Používáme cookies. Více informací zde. OK

Špatný test? Je celý růžový

kristynat
2. lis 2015
Negativní 😞 ale neudělala sem ho špatně nebo není vadný kdZ je celý růžový ?
paja1984
2. lis 2015
@kristynat - Kristy spatne udelany neni. To ruzove se mi na nekterych taky udelalo-nevim proc. Mozna reakce na moc,kdyz ji nasakne vic. Podstatna tam je carka-ta videt je krasne 😢
Kdy mas dostat ms? Jeste je treba na dve carky brzy
kristynat
autor
2. lis 2015
Já neberu prášky takže to mám hodně nepravidelný je u mě normální že to tři měsíce nemám jako třeba teď takže podle MS se moc řídit nemůžu
paja1984
2. lis 2015
Aaaha,to je blbe. A ty bys mimco brala nebo spis ne?
Kazdopadne test je udelany dobre
kristynat
autor
2. lis 2015
Chceme miminko už skoro rok se snažíme nebo tomu nechavame volný průběh ale už sem nervózní z toho že furt nic
michalamala99
2. lis 2015
Ahojky,test je udělaný dobře.A bereš nějaké vitamíny?hodně holek si chválí kapky Gynex.Já je také začala brát a nejspíš se po měsíci asi zadařilo...vše tomu nasvědčuje.také se snažíme více jak rok,ale mělka jsem hodně stresu skrz rozvod,tak se ani nedivím...ale teď jsem v klidu,tak uvidíme
kristynat
autor
2. lis 2015
Tak držím pěstí 😉 taky máme stres asi ty kapičky zkusim už sem o nic něco četla
michalamala99
2. lis 2015
@kristynat vyzkoušej je určitě.je to na bázi přírodních .....a také jsou na stres.jsem po nich klidnější 🙂 a hodně holkám jak píší,co je začaly brát tak hodně jich do 2 měsíců otěhotněla......nikdo samožřejmě nevíme,jestli je to opravdu těma kapkama,ale...já už byla docela dost zoufalá,že mi to nejde...tak mě alespoň zklidnily a jen počkat do 10.11 na testík 🙂
kristynat
autor
2. lis 2015
@michalamala99 tak to zní dobře na kolik vyjdou v lékarne?
michalamala99
2. lis 2015
v lékárně jsem nesehnala,ale ve zdravé výživě kolem 416kč.je to dost,ale vydrží cca4 měsíce
kristynat
autor
2. lis 2015
Aha tak snad je tady u nás někde sezenu
paja1984
2. lis 2015
I kdyby to byl jen placebo efekt,tak proc to nezkusit 😉 Hlavne kdyz pomuzou.
My se snazily necele dva roky a pak jsme suply na IVF. Napodruhe se povedlo. Ale dala jsem vypoved-prace ve ktere jsem se nervovala,jeste jsem ji mela 100km daleko-takze 200km denne (6h na cestach). Od srpna na pracaku a v totalnim klidu,od zari tehotna.
Vsichni do me cpaly "Hlavne bud v klidu". Nejhorsi veta pro kazdou snazilku. Ale je fakt,ze se povedlo az kdyz jsem v tom klidu byla.
A sousedce taky-dala vypoved,od rijna na pracaku a hned otehotnela.
kristynat
autor
2. lis 2015
Tak to abych se odstěhovala daleko pryč aby na nás neměla vliv tchyně a syna co začal chodit do školky nechat doma protože co je ve školce je furt nemocný a bývalého někam zahrabat resim sním furt alimenty atd 😃 no koupim ty kapky a snad se konečně povede
paja1984
2. lis 2015
Je jasne,ze zivot to ma na nas pripravene jinak-a nekdy to proste nejde.
Budu drzet pesti.
P.s. Zkusit i levanduli-olejicek cose maze na spanky atd. Ja si ho davam na polstar-a lip spim. Treba to fakt funguje i timhle mazanim na spanky jak rikaji.
Ale do kapicek bych na tvem miste asi taky sla. Pokud jsou prirodni,urcite se tim nic nezkazi 😉
Budu drzet vsechny pesti pro stesti 😉
kristynat
autor
2. lis 2015
Zkusim děkuji za rady 🙂
jenies
2. lis 2015
@kristynat gynex super, vybrala jsem jedno balení a krásně se mi srovnal cyklus ( oproti poslednímu roku kdy 3m bez MS nebyl problém) ... doporučuju 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli