Špinění místo menstruace. Může to být těhotenství?

Ahoj,
místo menstruace jsem měla jen dva dny slabé špinění, které přišlo v den plánované menstruace. Nechci se ptát jestli jsem těhotná nejste věštci, ale chci se zeptat jestli se někomu z vás stalo něco podobného a znamenalo to těhotenství. Jinak test mi vyšel slabě pozitivní ,ale podle mě to mohlo ovlivnit i to ,že měla přijít menstruace.
helenamatyi
23. led 2013
jsem tehotna nebo né,,od 19 ledna sem dostala menses a 21 konec ale bylo to jen špinení,,,prosinci to bylo totéž,,,ale tad sem objevila mlezivo v prsou,,,asi 15 ledna takže před udajným mensesem sem si delala test a byl negativný holky co nato řikate mužu být nebo né chtela bych
misulinka1990
6. čer 2014
Dobry vecer chtel abych se zeptat neco me trapi a nejsme si jista terminem porodu v Zari jsme mela menstruaci pravidelne normalne tyden a v zari jsem jen dva dny spinila podle ceho se udava presne termin porodu podle zari bych mela rodit tet v pondeli a podle spineni ktere jsme nahlasila na gynde bych mela rodit az v cervenci 11 ale mala se zacla hybat uplne co nejvic to de a chodim 5 do hodiny curat a cejtim ze se mi cim dal tim vic tlaci na mocove cesty

Začni psát odpověď...

Odešli