Špinění při nidaci, přesto MS a ještě dřív?

lendy1
18. únor 2015

Ovulaci na sobě ani na ovu těstech moc nepoznám (na testu jsem nikdy neměla 2 stejné čárky), přesto si myslím, že proběhla 11den od začátku MS (dopoledne na ovu testu byla taková střední čárka, večer mě pak píchalo ve vaječníku, měla jsem zvýšenou teplotu, druhý den a následných asi 5 už na testech sněhobílo).

6DPO jsem začala odpoledne velmi mírně, ale fakt mini špinit, večer už bylo vše o.k., hledala jsem co to může být a našla jsem, že by se mohlo jednat o uhnizďování (nikdy se mi nic takového dříve nestalo, takže jsem si myslela, že se mi rozjede MS, ale měla jsem ji mít až za 9dnů), následující dny už to bylo o.k., 8DPO jsem si dělala těhu test, vyšel negativní.

10DPO jsem začala dost špinit a myslím, že se MS za další dva dny rozjede (což ale bude o 3dny dříve, než je u mě obvyklé). Je fakt, že jsem tento měsíc byla dost ve stresu a od ovu jsem pořád nachlazená, což mi mohlo rozhodit MS. Cyklus mám krátký, v průměru 26dní.

Gynekoložka mi tvrdí, že o žádném špinění v období uhnizďování neslyšela a celkově má laxní přístup, tak nevím, čemu mám věřit ☹
Opravdu se mohlo ten 6DPO jednat o uhnizďování, i přesto, že pak přišla MS, stalo se vám někomu něco podobného?
Už jsem se radovala, že to pěkně začíná a ono nic ☹

sisstin
18. únor 2015

@lendy1 špinění je prý normoš....mně se to ted taky stalo, MS bych měla dostat v sobotu, tak čekám, zda dorazí nebo ne...ovu test taky nebyl pozitivní..... jinak koukám, že jsme opět ve stejný fázi 😅

lendy1
autor
18. únor 2015

@sisstin njn, na starý kolena to ještě zkusím, ale honí mě čas, no...tak se jak tonoucí stébla chytám 😀
Ale ty jsi mě teda taky překvapila, kdo by to byl u tebe řekl, že bude mít Peťan sourozence 🙂

První těhu bylo raz dva a teď vše řeším až běda, sleduju kde co a moje nervy ☹ Ale teprve se začínáme snažit, tak snad se to povede...

Tak myslíš, že by to mohlo být o.k. že by to mohla být známka toho, že je to na dobré cestě? třeba se jen zadaří prostě jindy, no...

sisstin
18. únor 2015

@lendy1 já jsem vysadila HAK 26. prosince, MS teda dorazila za 26dní, ale nemám prostě už druhej měsíc ovu...měřim BT, a dle ní taky anovulák....holt roky braní HAK se podepíšou a nejde vše hned 😔 mě taky docela tlačí čas, hlavně teda kvůli práci...stěhujem se atd, a docela bych potřebovala těhotnět co nejdřív 😝 při tý nidaci prej může být krvácení často, a pak taky bolesti na MS...já jsem si v těhu myslela, že už už dostanu MS, protože mě furt bolelo břicho a ono jako nic 😉 tak držim palce.... u mě tento měsíc zřejmě nic 😝

sisstin
18. únor 2015

@lendy1 já taky všechno řešim 😅 dělám ovu testy, měřim BT, jim Gynex a listovku 😅 😅 😅 holt ten vyšší věk od prvního těhu je už taky znát...a ted hlavně jsem si jistá, že mám 100% partnera a miminko si moc přejem oba 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru