• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Špinění na začátku těhu, měly jste to tak?

5. září 2012 
Ahoj holky, teď v neděli jsem měla dostat MS, od soboty slabě špiním, tak jsem myslela, že se mrcha rozjíždí. V úterý mi to nedalo a udělala jsem si test a je tam slabý duch druhé čárky. Problém je, že to špinění neustalo. :frowning2: Bojím se, že se mrcha rozjede. Měla jste to některá na začátku těhu taky tak, že jste špinili a přitom bylo vše OK?? Díky za vaše komentáře :wink:
5. zář 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj no já jsem špinila, ale to už jsem byla ve druhém měsíci, byla jsem na ultrazvuku, měla jsem tam hematom, takže jsem okamžitě zůstala doma a čtrnáct dní jsem nesměla nic dělat, ale po čtrnáctii dnech byl hematom pryč, ale doma jsem už zůstala na rizikovém...takže být tebou tak si zajdu k doktorovi, pro tvůj vnitřní klid :grinning: držím palečky!
5. zář 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
měla jsem to přesně tak... místo MS špinění a pozitivní test..... dokonce jsem ui krvácela, ale vše bylo ok....brala jsem ascorutin. Někdy může špinění signalizovat něco špatného , jak psal třeba veri25, ale někdy to neznamená nic. Každopádně vždy je lepší, aby to viděl a posoudil doktor. A takhle z kraje to může být způsobeno i zahnizďováním vajíčka. Tak přeju, aby to bylo vše v pořádku :slight_smile:
5. zář 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek