Špinění 4. a 15. DC, máte zkušenost?

nkubountova
8. zář 2014

Dobý den a ahoj,
s manželem se snažíme čtvrtým měsícem o mimi, asi tak od května jsem měla cyklus delší, tak o 14 dní než obvykle, ale přikládám to stresu před svatbou.
Minulý měsíc se mi cyklus konečně srovnal na 28 dní, ale po MS jsem 4 DC ráno špinila až krvácela, bylo to pouze chvilkové ani jeden den..
15 DC už šlo pouze o špinění opět netrvalo ani celý den, občas mě pobolívá podbřišek, ale jinak se nic výjimečného neděje...MS by měla přijít za 4 dny....
Doufáme, že už nepřijde, máte s tímto některá zkušenosti?? 4DC myslím, že bylo na ovu krvácení brzy, navíc jsem ho nikdy nepostřehla, teplotu neměřím, ani už nedělám ovu testy, nechci se na to snažení moc upínat, prý to pak dělá víc škody než užitku 🙂
Děkuji za vaše rady a názory 🙂

andelka
8. zář 2014

4DC pokud to počítáš správně, jakože 1den MS je 1 den cyklu, tak to je na ovu fakt brzo. Spíš to bude ještě k menstruaci.
A 14DC špinění může být ovulační.

nkubountova
autor
8. zář 2014

Tak to jsem spočítala špatně, to by bylo 11 DC, mám v tom už dobrej hokej, zkrátka MS byla16.08. - 22.08.,
26.08 první špinění a druhé 5.09....pokud počítám ted správně

andelka
8. zář 2014

@nkubountova tak je možné že první špinění bylo ovulační a druhé nidační. U 28dn cyklu je to sice 11DC trochu brzo, ale můžeš mít zrovna ovulku trochu dřív, a byl by i trochu kratší cyklus.

nkubountova
autor
8. zář 2014

@andelka Kéž by, úplně se modlíme, za 4 dny bud MS přijde nebo ne, na test je asi brzy, že nechci být zklamaná 🙂

andelka
8. zář 2014

@nkubountova počkala bych do obvyklé doby MS a uvidí se 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru