• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Slabá menstruace, špinění, nevolnost. Můžu být těhotná?

12. června 2017 
Ahoj..měla bych jeden dotaz ohledně toho, zda se může jednat o těhotenství...26. května jsem měla poslední menstruaci..normálně mám menstruaci 6-7 dní a hodně silnou...ale momentalně přišla jen na tři dny a byla velice slabá...a zhruba od 10.června špiním až do dnes,mam bolesti prsou i nevolnost...zkoušela jsem test a je negativní...může byt nějaká naděje , že bych mohla být těhotná?
20. čer 2012 v 19:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
proc si nezajdes na krev.. to bude asi nejjistejsi.. :dizzy_face: :dizzy_face: ale ano.. muze to byt tehu.. a taky nemusi.. jsou horka pocasi se meni.. a telo muze reagovat
20. čer 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nechci s tim moc spěchat když mam jakoby před menstruací...jen jsem chtěla vedět zda už měl někdo s tím zkušenosti...ja se s tímhle setkávám poprvé ,, tak v hloubi duše doufám že by se mohlo jednat o mimi
20. čer 2012 v 19:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
já otěhotněla před menstruací a pak jí dostala......pořád jsem ji měla a i tak jsem si dělala test, i když jsem měla menstruaci, každý den..........po 4dny nic a pak pátý den pozitivní test,ale špinila jsem dál. Musel mi MUDr. nasadit léky,aby jsem přestala špinit a miminko se udrželo, tak že i když špiníš, zašla bych k MUDr. at se to zjistí, on to na ultrazv.uvidí.......
20. čer 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Takže bych neměla čekat do dne kdy bych menstruaci měla dostat?
20. čer 2012 ve 20:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych nečekala, taky jsem myslela že počkám, ale byla jsem i zvědavá, zda těhotná jsem, protože jsem si to moc přála :grinning: za to nic nedáš, když si tam dojdeš.Šla bych hned zítra!!! Když špiníš, měl by tě vzít hned.
21. čer 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik1990 ..ahoj :slight_smile: , i já bych ti radila zajít prostě k dr. a uvidí se :wink: .
já jsem při obou dětech MS dostala, ale trvala jen tři dny a bylo to strašně slabounké, spíš špinění...ale na testu už byl vidět duch.
držím palce! :slight_smile:
21. čer 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
ahoj...tak dnes jsem to bohužel dostala :frowning2: nevím sice proč tak brzy , ale nejspíš to bude tím horkým počasím :-/
21. čer 2012 v 15:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevěš hlavu, hlavně žádnej stres!!!!! obě děti jsme počali v době, kdy jsem si říkala "tak já na to prdím, pořád se tady dřít, zavrtám se do práce a hotovo"..........a buch bylo to :grinning:
21. čer 2012 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JJ máš pravdu...nechám tomu volný průběh a není možné že to nevyjde....:slight_smile:
22. čer 2012 v 17:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky :slight_smile: ... S pritelem jsme se rozhodli ze se budem snazit o miminko ... no zacali jsme 4 dny pred ocekavanou menstruaci...menstruace nastala az 5 den...ale byla hodne slaba ... vecer to bylo uz spis jenom spineni ... je to 3 dny a porad spinim...tak nevim jestli si mam udelat ten test uz nebo ne ... myslite ze bych mohla byt tehotna ? moc bych si to prala...ale ten test si nechci delat nejak brzo abych nebyla pak sklamana kdyby tam byla jen jedna carka...dejte vedet :slight_smile:
25. črc 2012 v 00:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, mám problém. Minulý měsíc jsem měla měsíčky normálně, ale teď už 2-3 týdny chodím s vložkou a měsíčky spíš jako by nebyly.Pobolívá mě podbříšek a občas se mi motá hlava. Manžel má 25 % že by mě mohl oplodnit tak nevím co to může být.
13. zář 2012 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, mám (možná hloupý) dotaz. Snažíme se s manželem o mimčo, teda necháváme tomu spíš volný průběh-až to příjde, tak to příjde. Jen už začínám mít trošku obavy, antikoncepci už neberu bez mála 2 roky a pořád nic...teď se mi úplně poprvé stalo, že jsem 6 dní před MS začala špinit a to pokračuje i nadále v den co jsem to měla ''dostat'', od té doby mám bolesti v podbřišku, někdy docela velké a společné s ''krví'' i slabý výtok..nemáte někdo podobnou zkušenost? Případně, myslíte si někdo, že by se mohlo jednat o těhotenství?? Děkuji za každou radu.
10. říj 2012 v 16:57  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky s přitelem jsme měli vystik 29.1 ted jsem to dostala ale není to silny mužu bejt těhotná
6. únor 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj chtěla bych se poptat a v případě i poradit ..

na začátku dubna sem si dělala těhotenský test a vyšel mi 4krát slabě pozitivní

dnes sem dostala menstruace o 3-4 dny dřív

můžu být i přesto těhotná ? děkuji za odpovědi
19. dub 2013 v 15:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky mam takovi problem...minuli mesic jsem mela 2 krat menstruaci...ted jsem 6 dni spinila a pak trochu krev a ted nic.. mohu byt tehu?? test negativni a na ginde mi rekl ze na ultrazvuku nic nevidi a ze tehu nejsem...
18. čer 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Shoj , chci zeptat co to muze byt nejaky 3 den uz sle opravdu minimalne co de spinim to je uplne zritka a ms mam distat 6 s ba gynekologii jdu az 2 nevute co by to mohlo byt ?
26. srp 2013 v 09:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky mohu byt těhotna? dnes jsem začala mírně špinit mám týden do normalních měsíčku.Měla jsem strašnou bolest pod bříškem ,až křeče a občas mě pobolívají prsa .Mohu být tehotná :unamused: ?děkuji
8. únor 2014 ve 13:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj chtěla bych se zeptat co to znamená. Když sem to nedostala minuli Mnesic a tenhle mnesic spinim děkuji
3. čer 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj chtěla bych se poradit zhruba před týdnem jsem byla u gynekologa na prohlídce dělal my vyšetření a vnitřní ultrazvuk a říkal že by se mohlo jednat o těhotenstvý a pokud nedostanu menstruaci do 14dnů tak se mam zastavit, v pátek jsem dostala menstruaci a byla černotmavá a včera červená spíš takové spinění....menstruaci mímam 3-4 dny a mělo sem ji těch 3 dny tak bych se chtěla poradit jestly stím nemáte skušenosti mockrát děkuji za odpověd
22. únor 2015 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chci otěhotnět poradite
7. dub 2015 ve 12:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý den chtěla jsem se zeptat zdali je možné abych byla těhotná.Menstruace se zatím nedostavila boli mě prsa a manžel řekl že mi otekli trochu a pravdou je že mi bývá chvilkama špatně .děkuji
29. říj 2016 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry den chtela bych se zeptat 6.10. jsem mela dostat menstruaci ale misto toho jsem spinila ale jen dva dny test jsem si delala a byl negativni muzete mi prosim nekdo poradit dekuji
2. lis 2016 ve 14:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

Mam na Vas dotaz.. Jsem z toho jelen… jsem 7 dpo.. par dni mam zvláštní pnutí v břiše a takove divne pichani.. Kdyz sedim tak se mi mota hlava a mam zavrate.. mam 6 dni do menstruace.. v sedm rano jsem si dělala test a samozřejmě takto brzo jen jedna čárka. Ale v deset jsem sla na wc a na toaletaku krev… na intimce byla po každé návštěvě wc jen kapicka červeno hnede krve.. ale na toaletaku vzdy víc a pri curani v mise taky troska červené. Když jsem v sedm prisla domu z prace, tak jsem na toaletaku mela svítive růžovou.. vubec nevim co to muze byt.. myslíte ze by nidace..? 25.5 jsem měla samovolny potrat… děkuji Vam za odpovědi
12. čer ve 20:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek