• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Slabá čárka na testu, bolest vaječníků. Měly jste to?

17. ledna 2013 
Ahoj mám na Vás dotaz.Ms jsem měla dostat v pondělí,už 3 dny si dělám test a čárka na testu je stále velice slabá.Spíše bych řekla,že duch,ale ostatní ho také vidí.Ovulace proběhla 16den od poslední MS a i snažení.Tak teď nevím zda něco není špatně?Už pár dnů mě bolí střídavě levý a pravý vaječník.Před dvěma dny jsem měla i průhledný výtok.Jsem z toho malinko zmatená.Jelikož u prvního syna se mi jasná a zřetelná čárka objevila v den očekávané MS a žádné bolesti vaječníků jsem neměla.Měla jste to také některá?Bojím se aby to třeba nebylo mimoděložní těhotenství nebo tak :frowning2: .Děkuji všem za každou radu.
14. čer 2012 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renlu Ahoj, asi bych osobně šla na gyndu ať vezmou krev, jestli HCG stoupá nebo ne, ty domácí testy sice fungují, ale nespoléhala bych na ně 100%, z krve to bude jasné. Držím pěsti, je možné, že ovulace byla později než si myslíš. :slight_smile:
14. čer 2012 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
No dělala jsem si přímo OVU test a snažení proběhlo v ten den,jiné ne.Takže vím s přesností,že to bylo 16den.No právě na krev se mi zatím moc nechce.Tedy na gyndu chci volat v pondělí a pak tam zajít.Mám dost strach,jelikož je to úplně jiný průběh než jsem měla u syna.Mate mě tam ta slabá čárka a bolesti.Tedy spíše píchání... :unamused:
14. čer 2012 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renlu Ahoj. Vaječníky Tě bolet můžou a není to špatné znamení. Osobně si mylím, že zkus znovu test, ale nejdříve až v to pondělí, kdy máš dostat MS. Buď v klidu a zbytečně se nestresuj, protože mimoděložní těhotenství by se takhle brzy neprojevilo :wink: Takže...v pondělí očekávám s Tebou dvě regulérní čárky, jo? :grinning:
14. čer 2012 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sal80 já právě MS měla dostat už toto pondělí.Cyklus mám vždy 25-28 dnů.Nikdy déle...Uff,tak s těma vaječníkama jsem si oddychla,právě kamarádka mě strašila mimoděložním,že pokud mě bolí vaječníky a na testu je jen slaboulinká čárka,že je to mimoděložní..Tak jsem se zalekla....No kéž by se // objevili... :slight_smile:
14. čer 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renlu mě vaječníky taky bolely, asi do 7./8. týdne, to bych určitě neřešila. :wink:
14. čer 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renlu Tak to tě strašila zbytečně :slight_smile: Netestuj denně, ale nejdříve ob den a porovnávej testy, určitě budou // sílit. Myslela jsem, že máš dostat MS až teď v pondělí, ale to na ničem nic nemění :slight_smile: Jaký máš test? Doporučuji Mamatest 10, na ten nedám dopustit... :wink:
14. čer 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kalipso Tak to jsi mě celkem uklidnila a píchalo Tě tam také?
@sal80 Mám také mamatest,ten jsem použila i u syna a byli tam dvě koleje v den MS,tak proto i tak pochybuji...No teď jsem testovala 3 krát a čárka je stále stejná...Tak já tedy testnu až v sobotu a uvidím zda tam nebude nějaká změna...Děkuji moc za uklidnění...
14. čer 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renlu jo, píchalo mě tam fest. Jeden den na jednom, druhý na druhým, furt se to střídalo :wink:
14. čer 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renlu A ještě něco...i mě taky ještě občas píchá v podbřišku, jsem v 10tt :wink: Fakt se neboj a tfuj, tfuj, tfuj :wink: :grinning:
14. čer 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renlu ahoj, chtěla jsem se zeptat, jak to u tebe dopadlo? mám to přesně tak,už asi týden mě píchá na vaječnících a dnes slabá čárka po limitu. cítím se jinak, to by těhotenství také odpovídalo. jen se bojím mimoděložního..
30. lis 2012 v 08:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@maximka33 Tak v tom červnu jsem měla mimoděložní.A teď nově je to snad OK,ale na gyndu jdu 6tého,kdy bych měla být v 6tt
30. lis 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renlu tak díky, to se začínám bát.. teď už tu bolest nemáš, že?
30. lis 2012 ve 14:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nene teď je to úplně jiné než to bylo.Ale mnoho žen to tak má,že je bolí v podbříšku,ale tamto byla bolest jiná.Tobě držím palce ať je to jinak.
30. lis 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mám dotaz.. ovu mi proběhla asi před 7 dny a už tak 4 dny mě hrozně bolí vaječníky. Ta bolest se třídá a spíš to píchá, nebo je to takovej tlak. V době ovu jsme sexovali, tak nevim zda je možnost že by to vyšlo a byla bych těhotná, nebo jestli to spíš není zánět nebo něco? Kdy myslíte že si můžu udělat první mamatest?
7. pro 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renlu ahoj,určite si zajdi na gyndu,vemou ti hcg
17. led 2013 v 19:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek