Špinění místo menstruace. Může to být těhotenství?

lili1986
29. led 2012

Ahoj,
místo menstruace jsem měla jen dva dny slabé špinění, které přišlo v den plánované menstruace. Nechci se ptát jestli jsem těhotná nejste věštci, ale chci se zeptat jestli se někomu z vás stalo něco podobného a znamenalo to těhotenství. Jinak test mi vyšel slabě pozitivní ,ale podle mě to mohlo ovlivnit i to ,že měla přijít menstruace.

helenamatyi
23. led 2013

jsem tehotna nebo né,,od 19 ledna sem dostala menses a 21 konec ale bylo to jen špinení,,,prosinci to bylo totéž,,,ale tad sem objevila mlezivo v prsou,,,asi 15 ledna takže před udajným mensesem sem si delala test a byl negativný holky co nato řikate mužu být nebo né chtela bych

misulinka1990
6. čer 2014

Dobry vecer chtel abych se zeptat neco me trapi a nejsme si jista terminem porodu v Zari jsme mela menstruaci pravidelne normalne tyden a v zari jsem jen dva dny spinila podle ceho se udava presne termin porodu podle zari bych mela rodit tet v pondeli a podle spineni ktere jsme nahlasila na gynde bych mela rodit az v cervenci 11 ale mala se zacla hybat uplne co nejvic to de a chodim 5 do hodiny curat a cejtim ze se mi cim dal tim vic tlaci na mocove cesty

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru