• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Slabá čárka na testu v den menstruace, je to možné?

9. dubna 2016 
mám otázečku - můžou ovulační testy ukázat, ovu, když bych byla v počátku těhotenství nebo krátce po otěhotnění? mám pozit slabě těhu, ale i silně ovu, tak nevím jestli ten těhu vůbec můžu brát vážně, děkuju za odpověd, pěkný den
1. bře 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ho tam vidím, sice slabý, ale je tam, takhle jsem to měla i já na prvním testu....a teď musím čekat a testovat dál:slight_smile:
3. bře 2014 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trojlistek Já ho tam vidím, sice slabý, ale je tam, takhle jsem to měla i já na prvním testu....a teď musím čekat a testovat dálemoticon
3. bře 2014 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneeta ahoj, je to možné :slight_smile: už nervozní nejsem a testovat nemusím :slight_smile: narodila se mě z toho 23.12.13 krásná holčička :grinning: , tak už nemám trojlístek, už mám vysněný čtyřlístek, je úžasná a přeju i tobě at se brzy narodí vytoužené miminko
3. bře 2014 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, chtěla jsem se zeptám, ve středu mi skončila menstruace, s recese mě přítel řekl ať si večer udělám test a to 4 dny po menstruaci, na testu se mi ukázala testovací úplně ale uplne slaba carka, je možné že jsem těhotná?? Špatně mě je ale spíš si myslím že to mám s nervů. Děkuji za odpověď
9. dub 2016 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek