete.

andreaandrejka
27. kvě 2016

@jodie8 Prosím tě, a jak to máme vědět? Myslíš, že máme křištálovou kouli? Hod sem fotku.

jodie8
27. kvě 2016

Muzu bejt tehotna

jodie8
27. kvě 2016

Jak tam mam dat fotku

jodie8
27. kvě 2016
jodie8
27. kvě 2016

Tady je ta fotka

petkaa
27. kvě 2016

Tak podle fotky si myslím, že jsi těhotná. Gratuluji.

mr_falko
27. kvě 2016

@jodie8 myslim,ze to vypada hodne dobre

jodie8
27. kvě 2016

Dam tam jeste radci jednu

jodie8
27. kvě 2016
racerunner
27. kvě 2016

@jodie8 jsi těhotná 😀

jodie8
27. kvě 2016

Mluvis vazne nebo si delas srandu

kittynka
27. kvě 2016

No to je debata.....

lenikova
27. kvě 2016

Tak a teď trochu špekulantská otázka..... Dnes mi přišla MS, je slabší a je dost světlá..... Udělala jsem i tak TT test a je tam pidi duch. Tak a jsem z toho jelena 😲

kittynka
27. kvě 2016

Všechny si muzeme myslet co chceme....jistota je až u pana doktora.....

andreaandrejka
27. kvě 2016

@jodie8 Nikdo si z tebe srandu nedela. Muzeme se domnivat,ale jistotu ti da az gynekolog.

katuna93
27. kvě 2016

Já testovala dnes odpo. Je to můj první test 6 dni do Ms, vypadá to že nic ale máte mě ten "flek" vidíte tam Holky něco

racerunner
27. kvě 2016

@jodie8 Nedělám, jen mě pobavilo, jak se furt ptáš dokola , jestli jsi těhotná. Takže - slabá čárka na testu HCG znamená, že je pozitivní a s největší pravděpodobností jsi tedy těhotná. Teoreticky to může být biochemické nebo mimoděložní, ale nebudeme malovat čerty na tuto zeď 🙂. Těhotenské testy mohou někdy dokonce být falešně pozitivní, ale fakt málokdy a ty máš čárku jasnou. Takže jak píše @kittynka - jistota je až pak u doktora, ale už potichu gratuluju!

jodie8
27. kvě 2016

Ja se necham prekvapit jestly jsem nebo ne jen jsem se chtela zeptat kdyz je tady hodn otazek kazdej se pta

gepe
27. kvě 2016

@jodie8 podle testu ano, ze jsi tehotna.

nikoletaxx
21. čer 2016

Ahoj holky, prosim o radu.. Posledni menstruaci jsem mela 25.5. a vysadila jsem HA. Ted jsem ji mela dostat v nedeli tzn. 19.6. a zatim nic a dnes jsem si delala test.posilam foto a prosim o radu jestli je to pozitivni.dekuji

nikoletaxx
21. čer 2016
andreaandrejka
21. čer 2016

@nikoletaxx jsi těhotná 🙂 Gratuluji.

zdenule23
21. čer 2016

@nikoletaxx To je krasna carka..kez by jsem ji mela taky..To vis ms velmi nepravidelna od brezna nasazena antina na upraveni v dubnu vysazena ms tez 25.5 a v nedeli mizerne spineni asi cca 10 min.. Na test asi brzy..Ale tobe drzim pesticky a moc gratuluji..

nikoletaxx
21. čer 2016

Holky me asi klepne 😀 s pritelem jsme chteli, ale necekala jsem ze bych vysadila a hned to vyslo 🙂 brala jsem HA 10 let tak jsem myslela ze treba potrva pul roku nez to pujde... Dekuji Vam snad vse bude v poradku..

zdenule23
21. čer 2016

@nikoletaxx tomu verim ze ti z toho jak pises klepne.. Ale neboj se vse bude v pořádku jen se nestresuj ..

andreaandrejka
21. čer 2016

@nikoletaxx To jsem si myslela taky a taky se zadařilo velmi brzy 🙂 Hlavně at je vše ok 🙂

nikoletaxx
21. čer 2016

Zdenule test si udelej, kdyz me se to ukazalo jiz dnes tak tobe treba taky 🙂

nikoletaxx
21. čer 2016

Uz se tesim na pritelovou reakci az mu ukazu 2 carky na testu 🙂 .. Je pravda ze posledni dny jsem naladova, jednou super nalada a za chvili zase depky a jsem citliva..obcas me pichne v podbrisku a jsem unavena..rikala jsem si ze se se mnou neco deje 🙂

zdenule23
21. čer 2016

@nikoletaxx Mam v planu si test udelat.Jen ty obavy..Prsa mam natelke a bolestive..A preji ti jen to nejhezci co tehotenstvi provazi..Ja kdyz by jsem byla tehu tak jsi to jeste necham potvrdit od lekare a kdyz bude videt i kdyz jen tecka necham si udelat fotku.Koupim backurky a ten pizitivni test plus fotku dam do krasne krabicky a tu do darkove tasky.. Takhle nejak si to predstavuji

zdenule23
21. čer 2016

Oprava pozitivni

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru