Slabá čárka na testu, je tam?

natlinka27
1. únor 2018

Ahoj holky mam zpozdeni 3 den je me casto na zvraceni a podbrisku me pobolivava tak sem si delala test vecer jen jsem koukla odesla ze tam nic neni ale dnes me to nedalo za svetla tak sem se na nej koukla poradne zdalo se me ze tam asi mozna je ale hrozne slaba neni ani videt posilam foto ale myslim ze nic na tom neuvidite, dnes dopoledne sem si delala zase a uplne to stejne.

natlinka27
autor
1. únor 2018
cenzura
1. únor 2018

3 den se zpozdenim by jsi uz mela mit viditelneho ducha... Ja nic na fotkach nevidim 😔

lucifervlkova
1. únor 2018

Taky nic nevidím

ojo
1. únor 2018

zkus testnout za další dva dny hned ráno...já při prvním měla opravu pidi ducha až 5 dní po MS a sílil strašně pomalu, dálnice jsem měla až nějaké 3 týdny po MS

evakaspar
1. únor 2018

nn nic nevidno, zkusit za pár dní zopakovat

kaca21
1. únor 2018

Ahoj poradi nekdo mam den po vynechane ms a tt viz foto na kazdym ja vidim ducha nekdy vic nekdy min ale nemusim to ani naklanet, ke to nalepeny at muzu srovnavat prvni dva vcera dalsi dnes . snazila sem se to vyfotit treba mi nekdo poradi jestli se muzu pomalu tesit nebo mam smulu omlouvam se ze pisu jak cune nespolupracuje mi telefon. Snad nevadi ze se optavam v teto diskuzi 🙂

cenzura
1. únor 2018

@kaca21 trosku ducha obcas vidim ... kdy ti ma prijit ms?

kaca21
Autor odpověď smazal
Zobraz
kaca21
1. únor 2018

@cenzura
Vcera ale mam ji po 26ti dnech dnes uz je 27

aidelina
1. únor 2018

Podle mě nic...

pavlina30
1. únor 2018

Já tam ducha vidím skusila bych udělat další test za dva dny

kaca21
1. únor 2018

Testu mam tak na rok takze zkousim kazdy den vynechani 🙂 ale priznaky zadny jen divna chut nesnesu stavu a smrdii me cigarety a to ze sem tak 14dni zpatky vykourila denne 16cigaret ted ani za 6dni ne

evakaspar
1. únor 2018

@kaca21 trošku něco tam je, ale stalo se mi že sem měla silnější proužek a těhu jsem nebyladalší testy byli negat, zkuste testovat za 2 dny znova melo by to sílit jestli jste těhu já měla slabé proužky i týden po tak sem koupila digital a tam to bylo jasné 1-2 týdny v tom

evakaspar
1. únor 2018

@kaca21 od prvního dne se mi z cigaret dělalo šoufl bylo mi jasné že jsem v tom.😉

vendelinka08
1. únor 2018

@natlinka27 ano..opravdu lehce videt je. Mam na duchy celkem dobry oci. Jde o to jestli bude carka silit. Je hodne slaba...kdy byla ovulka asi nevite..takze zkuste za dva dny..a pokud nebude silnejsi tak asi nic. Uvidite...

kaca21
1. únor 2018

@evakaspar uz sem mela v lete silnejsi // ale zkoncilo to spontalnim potratem kdy nebyl nutny zakrok jen proste silene bolestiva ms .. nerada bych to zazivala znova, ale cigarety me nevadily tenkrat ... 🙂 zato ted posledni tejden hruza .... Ale je fakt že když sem čekala syna cigarety sem taky zezecatku nemohla ani citit ..

priefi
1. únor 2018

@natlinka27 Neco hodne slabeho tam mozna je... ale nevim... tyto testy se maji delat rano pri prvni moci po noci. Zkus zitra z ranni moci, zda tam nebude duch. Anebo si kup digitalni test, ten je citlivejsi

priefi
1. únor 2018

@kaca21 Mas tam ducha, zkus testnout za dva dny, zda sili. Preji hodne stesti

nikiss9
8. bře 2018

Holky vidíte něco??

priefi
8. bře 2018

@nikiss9 na spodnim naznak ducha. Kdyz jsem mela takoveho ducha ja, dalsi den prislo spineni, pak nic a pak total bolestiva ms.

ojo
8. bře 2018

@nikiss9 taky na spodním náznak ducha...mě takový duch sílil

girl124
Autor odpověď smazal
Zobraz
calvac
10. črc 2018

@natlinka27 Taky nic nevidim,tri dny po by mel byt duchacek videt.

girl124
Autor odpověď smazal
Zobraz
sarkasplichalova
5. pro 2022

Holky vidíte ducha jako já 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru