Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Špinim, menstruace nedorazila, bolí mě podbřišek

sabinanaty
26. led 2017

ahoj holky dnes jeto co 7 den spinim amela jsem to včera dostat ale nedorazila boli me stále pod briskem a nekdy mi palej bradavky nevi te někdo co by to mohlo bejt dekuji předem

lory303
26. led 2017

@sabinanaty vyzkoušej těhotenský test 🙂 už by to mělo jít videt 🙂

heduskak
26. led 2017

Ahoj ja mela spineni minuly patek na papiru jsem mela ruzovy flek a pak jeste jednou a pak uz nic, mam citlive bradavky, ms ma prijit v pondeli ale snad uz neprijde 🙂 vcera jsem mela krece v podbrisku. U syna jsem zadne priznaky nemela az zpozdeni MS

sabinanaty
autor
26. led 2017

@lory303 skousela jsem jen ze jak spinim tak se mi tam ukazala slaba jedna carka nevim no oto muze ještě bejt

heduskak
26. led 2017

@sabinanaty tak to je na super ceste 👍zkus zitra dalsi test 😉

sabinanaty
autor
26. led 2017

@heduskak
a je mozne ze nemam chut ani kjidlu porad kazdou chvily kourim coz jsem nikdy tak nekouřila tak jak ted nevim noo

sabinanaty
autor
26. led 2017

@heduskak myslis ? nevim no poslední ms byla 29.12 a pak 6 dni v kuse spineni jsem stoho z matena

sabinanaty
autor
26. led 2017

@heduskak a mam citli prsa chce se mip orad spat a spat a spat 🙂

heduskak
26. led 2017

@sabinanaty zkus test i zitra rano a pokud budou carky dve tak je to jasny

sabinanaty
autor
26. led 2017

@heduskak nejsem si teda moc jista ze mi to konecne vyslo ms muze klidne dojit i dnes ,,,,a zase to nevyjde když bych to dnes dostala ale nechapu pre ms 7 dni spineni

sabinanaty
autor
28. led 2017

Je mozne spinit tolik dni pred ms ??? A pred 3 dnemi jsem to dostala a strasne me zacalo bolet levy bok

sabinanaty
autor
7. únor 2017

Ahoj holky a je to tu opět zase spinění 6 dní a v 28 cyklu nevím mám křeče pod bříšku včera mi odebrali krev tak dnes budu vědět jak to dopadlo moc si přeji miminko 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli