Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Slabá čárka na testu, je to i po týdnu stále Pregnyl?

lilie0
23. bře 2015

Ahoj holky, prosím o radu. 16.3. mi byl píchnut pregnyl 5000j a hned ten den jsem měla ovulaci. Samozřejmě jsem nevydržela a 20.3. jsem udělala test, chtěla jsem vidět jestli v sobě pregnyl stále mám a jak vypadá pregnylová čárka. Test byl samozřejmě lehce pozitivní. Pak jsem si dělala test 22.3. a bylo sněhobílo, dnes jsem udělala opět test a mám tam slabou čárku.. myslíte si, že je možné, že je to stále pregnyl i když už byl jendou test negativní, nebo spíše těhu? Jinak test jsem vždy prováděla ráno s citlivostí 10. Břiho mě bolí a jakoby tahá a pálí pod pupíkem, což trvá cca od 18.3. Vím, že stejně musím vydržet a testovat až za pár dnů, ale chci vědět jestli s tím nemáte někdo zkušenosti.. Moc děkuji za reakceemoticon

monyna83
23. bře 2015

@lilie0 Ahoj, Pregnyl nemůže kolísat. Pouze klesá, až se z moči vytratí úplně. Já tentokrát po ET také testovala, měla jsem píchnulo ale 15000j. Cca 9 dní od aplikace už v moči nebylo ani památky. Teď mi testík také sílí. 🙂 A pevně věřím, že bude i nadále 🙂

lilie0
autor
23. bře 2015

@monyna83 tak to moc drzim palecky a moooooc doufam, ze nam to obema vyjde🙂 . Muzu se zeptat, jestli jsi mela nejake vedlejsi ucinky po pregnylu? Me hrozne boli bradavky, sem tak citim podbrisek a hodne spatne spim i kdyz jsem hrozne unavena, tohle vsechno trva par dnu po pichnuti a stale pretrvava..🙂

monyna83
23. bře 2015

@lilie0 Já jsem již po 3 IVF, bolavá a nateklá prsa přisuzuji Utroši. Já celkově reaguji dobře, takže ne...
Ty si otěhotněla jakou metodou? Přirozeně nebo Ti muselo pomoci také CAR?

lilie0
autor
23. bře 2015

@monyna83 pokud jsem otěhotněla, tak jen za pomoci gynekoložky. Přes rok se snažíme o mimi, ale po vysazení antikoncepce jsem měla anoovulační cykly a navíc mi zjistili sníženou funkci štítní žlázy. Takže teď už 3měsíce beru letrox na štítku a konečně se mi začíná rovnat cyklus. Jinak jsem teď druhý měsíc brala clostík a teď poprvé mi píchla pregnyl a nyní beru duphaston... mám pocit, že teď už to snad vyšlo, nevím jak to popsat, ale je to něco jako šestý smysl🙂.. každopádně se to i tak snažím brát s rezervou abych nebyla zkalamá, protože za tu dobu co se snažíme jsem poznala, že podvědomí si dokáže vsugerovat snad cokoliv:(..
Můžu se zeptat jak dlouho se snažíte vy?

monyna83
23. bře 2015

@lilie0 Aha, bereš duphaston, to je na udržení těhu, že? Je na stejný princip jako Utrogestan. Proto ta citlivá prsa. Zkus dělat testíky a když budou sílit, je to jasný 🙂 Moc držím pěsti 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli