• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Slaboulinké / / až týden po vynechání MS? Je to ok?

24. února 2011 
Ahoj holky....dneska jsem objevila / / na tehu testu :dizzy_face: ale uuupplnneee slaboulinké je to možný?měla jsem to dostat 15.2... a delala jsem desítkový test...včera byla čárka mín viditelná dneska je to lepší le žádná sláva...je to normální?na tom nejcitlivějším testu??nemuze slabě pozitivní test zpusobit ještě něco jiného?třeba myom,cysta atd??díky za názory :sunglasses:
20. únor 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek ahoj, mohu ti poradit jen jedno a to zajít za dr. a z krve ti zjistí, jestli se jedná o těhotenství.... moc ti přeju, ať tomu tak je a není to něco jiného, budu držet palečky moc, pak dej vědět :wink:
20. únor 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gabrlinka no ja uz jsem prave k dr objednana měsíc a to právě na zítra :grinning: zrovna to tak vyslo..už jsem měla mit po MS a jit jen na prohlidku,o dite uz se snazime 8 mesicu..takže by jsme už byli moc štastní....jenze na UZV jeste nemuze byt nic videt tak asi ta krev no...snad me ale nepošle domu s tím že mám přijit za 3 tydny a hotovo :frowning2:(
20. únor 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek berus bud vklidu, ja mela pididusiky taky a silily moc moc pomalicku, a zitra u doktora ti vezmou krev a uvidis, nema cenu se stresovat, nicemu to nepomuze :wink:
20. únor 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@camelinka jj ja vim ja se nestresuju hlavne ze dneska je dušík videt lip jako včera a že zitra už jdu k dr... :slight_smile:) mejte se zatim koncim páá zitra
20. únor 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek : paaa a dej vedet :wink:
20. únor 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky čárka ssííllííí :slight_smile:)) ale vcera na UZV jeste nebylo nic videt :frowning2:( vubec nic..snad je vsechno v poradku :sunglasses:
22. únor 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek no tak paráda, že sílííí, to je dobré znamení :wink: držím palečky, na uzv bude mimi určitě brzičko vidět, neboj....já vím, to čekání je nejhorší....
jinak mně taky mešká 2 dny, ale těhu nejsem , takže bohužel hormonální porucha, ale vůbec mi to jako nevadí :grinning:
24. únor 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek Já testovala 2. den po očekávané MS a test bílý, 4. den jsem začala špinit a čekala, že se rozjede MS a až 11. den mě napadlo udělat si test, protože MS nikde a špinění taky téměř žádné a byly tam //, ale ne nějak moc silné. Těhoteství to bylo :slight_smile: Tak držím palce, ať to máš podobně!
24. únor 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vilibalda jj ja ms tay jeste nikde mam spozdeni 9dni a testy pozitivni no..a zda se že sííllíí.. :slight_smile:) na tom UZV jeste nic nebylo ale jdu zase v pondeli tak snad... :wink:
díky za nazor :slight_smile:
24. únor 2011 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek